Komis samochodowy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc3344 » 6 gru 2009, o 14:28

Gość pisze:
Gość pisze:KOmis Kefira koło cerkwi mogę spokojnie polecić nie pieprz głupot

Coś słabo się interes kręci bo zamyka ten interesik http://www.tomaszow-lubelski.com.pl/

wcale nie zamyka tylko przenosi interes gdzie indziej
Na górę

Postautor: joga » 6 gru 2009, o 16:27

według mnie to najlepszy komis jest chyba na Zamojskiej tam koło Orlenu u Szymona i Tomka, miłe chłopaki i da rade sie z nimi dogadać, i auta nie są złe tam
Na górę

Postautor: Adolfo » 6 gru 2009, o 17:06

Polecam komis koło cerkwi u Pana Grzegorza!!
Sa tam auta dobre,i z pewnymi przebiegami :P
Nie to co u innych ''Przebieg do uzgodnienia!''
A już na pewno nie proponuje komisów z Zamościa!
są tam najgorsze szm...ty!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2009, o 18:39

Adolfo pisze:Polecam komis koło cerkwi u Pana Grzegorza!!
Sa tam auta dobre,i z pewnymi przebiegami :P
Nie to co u innych ''Przebieg do uzgodnienia!''
A już na pewno nie proponuje komisów z Zamościa!
są tam najgorsze szm...ty!!!!

Ha ha dobry żart tylko temat nie ten bo to powinno być w dziale humor :panzielony: :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2009, o 18:47

Gość pisze:
Adolfo pisze:Polecam komis koło cerkwi u Pana Grzegorza!!
Sa tam auta dobre,i z pewnymi przebiegami :P
Nie to co u innych ''Przebieg do uzgodnienia!''
A już na pewno nie proponuje komisów z Zamościa!
są tam najgorsze szm...ty!!!!

Ha ha dobry żart tylko temat nie ten bo to powinno być w dziale humor :panzielony: :panzielony:


Też się podepnę, że dobry żart, facet ma warsztat gdzie klepie i maluje te wszystkie samochody a potem daje na komis :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2009, o 19:12

[quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Adolfo"]Polecam komis koło cerkwi u Pana Grzegorza!!
Sa tam auta dobre,i z pewnymi przebiegami :P
Nie to co u innych ''Przebieg do uzgodnienia!''
A już na pewno nie proponuje komisów z Zamościa!
są tam najgorsze szm...ty!!!![/quote]
Ha ha dobry żart tylko temat nie ten bo to powinno być w dziale humor :panzielony: :panzielony: [/quote]

Też się podepnę, że dobry żart, facet ma warsztat gdzie klepie i maluje te wszystkie samochody a potem daje na komis :lol:[/quote]


A w innych komisach nie sa klepane i malowane samochody?!A może są z ,,SALONU,,

Ja polecam Komis u Grzesia Ty polecasz gdzie indziej i sprawa załatwiona!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2009, o 19:16

komis na lwowskiej ma dobre oferty.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2009, o 19:19

Gość pisze:
Gość pisze:
Adolfo pisze:Polecam komis koło cerkwi u Pana Grzegorza!!
Sa tam auta dobre,i z pewnymi przebiegami :P
Nie to co u innych ''Przebieg do uzgodnienia!''
A już na pewno nie proponuje komisów z Zamościa!
są tam najgorsze szm...ty!!!!

Ha ha dobry żart tylko temat nie ten bo to powinno być w dziale humor :panzielony: :panzielony:


Też się podepnę, że dobry żart, facet ma warsztat gdzie klepie i maluje te wszystkie samochody a potem daje na komis :lol:


Robi tylko to co i inni - jesli ktoś wierzy, że auta z Zachodu mają po 150.000 km przebiegu bez wzgledu na wiek, jeździły nimi kobiety albo emeyci i jeszcze nie były bite - to gratuluję naiwności !!!!!!!! Cały pic polega na tym aby kupić jak najmniejszego złoma. Dobre auta sa drogie i handel nimi jest po prostu nieopłacalny !!!!!!! A tak na marginesie to średni przebieg aut w Niemczech mieści sie w przedziale 30.000 - 60.000 rocznie, w zalezności od odległości miejsca pracy do którego się dojeżdża, rodzaju silnika ( diesel ma znacznie większy przebieg od sinika benzynowego) Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: gosc2341 » 7 gru 2009, o 11:33

ten wysoki czarny to idiota jakich mało, z tego komisu za BP. Nie polecam!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2009, o 12:15

Jestem sąsiadem jednego z tych komisów i widzę co się robi z samochodami przywiezionymi z zachodu. Przyjeźdżają porozbijane a za 2-3 tygodnie już są bezwypadkowe, ładne i błyszczące. Lakiery, szpachle, polerki mechanicze, plaki wszystko dla oka oby wypchać. A jak chłopaki się dorwą takich zrobionych furek to się jeździ ile fabryka dała, słyszę jęki tych silników, tumany dymu i palone gumy. Te samochody tyle tam dostają co kilka lat normalnej esploatacji. Uważajcie na okazje z zachodu.
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2009, o 21:10

Gość pisze:Ja również odradzam tomaszowskie komisy a szczególnie ten obok cerkwi. Facetom źle patrzy z ryjów i kultury też nie posiadają że nie wspomnę o kryminalnej przeszłości jednego z dawnych wspólników i zawyżonych cenach aut.
90% aut w komisach ma cofane liczniki. Kto kupuje auto w komisie jest po prostu frajerem :lol:






A gdzie nie ma cofanych liczników na Allegro?!
Moim zdaniem cofanych liczników to nie ma tylko w salonach!
(Bo malowane są!)

(Ludzie nie kupujcie w komisie bo będziecie mieli napisane na plecach ,,FRAJER,,hehe dobre :lol: )
Na górę

Postautor: Mada Faka » 7 gru 2009, o 21:17

dokładnie :) znam przypadki ze w komisie trzeba było podkrecic licznik do przodu bo miał za mały przebieg i nikt nie chciał kupic samochodu :panzielony:
Na górę

Postautor: SĄSIAD214 » 10 gru 2009, o 19:32

PORUSZĘ JESZCZE OSTATNI RAZ TEMAT KOMISU.
PODKRĘCIĆ PRZEBIEG TO MAŁO POWIEDZIANE NAJGORZEJ JAK WSTAWIA SIĘ ĆWIARTKI , NAKŁADA ZAMIAST LAKIERU KUPĘ SZPACHLI, I KROPI WARIATA ŻE AUTO BEZWYPADKOWE. PRZEBIEG TO MAŁE PIWO W PORÓWNANIU DO AUTA KTÓRE POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ NA ZŁOMOWISKU, A STWARZA SIĘ Z TEGO DOBRE AUTA. JESTEM RÓWNIEŻ DALSZYM SĄSIADEM JEDNEGO Z KOMISOWA I WIDZĘ CO SIĘ DZIEJE Z AUTAMI. ĆWIARTKI LECĄ DO KAŻDEGO. MALOWANIE I SZPACHLOWANIE , NIE WSPOMNĘ O AUTACH PO POWODZIOWYCH. CHODZI MI TUTAJ O PANA GRZEGORZA KTÓRY MA WŁASNY WARSZTAT I KOMIS NA RONDZIE.
Na górę

Postautor: Mada Faka » 10 gru 2009, o 19:59

Jak zwykle widac ze wam dupe sciska ;d wez jeden z drugim otworz taki komis krec licznik wstawiaj cwiartki dachy i inne to zobaczysz jak daleko zajdziesz :panzielony: myslisz ze kupujacy to idioci ?? teraz wszystko mozna sprawdzic :twisted: ach ta sasiedzka pomoc ... WSTYD

zapomnialem dodac,wspołczuje Grzegorzu zajebistych sasiadow :twisted:
Na górę

Postautor: KLIENT » 11 gru 2009, o 19:17

SĄSIAD214 pisze:PORUSZĘ JESZCZE OSTATNI RAZ TEMAT KOMISU.
PODKRĘCIĆ PRZEBIEG TO MAŁO POWIEDZIANE NAJGORZEJ JAK WSTAWIA SIĘ ĆWIARTKI , NAKŁADA ZAMIAST LAKIERU KUPĘ SZPACHLI, I KROPI WARIATA ŻE AUTO BEZWYPADKOWE. PRZEBIEG TO MAŁE PIWO W PORÓWNANIU DO AUTA KTÓRE POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ NA ZŁOMOWISKU, A STWARZA SIĘ Z TEGO DOBRE AUTA. JESTEM RÓWNIEŻ DALSZYM SĄSIADEM JEDNEGO Z KOMISOWA I WIDZĘ CO SIĘ DZIEJE Z AUTAMI. ĆWIARTKI LECĄ DO KAŻDEGO. MALOWANIE I SZPACHLOWANIE , NIE WSPOMNĘ O AUTACH PO POWODZIOWYCH. CHODZI MI TUTAJ O PANA GRZEGORZA KTÓRY MA WŁASNY WARSZTAT I KOMIS NA RONDZIE.


Wychodzi na to że tylko jedna osoba w Tomaszowie ma Warsztat i sobie
klepie SAMOCHODZIKI!
Chyba się gościu z choinki urwałeś w TOMASZOWIE KAŻDY KTO MA KOMIS KLEPIE I SZPACHLUJE!!!NIEKTÓRZY ROBIĄ TO W WARSZTATACH INNI ZAŚ NA WIOSKACH!!!
OJJJ CHYBA TU KOMUŚ GUL SKOCZYŁ ?CO? :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”