Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 21:19

w mojej sytuaciod pewnego czsujuz nie jeden by zwariowal a jezeli tourok to czemu mam sie nie bronicale to dluzsza chistoria jest coraz gozej im bardziej sie starasz to zawwsze za chwile dziejesie jeszcze gorzej i tak nie zrozumiesz a do tego poszlem1raz bo i tak bedzie coraz gorzej i to nie jakas wruzka czy hobit z kart to nie jakas krysztalowa kura cz duchy a do tego zwykla oszustka
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2013, o 21:26

odstaw to co teraz bierzesz. widać że kupiłeś jakiś marny towar.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2013, o 21:29

Pozwolę sobie napisać


po pierwsze to Nie bij ludzi bo wszyscy od Ciebie uciekną i zostaniesz sam. Nikt normalny nie lubi agresywnych ludzi, jeśli to nie za późno.
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 21:41

np po twljemu mondralo jaki to swiety np OjciecPioo jăk mial jakies widzenia stygmaty to juz ok bo kosciul albo ta trujka dzieci cobiawienie ifatima muwiaca z duhami to normalne to nie czary zapisywac dzienniki i jakie kataklizmy w przyszlosci maja nastopic to nie sa dobre zdazenia i to w takim razie od kogo te nauki nie bluznie..... ale jak to Bog informuje ze wybuchnie wojna i beda ofiary ze beda powodzie i polowa ludzi zginie to kosciol akceptuje irozglasza ze Bog nas nie uratujetylko musimy utonac to jest chore i jeszcze implac za takie nauki nikt nie jest swiety to tylko ludzie moze nie zrozumiesz ale kazdy ma swoj leb a najgordze byc w takim stadku owiec ksiadz powie to swiete a co drugi to jakis homos to tylko ludzie
Na górę

Postautor: patryk1 » 16 gru 2013, o 22:01

jeszcze za darmo nikt nie dostal to niejakies sredniowiecze jezeli skaczesz pierdoliszglupoty po za plecami to bbierz za to odpowiedzialnoscctu chodzi o jakis ludzki chonor a nie potem za policja sie chowac zeby tylko zaszkodzic bo onsie czesto bije to juz bandyta wedlug mnie umienie radzic sobie w zyciu i znanie swojej pozyci a nie skakac wyzej apotem kopa w majtkach i na policie ale nieo te sprawy mi latalo no nic ide a i taki zarcik







wiesz ze ministrant uratowal proboszczowi zycie.....
..tak a w jaki sposob............
----wymacal mu guza na jajkach.......???
Na górę

Postautor: patryk1 » 17 gru 2013, o 03:12

:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2013, o 18:36

a to wrózyła ta wróżka z Hostynnego czy szczebrzeszyna?
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2013, o 18:58

ale takiego idioty nawet wróżka nie była w stanie przewidzieć. :roll:
Na górę

Postautor: patryk1 » 17 gru 2013, o 23:26

idiota to cie pczol cioto
Na górę

Postautor: jasssiek » 20 gru 2013, o 16:58

sprawdzają sie wam przepowiednie?
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2013, o 12:33

Gość pisze:I oni będą teraz obchodzić Boże Narodzenie :roll: Kościół nie akceptuje wróżek. Uważa że to zła moc.

A kto wie jaka to moc-Kościół...Nikt im nie każe korzystać z usług wróżek, skoro im się po tym złe moce ujawniają. Z tego co widać , bez wróżek też się takowe często ujawniają w tym środowisku.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 12:56

Kolego nie zalewaj że musiałeś czekac godzine na interwencje policji.

Odkąd odeszło tych dwu świętoszkowatych praca Policji w Tomaszowie w widocznym wymiarze sie poprawiła.

Policjant nie musi być pobożny tylko skuteczny.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2014, o 21:24

miki pisze:bylam u tej w tworyczowie i sprawdzilo sie, ona tak ladnie wrozy, ze niczego nie sugeruje, lecz przestrzega-jesli jest przed czym

CZY DOSTANE JAKIS NAMIAR DO TEJ WRÓŻKI?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2014, o 18:04

czy ktoś może podać mi adres do tej wróżki z kol. Hostynne???
będę bardzo wdzięczna za pomoc :) angelinka-s@wp.pl
Na górę

Postautor: Kasiaaa » 1 lip 2014, o 13:32

szkoda czasu i pieniędzy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”