Przedszkole nr 1 przy ul.Chocimskiej.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lis 2008, o 18:16

Po przyprowadzeniu swojego dziecka do przedszkola w dniu 24.11. 2008r.zauważyłam że sala w której dzieci przebywają jest bardzo wyziębiona.Termometr wskazywał niecałe 14stopni.Całe szczęście że ubrałam dziecko w cieplejszą bluzę,ale czy tak powinno być i kto za to odpowiada????????????
Jeszcze zima się na dobre nie rozpoczęła strach pomyśleć co będzie przy większych mrozach.Sala w której przebywają dzieci posiada niezabezpieczone prze chłodem okna i dlatego jest w niej zimno.Natomiast w innych salach jest ciepło.W takiej sytuacji dobrze by było przenieść dzieci do cieplejszej sali.Czy tym pomysłem powinni wyjść rodzice czy może ludzie odpowiedzialni za ten stan mam na myśli kierownictwo przedszkola.Skoro nie ma pieniędzy na nowe okna czy jesienią nie można było pomyśleć o uszczelnieniu okien???
Dzisiaj popołudniu o godz.15.30.w sali było 16 stopni.
Zastanawiamy się za co płacimy?????
RODZICE.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2008, o 18:32

obawiam się, że nie dotyczy to jednej sali., w każdej są stre okna i ja odbierałam dziś skostniałe dziecko!
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2008, o 18:49

Czy tak niskiej temperatury nie zauważają wychowawczynie naszych pociech.Co robi dyrekcja,a może w swoim cieplutkim gabineciku oddaje się błogiemu lenistwu.Ach ciepła posadka................................................................................................
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2008, o 08:32

To sie nazywa hartowanie młodziezy. Tak trzymac.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2008, o 10:13

Dosłownie za młodu sie zachartują i pozniej wyjdą na ludzi a nie na rozpieszczonych bahorów.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2008, o 18:06

Ciekawa jestem o który chodzi budynek, moje dziecko chodzi do budynku gdzie było kiedyś przedszkole nr 3 (bez żłobka), jest w sali na górze i w sumie nigdy nie zauważyłam bardzo niskich temperatur, wprost przeciwnie na zebraniach panie proszą o ubieranie dzieci na cebulkę, żeby można je było rozebrać i faktycznie zwykle większość dzieci ma zdjęte bluzy i chodzą w krótkim rękawie. Ciekawe czy faktycznie jest tak gorąco, po tej wypowiedzi to mam mieszane uczucia
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2008, o 18:50

Bez przesady, moze i było chłodno, ale było to tylko jednego dnia, przez weekend ochłodziło sie nieco i dlatego, rodzice, nie róbmy problemów tam, gdzie ich nie ma!
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2008, o 21:03

ciepło juz jest, ja mam nadzieję, że w tygodniu świety od prezentów, przyniesie maluchom zabawki, których hmmmmm, na półkach skąpoooooooooooooo:-(
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2008, o 21:44

zabawek faktycznie malutko, i jakoś tak ogólnie w salach skromniutko, ale widać że coś robią na zewnątrz więc może chodzi o docieplenie budynku albo jaka wilgoć się zwdała w fundament.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2008, o 12:01

czy prawdą jes że w przedszkolu i żlobku panuje szkarlatyna? Jak można uchronić dziecko które nie zachorowało przed zarażeniem. :?:
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2008, o 16:56

Kto pisze że w przedszkolu jest chłodno? Totalna bzdura,proszę wejśc do sali i posiedziec 15 min,za ciepło,nasze dzieci są w ciągłym ruchu,jest im gorąco,biegają w samych podkoszulkach i to są spocone.
Mało zabawek? piszecie to na forum,zapraszam do burmistrza z tym problemem,rada miasta podniosła sobie diety,za te pieniążki można by doposażyc przedszkolke,albo inne rozwiazanie,rodzice mogą się złożyc w swoich grupach powiedzmy po 10 zł i doposażyc salę,przecież to jest dla NASZYCH dzieci
Na górę

Postautor: mama » 29 lis 2013, o 07:43

,,biegają spocone"?hmmm...podobno w salach nie wolno dzieciom biegać...Nawet gdyby,to która matka otwiera okno w pokoju swojego dziecka jeżeli maluch jest spocony?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2013, o 08:59

Co Wy tu o jakimś zimnie czy spoceniu dzieci? Od 2008 r. wiele się zmieniło. One muszą mieć dziś najlepiej ze wszystkich przedszkolaków. Otrzymały sztandar z rąk samego burmistrza :lol: :panzielony:
http://www.youtube.com/watch?v=WDZ4ChxXeGg
Na górę

Postautor: mae » 29 lis 2013, o 15:35

Po co ktoś odnowił ten nieaktualny już wątek. W przedszkolu po termomodernizacji jest bardzo ciepło i kolorowo a półkom z zabawkami też niczego nie brakuje. Jestem rodzicem i mam okazję być w przedszkolu codziennie. Jak ktoś nie ma co robić tylko pisać durnoty niech lepiej wyjdzie na spacer żeby ochłonąć TYLE W TEMACIE Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2013, o 16:23

A co ze złamaną nóżką w żłobku? to prawda?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”