Przedszkole nr 1 przy ul.Chocimskiej.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 gru 2008, o 16:56

Kto pisze że w przedszkolu jest chłodno? Totalna bzdura,proszę wejśc do sali i posiedziec 15 min,za ciepło,nasze dzieci są w ciągłym ruchu,jest im gorąco,biegają w samych podkoszulkach i to są spocone.
Mało zabawek? piszecie to na forum,zapraszam do burmistrza z tym problemem,rada miasta podniosła sobie diety,za te pieniążki można by doposażyc przedszkolke,albo inne rozwiazanie,rodzice mogą się złożyc w swoich grupach powiedzmy po 10 zł i doposażyc salę,przecież to jest dla NASZYCH dzieci
Na górę

Postautor: mama » 29 lis 2013, o 07:43

,,biegają spocone"?hmmm...podobno w salach nie wolno dzieciom biegać...Nawet gdyby,to która matka otwiera okno w pokoju swojego dziecka jeżeli maluch jest spocony?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2013, o 08:59

Co Wy tu o jakimś zimnie czy spoceniu dzieci? Od 2008 r. wiele się zmieniło. One muszą mieć dziś najlepiej ze wszystkich przedszkolaków. Otrzymały sztandar z rąk samego burmistrza :lol: :panzielony:
http://www.youtube.com/watch?v=WDZ4ChxXeGg
Na górę

Postautor: mae » 29 lis 2013, o 15:35

Po co ktoś odnowił ten nieaktualny już wątek. W przedszkolu po termomodernizacji jest bardzo ciepło i kolorowo a półkom z zabawkami też niczego nie brakuje. Jestem rodzicem i mam okazję być w przedszkolu codziennie. Jak ktoś nie ma co robić tylko pisać durnoty niech lepiej wyjdzie na spacer żeby ochłonąć TYLE W TEMACIE Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2013, o 16:23

A co ze złamaną nóżką w żłobku? to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2013, o 16:36

nie wiem czy to prawda.też o tym słyszałam. niestety nawet w żłobku wypadki się zdarzają
moje dziecko chodzi do żłobka od tego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. dziecko idzie chętnie, tylko te choroby... ale to inny wątek.
Na górę

Postautor: nakak » 30 lis 2013, o 17:23

Czy ktoś z rodziców słyszał coś na temat stosowania kar wśród przedszkolaków?Mam na myśli te poza kodeksami poszczególnych grup wiekowych...
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2013, o 18:11

nie słyszałam ale jeśli ktoś wie że coś nieodpowiedniego dzieje się natychmiast trzeba to zgłosić dla dobra dzieci
szczerze mówiąc ten post mnie zaniepokoił
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2013, o 19:27

Dla mnie te posty to zwykła nagonka i śmierdzi na odległość -a może zazdrość?..........
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2013, o 19:43

Standard i zaplecze o wiele lepsze od prywatnych placówek. Nie rozumiem rodziców.
Na górę

Postautor: tata » 11 gru 2013, o 21:24

Jeszcze parę lat temu to przedszkole miało najlepszą opinię wśród dzieci i rodziców.Dlatego zdecydowaliśmy się z żoną powierzyć swoje dzieci opiece tamtych pań przedszkolanek.Dzisiaj docierają do mnie zupełnie odmienne sygnały np.naklejanie dzieciom na koszulki czarnych serc w ramach kary za jedzenie makaronu palcami.Nie chcę uogólniać ale chyba niektóre z pań nie nadają się do pracy z maluchami.Na szczęście ten etap już za nami,także trzymam kciuki za Was drodzy rodzice przedszkolaków.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: goti3eor » 12 gru 2013, o 13:12

Mam dziecko w grupie żłobkowej i narzekać nie mogę - panie bardzo sympatyczne (no, jedna taka trochę krzycząca ;) ), pomocne, udzielają wszelkich informacji, są gotowe na współpracę z rodzicami (np. przy odpieluchowaniu), mają super kontakt z dzieciakami (wystarczy czasami przyjść wcześniej by posłuchać jak zagadują maluchy choćby podczas zmiany pieluchy).
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2013, o 13:21

Mój syn chodził do tego przedszkola i córka tez już kończy. Jestem bardzo zadowolona, ale to też zależy głównie od wychowawczyni grupy.
Na górę

Postautor: ludzie » 12 gru 2013, o 17:52

tata pisze:Jeszcze parę lat temu to przedszkole miało najlepszą opinię wśród dzieci i rodziców.Dlatego zdecydowaliśmy się z żoną powierzyć swoje dzieci opiece tamtych pań przedszkolanek.Dzisiaj docierają do mnie zupełnie odmienne sygnały np.naklejanie dzieciom na koszulki czarnych serc w ramach kary za jedzenie makaronu palcami.Nie chcę uogólniać ale chyba niektóre z pań nie nadają się do pracy z maluchami.Na szczęście ten etap już za nami,także trzymam kciuki za Was drodzy rodzice przedszkolaków.Pozdrawiam

Przedszkole na Chocimskiej cały czas ma bardzo dobrą opinię i jest numerem jeden w mieście. Co do czarnych serduszek to prawda, że są naklejane dzieciom ale na pewno nie za jedzenie makaronu paluszkami. Trzeba było dopytać pani o co chodziło. W grupie mojego dziecka rodzice na zebraniu sami zaproponowali czarne serca, bo wtedy przynajmniej wiadomo, że coś było nie tak i rozmawia się z panią i z dzieckiem. Ale są rodzice zakochani w swoich pociechach i nie dopuszczają do siebie sygnałów, że może być coś złego w jego zachowaniu. Najlepiej psioczyć na innych :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2013, o 19:16

Jeśli chodzi o czarne serca jestem na nie, to jest takie "oznaczanie" dziecka. Lepiej wg mnie byłoby porozmawiać na osobności z rodzicami że jest jakiś problem z dzieckiem niż nalepianie czarnego serca samemu małemu dziecku, na pewno jest to dla niego przykre. Myślę że inne dzieci widząc takie serce u kolegi czy koleżanki boją się żeby samemu nie otrzymać. Sama naklejka nie rozwiąże problemu a inne dzieci to widzą, tak nie powinno być. Sama jestem matką i nie chciałabym żeby moje dziecko dostawało taką naklejkę w ramach jakiegoś ostrzeżenia albo kary.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”