O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 00:36

Gość pisze:nie ma ogloszen kiedy posiedzenia rady sa dlaczego




ponoć jedno w miesiącu.
Czekaj do lutego
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 00:37

Gość pisze:nie ma ogloszen kiedy posiedzenia rady sa dlaczego




ponoć jedno w miesiącu.
Czekaj do lutego
Na górę

Postautor: ojciec » 23 sty 2015, o 00:47

Gość pisze:Człowieku nie bulwersuj się tak.

Czy zadłużanie gminy nie ma wpływu na mieszkańców?
Czy dyskusja o opłatach za ścieki nie ma prawa się odbywać?

To o czym Twoim zadniem powinno się tu pisać, o pogodzie?


mam temat do dyskusji? i ciekawe kto się na ten temat naprawdę merytorycznie wypowie?
Na górę

Postautor: ojciec » 23 sty 2015, o 00:51

ojciec pisze:
Gość pisze:Człowieku nie bulwersuj się tak.

Czy zadłużanie gminy nie ma wpływu na mieszkańców?
Czy dyskusja o opłatach za ścieki nie ma prawa się odbywać?

To o czym Twoim zadniem powinno się tu pisać, o pogodzie?


mam temat do dyskusji? i ciekawe kto się na ten temat naprawdę merytorycznie wypowie?


moja rodzina wielo-dzietna,,,,,, mam kartę takiiej rodziny.......... I co z tego?????
Na górę

Postautor: ojciec » 23 sty 2015, o 01:04

wam do machnowa kilka górek wadzi. ale wypadków mniej. bo wolno jadą. aja połowę mojej kasy oddaję gminie za śmieci i wierć za ścieki...... chociaż jestem rodzina chroniona ?<bo wielodzietnia>> zniżki nie mam.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 19:55

Zdaje się ktoś znowu chce namieszać i zakłada posty o podobnych nazwach
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 20:50

Właśnie, czy nasza władza gminna wprowadziła jakieś ulgi związane z tą kartą? Może sklepy GS respektowały by tą kartę, czy ktoś wie coś na ten temat?
Na górę

Postautor: ABCD » 23 sty 2015, o 21:55

A może byście się ku...wa wszyscy biadolący na tym forum do roboty wszyscy wzięli?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 23:48

Ja się wziąłem, prócz tego że pracuję na życie

Witam,

dziękuję wszystkim, którzy składali swoje podpisy w sprawie przeniesienia przejścia obok plebanii w inne miejsce i ustanowienie przejścia dla pieszych w Potokach. Zebraliśmy 321 podpisów. Dziękuję też wszystkim tym, którzy te głosy zbierali. Otrzymałem kuriozalne pismo z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w którym opisują m.in. jaką drogę mamy w Lubyczy oraz to, że Potoki ....uwaga NIE SĄ OBSZAREM ZABUDOWANYM! Owszem popierają inicjatywę, ale nie ma pieniędzy i takie tam.
Wszystkie pisma, które w tej sprawie wysłałem będą dostępne na mojej stronie internetowej jutro http://www.zelezny.info.pl.

Złożyłem wszystkie stosowne dokumenty do Starosty Powiatowego Jana Kowalczyka. Obiecał wszelkie możliwe wsparcie, m.in. opinię Komisji Bezpieczeństwa. Władze powiatowe mogą wiele pomóc w tej sprawie.
Uruchomiłem tez media, bo nie lubię kiedy robi się z ludzi durniów tak jak usiłowała zrobić to ze mnie i 321 podpisanych pod petycją państwowa instytucja.
Stosowne dokumenty wraz z podpisami otrzyma tez Rada Gminy. Podobno na jutrzejszej sesji mają dyskutować na ten temat.
Beę zabiegał o załatwienie tej sprawy do skutku

Tomasz Żeleźny
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2015, o 02:02

Ktoś się czegoś boi?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 04:10

Złożyłem te wszystkie kwity w UG:)
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2015, o 01:44

"...Tylko dlaczego pozbawiona rolniczego charakteru wieś, z ponad 12 tysiącami mieszkańców, trzema kościołami, trzema szkołami podstawowymi i gimnazjum, liceum, dwoma ośrodkami zdrowia i przedszkolami, pałacem, supermarketami, etc. nie jest miastem?..." http://poznajpolske.onet.pl/slaskie/koz ... stki/sf4ee

No właśnie. Po jaką cholerę być miastem, skoro nawet sie nie ma, choćby takiego (skromnego), centrum jak w Narolu i potwierdzenia praw miejskich w przeszłości? (w okresie międzywojennym Lubycza też nie miała praw miejskich, a rozwijała się o niebo szybciej niż od 1989r) Może chodzi o temat zastępczy, że władza coś robi, stara się aby mieszkańcy nosili wyżej głowy? A może o coś bardziej prozaicznego, materialnego ...
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2015, o 10:50

Kronika Tygodnia - znów o Lubyczy
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2015, o 12:17

Gość pisze:"...Tylko dlaczego pozbawiona rolniczego charakteru wieś, z ponad 12 tysiącami mieszkańców, trzema kościołami, trzema szkołami podstawowymi i gimnazjum, liceum, dwoma ośrodkami zdrowia i przedszkolami, pałacem, supermarketami, etc. nie jest miastem?..." http://poznajpolske.onet.pl/slaskie/koz ... stki/sf4ee

No właśnie. Po jaką cholerę być miastem, skoro nawet sie nie ma, choćby takiego (skromnego), centrum jak w Narolu i potwierdzenia praw miejskich w przeszłości? (w okresie międzywojennym Lubycza też nie miała praw miejskich, a rozwijała się o niebo szybciej niż od 1989r) Może chodzi o temat zastępczy, że władza coś robi, stara się aby mieszkańcy nosili wyżej głowy? A może o coś bardziej prozaicznego, materialnego ...

a może wójtowi marzy się być burmistrzem,
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2015, o 08:47

nie MOŻE tylko NA PEWNO i jemu i radnym marzą się diety, radnych miejskich jak i pensja burmistrza, więc na jakąkolwiek opozycję w radzie nie mamy co liczyć, oni będą liczyć :twisted:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”