O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:34

luzik pisze:
oncimoj pisze:Wiadomo już, kto startuje w konkursie?

Proponuje kwalifikacje:
1. Wykształcenie podstawowe,
2. Członek Platformy Obywatelskiej, ewentualnie radny z tej listy
3. Znajomość języka polskiego
4. Proszę o pomoc brak mi pomysłów :lol:

5. Kuzyn albo partnera/ki członka lub działacza PO
6. Znajomość dwóch języków obcych (dla bezpartyjnych)
7. Znajomość obsługi czajnika lub expresu (dla członków PO)
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:43

Luzik, spełniasz wszystkie wymogi, masz wymagane kwalifikacje, więc startuj! :lol:
Na górę


Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:33

czyżby nie podległy jeden z ostatnich pełowskich bastionów, ktoś marzy o tym, że pełowce jeszcze będą potęgą dziś gmina, jutro powiat po jutrze sejmiki dalej sejm po tym Europa i świat heeee heeee
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:40

poza gminą i przemalowanymi kilkoma (niby bezpartyjnymi) działaczami PO w radzie, pełowce cieniutko pierdzą w powiecie mają jeden mandat bieda straszna, jak chcą się przebić muszą się przechrzcić na jaką Nowoczesną albo jaki KOD pod szyldem pełowskim marne szanse. Ale jak pokazuje nie tak odległa historia, zmiana nazwy czy barw na niby bezpartyjne jakieś komitetowe nie jest dla miejscowych pełowców najmniejszym problemem, wczoraj pełowce a dziś wielkie apolityczne regionalne komitetowce , jutro będą Nowoczesne albo KODowce i taki pełowców proces przemiany i proces dostosowania dla koryt utrzymania w gminach, powiatach, sejmikach i sejmie
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:46

w gminie nie wiem dla przetrwania komitet wystarczy, ciekawe co pełowce w przyszłych wyborach wymyślą do powiatu pod szyldem PO umarł w butach niebieskie tło z pomarańczową uchachaną chmurką delikatnie trąci myślę, że spróbują zrobić wyborców w jajo i zorganizują się pod świeżutkim szyldem Nowoczesnego Petru albo szyldem pierwszego alimenciarza III RP, zagorzałego kudłatego KODziarza.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 13:20

exoseł wraz ze swoimi ulubionymi podwładnymi na białym rubikoniu pod nowoczesną flagą swetru lub alimenciarza zechce uderzyć na powiat heee heee
Na górę

Postautor: luzik » 28 cze 2016, o 18:24

Gość pisze:Luzik, spełniasz wszystkie wymogi, masz wymagane kwalifikacje, więc startuj! :lol:

Sorry. Nie jestem związany z PO. Powiązania takie też nie wchodzą w grę :lol: Więc nie mam szans. :(
Na górę


Postautor: Gość » 29 cze 2016, o 22:32

Szkoda tylko, że plakat z błędami. Nie pierwszy raz zresztą:(
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2016, o 22:39

Ale zagryziak! Taki "janko-krytykant". Czy czegoś nie zrozumiałeś? Chyba wszystko jasno napisane. Plakat to nie konkurs ortograficzny.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2016, o 22:55

Na wcześniejszy post brak mi po prostu słów. Jeśli się w taki sposób podchodzi do poprawności językowej, to naprawdę należy się obawiać o kondycję naszego języka ojczystego.
Na górę


Postautor: Gość » 30 cze 2016, o 11:47

Na górę

Postautor: luzik » 30 cze 2016, o 18:40

Gość pisze:
luzik pisze:Proponuje kwalifikacje:
1. Wykształcenie podstawowe,
2. Członek Platformy Obywatelskiej, ewentualnie radny z tej listy
3. Znajomość języka polskiego
4. Proszę o pomoc brak mi pomysłów :lol:

5. Kuzyn albo partnera/ki członka lub działacza PO
6. Znajomość dwóch języków obcych (dla bezpartyjnych)
7. Znajomość obsługi czajnika lub expresu (dla członków PO)

8. Znajomość języka polskiego nie dotyczy PO
9. Matematyka i historia- nie skomentuje bo to żenujące :x
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”