Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 14:35

kasandra pisze:
kasandra pisze:Modlę się za was grzesznicy, którzy otwieracie swe serca na zło, którym jest magia i okultyzm


Podszyłeś się pod mojego nicka-przestępco.To tylko potwierdza,że licho nie śpi.

Nie spi a uwolnia cie tylko czary za 20 zl.Musisz na rozstaju drog 3 razy splunac
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 15:20

odczynianie czarów .
Wziąć czarnego koguta , o północy gdy diabeł się budzi odgryźć łeb osobiście , krew wypić , odszukać jego jaja i surowe zjeść . Rozebrać się do naga , koguta z piór oskubać i długie pióra z ogona wetknąć sobie w dupę i oblecieć wioskę dookoła 3 razy odmawiając przy tym zdrowaśki oraz rzucając od czasu do czasu petardami by odstraszyć diabła a przyciągnąć widzów . Po ostatniej rundzie okrążenia wszelkie troski i kłopoty będziesz miała z głowy na całe życie , dostaniesz darmowy wikt i opierunek oraz pięknego męża lekarza do dyspozycji . Twoje życie będzie pasmem niekończącej się ekstazy i wiecznej szczęśliwości. Organizuję takie rytuały za drobną opłatą 400 zł ( koszty imprezy) Lecz cóż to jest w porównaniu do pełni szczęścia które zaznasz na całe twe życie . Telefon 435 877 562 - gwarancja powodzenia zabiegu polecam serdecznie zagubionym umysłom i ciałom
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 15:28

kasandra pisze:
kasandra pisze:Modlę się za was grzesznicy, którzy otwieracie swe serca na zło, którym jest magia i okultyzm


Podszyłeś się pod mojego nicka-przestępco.To tylko potwierdza,że licho nie śpi.

Wiem, że katolika nie obowiązuje prawo (jak naucza jeden toruński muchomor) ale przestępcą, zakuta pało można nazwać wyłącznie osobę skazaną wyrokiem sądu.
Taka wróżka, to jest realne zagrożenie dla kasty pasożytniczej. Bierze pieniądze ,które powinien wziąć szaman w sukience :wink:
Na górę

Postautor: kasandra » 18 wrz 2015, o 15:36

To już teraz nie jesteś kasandrą,tylko Gościem?
Kompleksy i urazy należy leczyć u wykwalifikowanego specjalisty.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2015, o 15:42

kasandra pisze:To już teraz nie jesteś kasandrą,tylko Gościem?
Kompleksy i urazy należy leczyć u wykwalifikowanego specjalisty.

No coś ty! Tylko modlitwa i post oraz jałmużna
Na górę

Postautor: maria » 18 wrz 2015, o 16:31

Muszę was ostrzegać zanim będzie za późno.

Zniewolenie duchowe może też być wynikiem nierozważnych kontaktów z operatorami okultystycznymi, to znaczy z ludźmi, którzy uprawiają magię, wróżą, wywołują duchy czy też leczą za pomocą metod niekonwencjonalnych, stosując lub odwołując się do sił kosmicznych lub duchów przewodników. Znawcy tematu wskazują jeszcze na inne kanały „wejścia” złych duchów w życie człowieka. Podkreślają oni fakty zniewoleń duchowych, powstałych na skutek prób koncentracji umysłowej, często w celu przewyższenia samego siebie, które dokonują się za pomocą medytacji transcendentalnych lub praktykowania jogi. Uwrażliwiają na doświadczenia alienacji psychicznej, dokonującej się przez przyjmowanie narkotyków, nadużywanie alkoholu, czy przez przedawkowanie silnych leków.




U podstaw tego wszystkiego leży nieposłuszeństwo słowu Bożemu, które w sposób jednoznaczny stanowi: „Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusla, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza” (Pwt 18, 10-12).
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2015, o 12:29

A co to jest za odczynianie jajkiem?
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2015, o 12:36

bierze się kurze jajko , wsadza w dupę i siadasz na wibrator( stół wibracyjny ) . Siedzisz dotąd aż jajko się rozbije od wstrząsów , modlisz się w tym czasie co chcesz otrzymać i za trzy dni to masz . Skuteczność tej metody jest 100% dla tych którzy mocno w to wierzą .
Na górę

Postautor: Aquarius » 21 wrz 2015, o 11:03

Jeśli jest ktoś potrzebujący oferuję seans Tarota. Jeszcze nikt nie przyszedł do mnie z reklamacją... :?: :?: :?:
Na górę

Postautor: Piotre » 30 lis 2015, o 22:13

podajcie namiar do wrozki z hostynnego chce sie wybrac ale nie wiem jak sie z nia umowic moj namiar poter866@interia.pl
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2015, o 22:23

Polecam wróżkę z Turzyńca, sprawdzało się i sprawdziło wszystko, a ponadto przesympatyczna kobieta, ale nie wiem czy jeszcze wróży.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2015, o 22:39

takich próżnych i pustogłowych jest 90%
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 10:14

A wam to sie nie kłóci z wiarą?
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 12:49

odezwały się ... Mając problemy, jeden pójdzie do wróżki, drugi do psychiatry, trzeci do kościoła i każdy niech sobie pójdzie odpowiadającą mu drogą.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 23:04

Gość pisze:Po co jechać do Hostynnego jak w Tomaszowie wróżkę mamy.


Ja potrafię wróżyć z Magicznej Kuli, zapraszam.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”