Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: katimaa » 3 kwie 2013, o 18:49

Hej, ja z własnego doświadczenia polecam wróżkę internetową ;) dyskretna, szybko odpisuje i w dodatku czas rozmowy zalezy od ciebie! :) korzystam z jej usług juz jakiś czas i jestem bardzo zadowolona! Polecam! wystarczy napisać maila annatur.adm@wp.pl
Na górę

Postautor: gabi » 5 kwie 2013, o 17:29

Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: annatur.adm@wp.pl podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: annatur.adm@wp.pl
Na górę

Postautor: MALA » 10 kwie 2013, o 00:57

do EGZORCYSTY do krasnobrodu walic a nie do tych cholernych czarwonic
Na górę

Postautor: MALA » 10 kwie 2013, o 00:58

a nie do tych CZAROWNIC !!!!

I ONI O WROZKACH PISZA!!! DOROSLI LUDZIE!!!!!

WSTYD!!!!!!
Na górę


Postautor: Gość » 2 lip 2013, o 22:17

w tarnogrodzie
Na górę

Postautor: taaaaaaa » 26 lip 2013, o 21:40

Mag cie oczruje
Najwyższa Kapłanka z ciebie żartuje
Cesarzowa zarządzi
Cesarz z tobą zabłądzi
Arcykapłan ślubu udzieli-
Kochankom w bieli
Rydwan na wesele zawiezie
Sprawiedliwość pod sąd zawiedzie
Pustelnik w samotność cię w pedzi
Koło Fortuny się toczy,a
Moc bedzie z Tobą boś taki uroczy
Wisielcem zostaniesz-powiesisz się człecze
Śmierć w twe oczy zagląda jednak
Umiarkowanie bo
Diabeł nad tobą ma piecze
a jeszcze widłami usiecze i
z Wieży twą duszę zrzuca aż
Gwiazdę zobaczysz i wyjda ci płuca
Księżyc wilkołaka cię zmieni,a
Słońce już gaśnie to cię odmieni bo
Sąd ostateczny już odbywać się nad tobą będzie,a
Świat się śmieje i głosi orędzie
żeś Głupiec -głupi
bo diabeł twą duszę przez Tarot łupi!!!!!!!![/b]

/Nazwy kart tarota dużymi literami/
Na górę

Postautor: KALII » 27 lip 2013, o 06:34

TROCHĘ TEGO NIE ROZUMIEM - WRÓŻKA MA POKAZAĆ PRZYSZŁOŚĆ A NIE WPŁYNĄĆ NA NIĄ - DAĆ NADZIEJE.
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 19:46

bylem dzisiaj strata czasu ale jaki ubaw wogule nie ma pojecia z czym przyszlem po 1minucie juz ja rozpracowalempotem juz ja naprowadzlem ze to co mowi to niettyczy sie mnienie poszedlem w sprawach sercowych iwyprowadzilem z bledu ze mieszkam z zona mowiacfakt iz ona mieszkaa 5 lat za granica babka zaczyna sie motac i muwi ze sie klucimy to jasne hyba na odleglosc zawsze sa spory no i ze niedlugo wraca totez jasne bo na swieta i mowie ze jnie o to michodzi wiecona ze niedlugo prace zmienie mimo ze szczeze nie pracuje kilka lat i nie szukam pracy ona ze mam nerwice no tak ale jak wczesniej przy niej w ciongu 5minut spalilem 3fajkki to by i slepy wirdzial ze nerwowy muj pobyt trwal 4minuty nie wytrzymalem w 3 jak mi powiedziala ze moja nowa praca bedzie w
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 19:56

wirdzial ze nerwowy muj pobyt trwal 4minuty nie wytrzymalem w 3 jak mi powiedziala ze moja nowa praca bedzie w mundurze policjant celnik no bo ladny i podstawny ze mnie chlopak wiec niewytrzymalem i mowie kobieto ja mialem juz okolo15spraw i z 10wyrokow za pobicia babajuz siee zaczela motac wiec stwierdzila ze jeszcze bedemial inne no niedziwne aja juz mam 2 w toku widzac moja zawiedziona mine palnela ze duzo ražy niebylem winien i jak juz tyle razy mi sie udalo to z ta tez bedzie ok ale to tylko jedna z wielu zeczy z ktorymi sie gryze zaprosila mnie ponownie a ja na toze jak bede mial zly chumor to chetnie bo smialem
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 20:04

sam do siebie pol dnia warto dac pare groszy i posluchac jakie ludzie maja fantazie a dotego zapytalem na wsi wczesniej 2osoby to juz smialize powiedza mi co chce za flaszke dziadek do mnie ze pewnie jakas panna mnie na brzuch lapie a ja niewiem czy to prawda no terz nie trafil wiec rownie dobrze zapraszam do mnie tylko ze ja wruze w luzku i i tylko atrakcyjne panie ale za to nieodplatnie i za dojazd zwruce gwarantuje ze poczujecie sie lepiej i bedziecie c
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2013, o 20:21

I oni będą teraz obchodzić Boże Narodzenie :roll: Kościół nie akceptuje wróżek. Uważa że to zła moc.
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 20:25

ze poczujecie sie lepiej i bedziecie co raz czesciej wpadac z waszymi problemami zona i tak za granica hahah pozdrawiam wruzbita Kubus wiem przepraszam za blendy ale lubie bazgrac
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 20:38

wierze w Boga ale nie wkosciol panie nieznajomy RYDZYK :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2013, o 20:54

No ale chyba Pismo Święte szanujesz?


"9 Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. 10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień2 swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych3. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój."



http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1399
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”