który adwokat - sprawa rozwodowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: k » 10 paź 2009, o 10:16

witam potrzebuje informacji jakiego adwokata z tomaszowa i okolic polecacie, sprawa jest dla mnie bardzo wazna , wiec prosze o pomoc.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2009, o 10:32

chłopie na co ci rozwód
Na górę

Postautor: Magiel » 10 paź 2009, o 11:15

k pisze:witam potrzebuje informacji jakiego adwokata z tomaszowa i okolic polecacie, sprawa jest dla mnie bardzo wazna , wiec prosze o pomoc.

na co Ci był ślub... ale swoją drogą Jasiejko podobno jest dobry
Na górę

Postautor: ktośik » 10 paź 2009, o 11:27

głupoty opowiadasz! Jasiejko jest od spraw karnych po piersze, a po drugie sprawy rozwodowe są prowadzone w sądzie okręgowym w Zamościu więc jak chcesz adwokata to bierz z tamtąd bo tutejsi doliczą sobie jeszcze koszty dojazdu! Na akademickiej na przeciw sądu jest masa adwokatów - jest w czym wybierać !
Na górę

Postautor: Magiel » 10 paź 2009, o 11:39

ktośik pisze:głupoty opowiadasz! Jasiejko jest od spraw karnych po piersze, a po drugie sprawy rozwodowe są prowadzone w sądzie okręgowym w Zamościu więc jak chcesz adwokata to bierz z tamtąd bo tutejsi doliczą sobie jeszcze koszty dojazdu! Na akademickiej na przeciw sądu jest masa adwokatów - jest w czym wybierać !


nie pierdakaj durnot, mojej koleżance sprawę rozwodową prowadził. a swoją drogą adwokatów z urzędu jest kilku w Zamościu.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2009, o 12:16

Magiel troche kultury i moze Ty bys w koncu wziela slub ??
Na górę

Postautor: Magiel » 10 paź 2009, o 13:24

Gość pisze:Magiel troche kultury i moze Ty bys w koncu wziela slub ??

Panie samsobieodpisywaczu odrzep się pan ode mnie. Poleciłam adwokata i wsio a Pan z dziabą do mnie wyskakujesz :evil:
Na górę

Postautor: Kiara » 10 paź 2009, o 13:40

Ludzie , kultury trochę , trzymajcie się tematu , po pierwsze , a po drugie jesli ktoś prosi o pomoc , po ludzku jest odpowiedzieć , a nie pisac glupoty typu po co ci był ślub.... Zycie jest zyciem , a to wlasnie zyciowa sprawa , jedna z wielu

K nie moge Ci pomóc bo niestety nie znam odpowiedzi ale popytam , pozdrowienia i powodzenia
Na górę

Postautor: ktośik » 10 paź 2009, o 20:09

nie lepiej sprawę zakończyć polubownie bez orzekania o winie? po co stresować się, denerwować ? tak będzie lepiej zobaczysz!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2009, o 20:49

k pisze:witam potrzebuje informacji jakiego adwokata z tomaszowa i okolic polecacie, sprawa jest dla mnie bardzo wazna , wiec prosze o pomoc.

ty chcesz rozwodu, czy twoja połowa?
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2009, o 21:10

Lipko jest niezły w te klocki, ma kancelarię w ZMC przy ul. Akademickiej.
Na górę

Postautor: k » 10 paź 2009, o 21:29

ja chce rozwodu , nie mieszkamy razem około 4 lat , sa dzieci wiec pytam o najlepszego ponieważ wiadome jest to ze choć juz On 4 lata nie ma praktycznie kontaktu z nimi to zamierza robić mi problemy . Najbardziej chodzi mi o adwokata z Zamoscia . Dzieki za odpowiedzi
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2009, o 15:52

bokser chce rozwodu
Na górę

Postautor: kll » 11 paź 2009, o 19:36

Rychter Zamość bardzo dobry polecam
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2009, o 21:21

I bardzo drogi, Lipko jest tańszy, prowadził sprawę mojej koleżanki i doprowadził do szczęsliwego finału, choć jej eks też utrudniał.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”