Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 wrz 2010, o 11:16

nanula pisze:byłam u tej wróżki z tworyczowa ta kobieta ma dar i widzi cała przeszłosc terazniejszosc jest dobra wróżka do której warto isc polecam ja nanula

Hej Nanula, daj jakis namiar na siebie, to pogadamy. Czy spelnilo ci sie wsazystko. Piszcie, jak byliscie u tej wrozki kolo szczebrzeszyna.
Na górę

Postautor: DzaspeR21 » 30 wrz 2010, o 11:20

Wróżki??A ja mam w szafie św.grala i zaraz idę ustrzelić 3 głową hydrę.wy macie prąd i dachówki w chatach??czy dalej jecie przy świecach z jednej miski drewnianymi łyżkami???
Na górę

Postautor: nanula » 30 wrz 2010, o 18:26

Gość pisze:
nanula pisze:byłam u tej wróżki z tworyczowa ta kobieta ma dar i widzi cała przeszłosc terazniejszosc jest dobra wróżka do której warto isc polecam ja nanula

Hej Nanula, daj jakis namiar na siebie, to pogadamy. Czy spelnilo ci sie wsazystko. Piszcie, jak byliscie u tej wrozki kolo szczebrzeszyna.

jesli masz ochote to pisz mnie narazie sie nie sprawdza bo byłam nie dawno a tobie sie sprawdza nanula1966@onet.eu pozdrawiam
Na górę

Postautor: marcin_rom » 5 paź 2010, o 08:18

ile to już utopiliście kasy w błocie ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2010, o 11:19

Kto byl u tej wrozki,prosze o relacje
Na górę

Postautor: wiol » 29 paź 2010, o 12:44

ja bylam u tej wrozki rok temu w czerwcu i co ona juz nie zyje?? w sumie wiedziala moja przeszlosc a z terazniejszoscia to zobaczymy czy sie sprawdzi ;p
Na górę

Postautor: gosc 2 » 29 paź 2010, o 21:47

co ty piszesz za głupoty jak ta wróżka nie żyje żyje i ma sie dobrze
Na górę

Postautor: frykass » 31 paź 2010, o 10:54

czy ktos moze mi podac namiary na ta wrózke???
Na górę

Postautor: Tara1 » 31 paź 2010, o 15:09

O ktorej wrozce mowicie, ta z tworyczowa ma sie dobrze, kolo szczebrzeszyna, kto byl prosze o relacje.
Na górę

Postautor: Tara1 » 19 lis 2010, o 11:58

Kto byl u tej wrozki?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2010, o 11:35

ja byłam...
Na górę

Postautor: Tara1 » 28 lis 2010, o 21:02

To napisz jak bylo?
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2010, o 16:14

Tara1 pisze:To napisz jak bylo?
Na górę

Postautor: Biłgoraj » 28 gru 2010, o 21:00

Ja byłem kilka lat temu. Mówiła o sytuacjach które byly rzeczywistością. Byłem tak zakręcony, że nie pytałem o konkrety ale myślę, że kobieta zna się na tym i to bardzo dobrze. Pamiętam, że w Tworyczowie skręca się w prawo na Kitów i za takim dosyć ostrym zakrętem mieszka ta wróżka. Jakoś tak, dawno byłem ale jakbym zobaczył to pewnie bym poznał. Swoją drogą zastanawiałem się nad ponownym wyjazdem do niej.
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2010, o 22:02

tl -> zmc->trasa na hrubieszów .ok 20 km przed hrubieszowem kolonia hostynne :-wrózka ..gdzie jest > pytaj miejscowych
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”