LO górka - opinie dla absolwentów gimnazjów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ghost » 29 sie 2008, o 11:31

Sa sa, niestety malo mowia ;D Na forum nie pisza ;D (moze sie wstydza) ;P Nom czekam na odp i opinie szkoly
Na górę

Postautor: zośka » 29 sie 2008, o 18:05

Gość pisze:Pozdrawiam i życzę Ci, abyś się nei załamał w pierwszych dwóch tygodniach szkoły - straszny skok od gimnazjum, nauczyciele juz nie będą Cię głaskali po głowie. W moim przypadku jeszcze nie znałam nikogo w klasie, ale poradziłam sobie i teraz naprawdę dobrze się czuję w tym towarzystwie :)


hehe chyba sobie zartujesz. A dlaczego miala/mialby sie przestraszyc po 2 tygodniach? Straszny skok od gimnazjum na gorce? Chyba śmieszna jesteś. Moj brat tam poszedl, bo nie chce mu sie uczyc. To jest szkola w sam raz dla niego. Ja skonczylam III LO w Zmc i mimo tego,ze nieraz plakalam po nocach, bez przerwy siedzialam w ksiazkach to nie zaluje. Dostalam sie na UW, tak jak połowa mojej klasy. Nie sadze zeby ktos po gorce tam sie dostal. No tak-oni moga poszczycic sie jedynie KULem i UMCSem (czyli tymi uczelniami, na ktore ida najgorsi uczniowie z zamojskich szkol.

PS- gratuluje slusznego wyboru szkoly i zycze powodzenia na maturze:P
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2008, o 21:20

Uczyc sie mozna wszedzie ;P Zalezy od checi ;P
Na górę

Postautor: absolwentka LO » 29 sie 2008, o 22:13

Ci "z zmc" mówią, jakby mieli coś na sumieniu. Jestem po tomaszowskim LO, aktualnie na UJ (Kraków) i ani mi w głowie jakiś zamojski ogólniak. Więc dlaczego im ciągle w głowie moja szkoła? Chyba o niczym więcej nie myśleli przez te nieszczęsne trzy lata. Co więcej - nie myślą nadal i raczej o niczym więcej myśleć nie będą. Ten przedostatni post to jakieś freudowskie odreagowanie. Cóż, życzę im ukończenia wybranych szkół wyższych i szczęścia w życiu.
Na górę

Postautor: mama » 29 sie 2008, o 22:27

Zaraz, zaraz. Niech mi ktoś wytłumaczy. Ta "Zośka" pogardza tomaszowskim ogólniakiem czy swoim bratem? Straszne
Na górę

Postautor: Młoda » 29 sie 2008, o 22:32

mama pisze:Zaraz, zaraz. Niech mi ktoś wytłumaczy. Ta "Zośka" pogardza tomaszowskim ogólniakiem czy swoim bratem? Straszne

i tym i tym
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2008, o 08:34

zośka pisze:
Gość pisze:Pozdrawiam i życzę Ci, abyś się nei załamał w pierwszych dwóch tygodniach szkoły - straszny skok od gimnazjum, nauczyciele juz nie będą Cię głaskali po głowie. W moim przypadku jeszcze nie znałam nikogo w klasie, ale poradziłam sobie i teraz naprawdę dobrze się czuję w tym towarzystwie :)


hehe chyba sobie zartujesz. A dlaczego miala/mialby sie przestraszyc po 2 tygodniach? Straszny skok od gimnazjum na gorce? Chyba śmieszna jesteś. Moj brat tam poszedl, bo nie chce mu sie uczyc. To jest szkola w sam raz dla niego. Ja skonczylam III LO w Zmc i mimo tego,ze nieraz plakalam po nocach, bez przerwy siedzialam w ksiazkach to nie zaluje. Dostalam sie na UW, tak jak połowa mojej klasy. Nie sadze zeby ktos po gorce tam sie dostal. No tak-oni moga poszczycic sie jedynie KULem i UMCSem (czyli tymi uczelniami, na ktore ida najgorsi uczniowie z zamojskich szkol.

PS- gratuluje slusznego wyboru szkoly i zycze powodzenia na maturze:P



Mówisz o UW. Jestem jego absolwentem. To jest dopiero szkoła dla "luzarów" i jestem z tego dumny, że dzięki "ekwilibrystyce" :lol: , bo nie wiedzy, skończyłem go. Nie wiem czy wiesz, ze przyjmują tam praktycznie każdego, kto chce (obecnie trwa któryś z kolei nabór "łapanka" :lol: ). Dlatego ten Twój patetyczny ton śmieszy mnie :wink:. Więcej luzu, mocna wątroba, szerokie gardło i można tam studiować. Zresztą zobaczysz sama życzę Ci powodzenia i więcej dystansu do tzw. renomowanych uczelni.

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2008, o 12:29

zośka pisze:
Gość pisze:Pozdrawiam i życzę Ci, abyś się nei załamał w pierwszych dwóch tygodniach szkoły - straszny skok od gimnazjum, nauczyciele juz nie będą Cię głaskali po głowie. W moim przypadku jeszcze nie znałam nikogo w klasie, ale poradziłam sobie i teraz naprawdę dobrze się czuję w tym towarzystwie :)


hehe chyba sobie zartujesz. A dlaczego miala/mialby sie przestraszyc po 2 tygodniach? Straszny skok od gimnazjum na gorce? Chyba śmieszna jesteś. Moj brat tam poszedl, bo nie chce mu sie uczyc. To jest szkola w sam raz dla niego. Ja skonczylam III LO w Zmc i mimo tego,ze nieraz plakalam po nocach, bez przerwy siedzialam w ksiazkach to nie zaluje. Dostalam sie na UW, tak jak połowa mojej klasy. Nie sadze zeby ktos po gorce tam sie dostal. No tak-oni moga poszczycic sie jedynie KULem i UMCSem (czyli tymi uczelniami, na ktore ida najgorsi uczniowie z zamojskich szkol.

PS- gratuluje slusznego wyboru szkoly i zycze powodzenia na maturze:P


Dziękuję bardzo, bo wyboru szkoły nie żałuję. Na ten kierunek, na który chcę iść na UW w tym roku na 350 miejsc bylo ok. 360 chętnych. Faktycznie, ciężko się dostać, Niuniu. Jest czym się szczycić :P Wielka warszawianka się znalazła :D.
A Twój brat na pewno ma wyśmienite oceny jeżeli się nie uczy. Zobacz jego świadectwo i oceny z przedmiotów, które ma rozszerzone.

PS. Jestes bardzo pyszna, zapewne kiedyś byłaś Miss Tomaszowa xD
Woda sodowa uderza do głowy, na szczęscie nie wszystkim.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2008, o 20:53

To moze skonczymy ten offtopic i pomozemy sie przygotowac nowemu :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: mobilking » 30 sie 2008, o 22:40

Po tych wyjaśnieniach już wiemy, dlaczego uczniowie zamojskich liceów idą na UW.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2008, o 23:42

górka jest zajebista skończyłem w tym roku i nie żałuje dostałem sie na stomatologie i wyszedłem lepiej od znajomych z Zamościa którzy tracili czas na dojazdy jeżeli ktoś chce sie uczyć to można wszędzie a u nas :P każdy da rade :)
Na górę

Postautor: Ghost » 31 sie 2008, o 00:36

Jak 1 tydzien 1klasy?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2008, o 09:01

Ghost pisze:Jak 1 tydzien 1klasy?



Mam nadzieje ,ze nikt nie robi przykrosci "pierwszakom"!!!!!

i nie ma żadnej fali
Na górę

Postautor: Ghost » 31 sie 2008, o 11:03

My tez mamy taką nadzieje ;] A jak wyglada ten 1 tydzien? Co bedziemy robic ;D Wole sie przygotowac ;P
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2008, o 14:04

Nie ma żadnej fali a przynajmniej w tamtym roku ja się z niczym takim nie spotkałam. W pierwszym tygodniu dowiecie się jakich potrzebujecie książek, zapoznacie z nauczycielami. Wkrótce też będziecie mieli ognisko integracyjne a potem spotkanie z pedagogiem ;p przynajmniej my tak mieliśmy. głowa do góry, na pewno dacie sobie radę :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”