O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 16:27

Gość pisze:Byłem w komisji kilka razy. Na poziomie komisji obwodowej takiej jak ta w szkole podstawowej nie da się zrobić przekrętów. Prosta sprawa. Po głosowaniu zabrałem wszystkim długopisy, a liczyliśmy głosy przy wspólnym stole. Tam jest 9 ludzi i się nie da kombinować. U mnie nikt nie kombinował. Głosy nieważne się zdarzają, jak w przypadku prezydenckich wyborów: ktoś na karcie dopisał Koziołka Matołka, ale w kratce był x na konkretnego kandydata. Aby uznać ten głos za nieważny była konsultacja z panią sędziną z Zamościa. Nie wierzcie, że ktoś w komisjach obwodowych robił jakieś wały. To jest kryminał.
A PKW i system komputerowy to inna sprawa.
Tomasz Żeleźny
P.S. Mam propozycję. Startując na radnego proponowałem stworzenie budżetu obywatelskiego. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje i pomysły, proszę się kontaktować. W przyszłym roku możemy to zrobić. Mój adres jest na stronie http://www.zelezny.info.

www.zelezny.info.pl
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 15:29

moze by w lubyczy otworzyc nowy zaklad prac zbyt zagwarantowany i to w duzych ilosciach szkoly poslowie urzednicy sklepy komisje wyborcze wszyscy potrzebuja tego wynalazku PRODUKCJA LICZYDEL kiedys na nich liczyli i tylu bledow nie bylo co teraz A I NASZ wybraniec by spelnil swoja obietnice tz praca dla ludzi by byla
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2014, o 10:49

Gość pisze:
Gość pisze:25 lat niby istnieje demokracja i wtbory n juz nie raz prezeprowadzane byly ALE TAKICH CYRKOW NIE BYLO DLATEGO DAJE TO WYBORCOM DO MYSLENIA kiedys ( madry ) facet Stalin powiedzial ze wyborach nie liczy sie kto glosuje ale lto liczy glosy I w tego rocznych samorzadowych wyborach spelnia sie to w 100% NIC DODAC NIC UJAC


To powiedział Lenin



Powiedzenie to przypisuje się Stalinowi

Źródło: Bażanow B., Wspomnienia byłego sekretarza Stalina, Wsiemirnoje słowo, 1992
Na górę


Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 11:01

Super działanie, mam dobrą robotę potrzebny mi kwit z wyższym po co mam wycierać się po Zamościu, jak dla mnie bomba!!! Ale piszę to za siebie, dla innych młodszych, nie wiem czy kogoś przyciągnie taka filia w Lubyczy Królewskiej. Osobiście bardzo bym chciał, ale czarno to widzę w dużych miastach zamykają a w Lubyczy otworzą, nie wiem :?:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 11:18

Zgadzam się z przedmówcą.
Jasne, że na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie.
Strasznie to śmierdzi tanim pijarem.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 11:47

dziś duże miasta z zapleczem hotelowym, restauracjami, dyskotekami, klubami borykają się z problemem przyciągnięcia studenta. Już widzę te tłumy walące do FERETANKI na wyżerkę, DISCO w XAVIER i juwenalia w parku :lol: Moim zdaniem takim zapleczem i atrakcjami i Warszawiaków Lubycza zachęci :lol:
Na górę

Postautor: lili » 27 lis 2014, o 13:05

Według mnie, totalnie nieprzemyślany temat, bez przyszłości. A jeśli chodzi o budynki zespołu szkół w Lubyczy, trzeba naprawdę dobrego pomysłu żeby nie popadły w ruinę.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 13:49

jak to miało by wyglądać, wyższa szkoła z siedziba w Tomaszowie i część wykładów w Lubyczy, czy cała szkoła w Lubyczy. Jeżeli wysłano papiery do Pani minister, jakieś założenia dotyczące umiejscowienia, infrastruktury, powinny w nich być, ktoś coś wie czy na razie temat wyłącznie dla ubiegających się.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 20:31

Mam propozycje dla wójta.. znajdz inwestora tanio sprzedaj . Bedzie biedronka albo sklad budowlany.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2014, o 07:42

moze w lubyczy ma powstac uczelnia aby doksztalcenie zrobili urzednicy zeby nie trzeba daleko dojezdzac i szybciej edukacje bezstresowo zakonczyc ABY MIEC PAPIEREK MAGISTRA
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2014, o 19:14

A może by tak Dom Seniora powstał?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2014, o 21:46

A może jakaś RADECZNICA, bylo by kogo leczyć z różnych flustracji, i konkuręcja mała. :idea: :|
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2014, o 12:32

czy wiadomo kogo zatrudniono na wolne stanowisko do gminy? coś długo nie ma wyników
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2014, o 13:56

3 miliony 700 tysięcy złotych kredytu na pokrycie dziury w budżecie...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”