Budowlanka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 sie 2003, o 14:40

Moze sie wypowiedzmy na temat budowlanki?!
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2003, o 20:30

Gówno nie szkoła szkoda pisać :?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2003, o 22:13

nie wiem bo tam nie dane mi bylo chodzic,ale na pewno nikt tam nie poniza jak lo głowackiego
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2003, o 13:38

Szkoła jest w miarę,gozej z nauczycielami :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2003, o 17:20

budowlanka jest zajebista!!!tylko tempaki inaczej uwazaja.pozdrowienia dla kochanych matematyczek i dyrekcji.a najlepsza z nich wszystkich jest pani Mizak!!![/i]
Na górę

Postautor: email » 6 paź 2003, o 23:40

Hehe skonczylem budowlanke bylo super szczerze to wrocilbym tam teraz sie pouczyc ale to juz za mna a co do nauczycieli to zawsze i wszedzie znajdzie sie ktos nieodpowiedni na tej pozycji
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2004, o 15:05

szkoła jest spoko a nauczyciele lepiej nie mówić hehe a w szczególności pani Małka (całkowita porażka)
Na górę

Postautor: email » 26 lut 2004, o 03:53

Ze tak spytam drogiego przedmowce hmmm ta kobiecina jeszcze egzystuje w srodowisku szkolnym? przeciez ja powinni ... ale jak powiedzialem wczenisj nie bede sie wypowiadal negatywnie ani pozytywnie 8)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2004, o 15:25

Sama chodze do budowlanki i uważam że ta szkoła jest naprawde dobra to że kiedyś była tam zawodówka to stare czasy teraz jest l.o i na wysokim poziomie więc uważajcie sobie co chcecie na ten temat ale budolwanka jest spoko :lol: :lol: może czasem nauczyciel jest okropny ale da sie z nimi żyć w zgodzie po prostu trzeba umieć i to cały sukcesss :roll:
Na górę

Postautor: paula19 » 5 paź 2005, o 19:40

W tym roku wsród belfrów pojawiło sie wiele nowych twarzy. Wiekszosc z nich jest spoko, sa wyluzowni i można sie z nimi dogadac. Nie słyszałam, zeby ktos narzekał, no moze na takiego jednego nowego.Pozdrawiam wszystkich z budowlanki.
Na górę

Postautor: Puma » 6 paź 2005, o 11:34

Chodzę do tej szkoły i uważam że jest ok.Jest dużo młodych nauczycieli którzy zastąpili tych starych.Poziom jest wysoki a nauczyciele chętnie pomagają uczniom.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2005, o 11:53

"Budowlanka" została tylko w nazwie potocznej, bo tak naprawdę to jest już zupełnie inna szkoła. kto wie, czy nie lepsza od pozostałych szkół srednich. A już na peWno robi pozytywne wrazenie na osobach z zewnatrz. Jest to niewatpliwa zasługa obecnej i poprzedniej dyrekcji.
Na górę

Postautor: xxy » 12 paź 2005, o 17:44

co do poziomu to zobaczymy po przyszłoroczych maturach. Nie można mówić że ta szkoła ma najwyższy poziom bo ja tam chodze. Wszystko wyjdzie w praniu :D
Na górę

Postautor: AdrianB » 26 lis 2005, o 20:54

Budownlanka... ehhh chodze tam, w gruncie rzeczy jest fajnie, tylko połowa nauczycieli do nooby (podzielam kogoś zdanie o pani Małce) ale są jeszcze gorsze typy, np pani Bednarczyk u której nie możda dostać piątki bo mysli ze uczen umie najwyzej na 4 ;/ :evil:
Na górę

Postautor: bekas » 28 lis 2005, o 10:21

AdrianB pisze:nooby

ciekawe czy wiesz kto to noob
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”