Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 14:45

Gość pisze:normalne średniowiecze


Średniowiecze powiadasz ?
A czy średniowiecznymi pogańskimi praktykami jest ćwiartowanie człowieka po śmierci i rozwożenie tych kawałków po całym świecie?

No bo wyciachanie kawałka Papieża , co by to nie było oko noga czy trochę krwi to barbarzyństwo godne średniowiecznych rytuałów.

Kto tu jest zacofany i "ciemny" ?

Jak ktoś chce korzystać z usług wróżek proszę bardzo , jak ktoś woli się wyspowiadać czy pogadać z księdzem proszę bardzo , ktoś inny będzie potrzebował psychoterapeuty czemu nie ?
Ciemnymi są Ci którzy na siłę próbują wmówić innym że ich styl myślenia jest jedynie słuszny. A graniczną ciemnotą jest posłuchać tych ciemniaków.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 17:48

czy ktoś może podać mi adres, numer tel. do wróżki z kol. Hostynne Pani Genowefy
mail:noailes@o2.pl
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2015, o 19:34

http://zinaida.aq.pl po prostu polecam i tyle
Na górę

Postautor: viola » 6 mar 2015, o 13:09

Przetestowałam kilka portali ezoterycznych i zostałam na http://wrozka.tv
na którym wróżą najlepsze wróżki w Polsce. Poza tym porównałam ceny i wolę zapłacić 5 zł za pełną poradę, niż 5 zł za minutę połączenia, bo to przecież za krótki czas żeby cokolwiek się dowiedzieć.
Na górę

Postautor: daisy » 19 lip 2015, o 19:49

moge wypowiedziec sieo wrozce z kol.hostynne no coz byłam 2 razy i powiem ze słowo w słowo sie sprawdza
wrozka bierze ok 20-30 zł wrozyz kart lub ze zdjecia moze ostrzec delikatnie zasugerowac ale nie mozna popadac w obłed człowiek jest kowalem włąsnego losu nie mozna slepo wierzyc w słowa obcej kobiety mi sie sprawdziło i innym znajomym tez ale warto tez samemu myslec i decydowac pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2015, o 20:45

:lol: :lol: :lol: XXI wiek.
Na górę

Postautor: koko » 19 lip 2015, o 21:43

daisy pisze:moge wypowiedziec sieo wrozce z kol.hostynne no coz byłam 2 razy i powiem ze słowo w słowo sie sprawdza
wrozka bierze ok 20-30 zł wrozyz kart lub ze zdjecia moze ostrzec delikatnie zasugerowac ale nie mozna popadac w obłed człowiek jest kowalem włąsnego losu nie mozna slepo wierzyc w słowa obcej kobiety mi sie sprawdziło i innym znajomym tez ale warto tez samemu myslec i decydowac pozdrawiam


no coz wschodnia sciana placzu
Na górę

Postautor: JULI » 18 wrz 2015, o 12:15

miki pisze:bylam u tej w tworyczowie i sprawdzilo sie, ona tak ladnie wrozy, ze niczego nie sugeruje, lecz przestrzega-jesli jest przed czym


Też jak mogę to poproszę o namiary na e-maila justynali@onet.pl
Dziękuje
Na górę

Postautor: kasandra » 18 wrz 2015, o 13:14

Modlę się za was grzesznicy, którzy otwieracie swe serca na zło, którym jest magia i okultyzm
Na górę

Postautor: kasandra » 18 wrz 2015, o 14:21

kasandra pisze:Modlę się za was grzesznicy, którzy otwieracie swe serca na zło, którym jest magia i okultyzm


Podszyłeś się pod mojego nicka-przestępco.To tylko potwierdza,że licho nie śpi.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 14:35

kasandra pisze:
kasandra pisze:Modlę się za was grzesznicy, którzy otwieracie swe serca na zło, którym jest magia i okultyzm


Podszyłeś się pod mojego nicka-przestępco.To tylko potwierdza,że licho nie śpi.

Nie spi a uwolnia cie tylko czary za 20 zl.Musisz na rozstaju drog 3 razy splunac
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 15:20

odczynianie czarów .
Wziąć czarnego koguta , o północy gdy diabeł się budzi odgryźć łeb osobiście , krew wypić , odszukać jego jaja i surowe zjeść . Rozebrać się do naga , koguta z piór oskubać i długie pióra z ogona wetknąć sobie w dupę i oblecieć wioskę dookoła 3 razy odmawiając przy tym zdrowaśki oraz rzucając od czasu do czasu petardami by odstraszyć diabła a przyciągnąć widzów . Po ostatniej rundzie okrążenia wszelkie troski i kłopoty będziesz miała z głowy na całe życie , dostaniesz darmowy wikt i opierunek oraz pięknego męża lekarza do dyspozycji . Twoje życie będzie pasmem niekończącej się ekstazy i wiecznej szczęśliwości. Organizuję takie rytuały za drobną opłatą 400 zł ( koszty imprezy) Lecz cóż to jest w porównaniu do pełni szczęścia które zaznasz na całe twe życie . Telefon 435 877 562 - gwarancja powodzenia zabiegu polecam serdecznie zagubionym umysłom i ciałom
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 15:28

kasandra pisze:
kasandra pisze:Modlę się za was grzesznicy, którzy otwieracie swe serca na zło, którym jest magia i okultyzm


Podszyłeś się pod mojego nicka-przestępco.To tylko potwierdza,że licho nie śpi.

Wiem, że katolika nie obowiązuje prawo (jak naucza jeden toruński muchomor) ale przestępcą, zakuta pało można nazwać wyłącznie osobę skazaną wyrokiem sądu.
Taka wróżka, to jest realne zagrożenie dla kasty pasożytniczej. Bierze pieniądze ,które powinien wziąć szaman w sukience :wink:
Na górę

Postautor: kasandra » 18 wrz 2015, o 15:36

To już teraz nie jesteś kasandrą,tylko Gościem?
Kompleksy i urazy należy leczyć u wykwalifikowanego specjalisty.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 15:42

kasandra pisze:To już teraz nie jesteś kasandrą,tylko Gościem?
Kompleksy i urazy należy leczyć u wykwalifikowanego specjalisty.

No coś ty! Tylko modlitwa i post oraz jałmużna
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”