PŁATNY PARKING POD HANDLOWCEM.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kolo » 11 gru 2013, o 12:42

płatny parking pod handlowcem, super prawie jak w W-awie :-), w końcu w czymś trzeba polskę zachodnią doganiać! Ale zapomnieli, o tym że kto płaci ten wymaga! Przed wczoraj zaparkowałem, wracam po pół godziny nie wiem jak wejść do auta woda i błoto pośniegowe po kostki, a tu atak!!! Dwa złote proszę, myślałem że ten pan od kajaków a tu nie opłata za wodowanie przed handlowcem.
Na górę

Postautor: mieszk » 11 gru 2013, o 12:51

kolo pisze:płatny parking pod handlowcem, super prawie jak w W-awie :-), w końcu w czymś trzeba polskę zachodnią doganiać! Ale zapomnieli, o tym że kto płaci ten wymaga! Przed wczoraj zaparkowałem, wracam po pół godziny nie wiem jak wejść do auta woda i błoto pośniegowe po kostki, a tu atak!!! Dwa złote proszę, myślałem że ten pan od kajaków a tu nie opłata za wodowanie przed handlowcem.

a może tym dwóm ze Straży Miejskiej dać łopaty niech heblują płytę płatnego parkingu, w końcu na pobory trzeba zarobić :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2013, o 19:30

ZGADZAM SIE Z TOBA!!!!!!!jesli za cos pobiera sie pieniadze , to trzeba o to dbac a tam byla MASAKRA!!!!!wczesniej ze sniegiem a pozniej z ta woda , tez tak uwazam mogliby wziasc lopaty i troszke popracowac ,wiem ze tam stac caly dzien to przechlapane ale nikomu nie jest lekko inni jeszcze musza placic za dojazdy
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2013, o 20:23

NIe "POD" a "PRZY" :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2013, o 23:29

Gość pisze:NIe "POD" a "PRZY" :lol:

Masz zaległości handlowiec się rozwija i wybudowali parking podziemny :)
Na górę

Postautor: maadd » 12 gru 2013, o 13:52

Sam pomysł na płatny parking jest trafiony. Wcześniej było tam wiele samochodów które stały całymi dniami i nigdzie nie dało się zaparkować. Teraz zaparkują tam ci którym naprawdę potrzeba, zapłacą i miejsce się znajdzie. Denerwował mnie widok parkowania przed handlowcem dla lansu, włączenia muzyki głośniej bez konkretnego celu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2013, o 17:25

ciekawe czy to sie opłaca i jeszcze ludzi do tego zatrudniać
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”