LO górka - opinie dla absolwentów gimnazjów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 sie 2008, o 14:17

Hmm a kladzie sie jakis nacisk na przedmioty z tego profilu ktory wybralismy? Np jestem matma-fiza to czy bede mial tej fizy i matmy wiecej czy np nawet wfow bedzie wiecej
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2008, o 15:46

Moze powstac projekt

1."Eksperyment" -dla wielbicieli mat-fizu

2."Teatralny" -dla humanistów

3."Wyprawa "-dla podrózników i dziennikarzy(przyszłych)

4 ."Spartakus"- dla sportowców
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2008, o 17:41

no proste ;p bedziesz mial wiecej matematyk niz klasa humanistyczna ;) i fizyki tez, za to mniej polskiego, historii, itp itd
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2008, o 17:43

Żadnych fal w LO nie ma, w ogóle nigdy nei spotkałem się z czymś takim zeby ktoś "koty" męczył ;]
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2008, o 23:39

zośka pisze:
Gość pisze:Pozdrawiam i życzę Ci, abyś się nei załamał w pierwszych dwóch tygodniach szkoły - straszny skok od gimnazjum, nauczyciele juz nie będą Cię głaskali po głowie. W moim przypadku jeszcze nie znałam nikogo w klasie, ale poradziłam sobie i teraz naprawdę dobrze się czuję w tym towarzystwie :)


hehe chyba sobie zartujesz. A dlaczego miala/mialby sie przestraszyc po 2 tygodniach? Straszny skok od gimnazjum na gorce? Chyba śmieszna jesteś. Moj brat tam poszedl, bo nie chce mu sie uczyc. To jest szkola w sam raz dla niego. Ja skonczylam III LO w Zmc i mimo tego,ze nieraz plakalam po nocach, bez przerwy siedzialam w ksiazkach to nie zaluje. Dostalam sie na UW, tak jak połowa mojej klasy. Nie sadze zeby ktos po gorce tam sie dostal. No tak-oni moga poszczycic sie jedynie KULem i UMCSem (czyli tymi uczelniami, na ktore ida najgorsi uczniowie z zamojskich szkol.

PS- gratuluje slusznego wyboru szkoly i zycze powodzenia na maturze:P


haha... zośka za przeproszeniem jesteś głupią szmatą której rodzice widocznie mają za dużo kasy. To że płakałaś po nocach jest oznaką twojej słabości, jeżeli jesteś tak słaba psychicznie to w dalszym życiu jedynie będziesz zasranym popychadłem . Ja chodziłem do LO i dostałem sie tam gdzie ty jedynie pewnie mogła byś pomarzyć. Nie będę sie chwalił bo nie czuje takiej potrzeby.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2008, o 00:18

ja też, po tymże nie miałem problemów ze skończeniem jednej z lepszych uczelni w tej części Europy :P

Szkoła średnia jest ważna- jednakże ważniejsze jest, co chcesz z niej wynieść... Bo jeśli masz pstro w głowie, to nawet w najlepszym liceum nic z Ciebie nie zrobią.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2008, o 11:39

dokładnie, co ztego że pojdziesz do najlepszego liceum jak sam nie bedziesz się chciał uczyć. wszytsko zależy od człowieka.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2008, o 08:24

A jak jest z pracowniami w LO?
Mm nadzieję ,ze dobrze wyposażone :roll:
Na górę

Postautor: uczen » 3 wrz 2008, o 09:44

Moj brat mowil,ze poprzednia dyrektorka zadbala o dobre wyposazenie pracowni do nauki jezykow obcych.Fajna jest hala sportowa.Pozostale pracownie takie sobie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2008, o 14:02

wszystko jest nędza
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2008, o 17:31

Gość pisze:wszystko jest nędza

Czyżby kandydat na prezydenta Kononowicz zawitał na strony naszego forum? :lol:
Na górę

Postautor: zośka » 3 wrz 2008, o 19:00

hehe mówcie sobie co chcecie, skończyłam prawniczą klasę, jestem na prawie na UW i jestem bardzo zadowolona z życia. Żegnam i życzę miłej konwersacji;]
Na górę

Postautor: zośka » 3 wrz 2008, o 19:03

PS- nie gardzę swoim bratem i bardzo dziwi mnie to, że nie robiąc praktycznie nic w biologicznej klasie ma same same czwórki.

Siema.
Na górę

Postautor: zośka » 3 wrz 2008, o 19:36

mobilking pisze:Po tych wyjaśnieniach już wiemy, dlaczego uczniowie zamojskich liceów idą na UW.


A mają iść na KUL z takimi wynikami:P? Jak już wcześniej pisałam, jestem na prawie, obecnie na trzecim roku i Ci co piszą, że niby jest łatwo to niech sobie tam postudiują.

Więcej nic nie napiszę, więc oszczędzcie sobie szyderstw:P

Papa
Na górę

Postautor: tomaszowianin » 3 wrz 2008, o 21:11

Jeszcze ta "Zośka"! Wygląda na to, że zamilkła na dobre. W ogóle nie powinna się odzywać. A teraz się tłumaczy, bo czuje, że zawiniła i to wobec wielu. Swoją drogą na przyszłość zapowiada się nie najlepszy prawnik: z tą pychą, pogardą i poniżaniem innych, z wywlekaniem na widok publiczny spraw swojej rodziny, z wyszydzaniem innych szkół i uniwersytetów, z kierowaniem się w ocenach własnymi urojeniami... Wstrętne! I oto taki jest absolwent renomowanego zamojskiego ogólniaka!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”