Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kireixxx » 26 gru 2015, o 23:24

Poprosze jakis kontakt, wskazowke dojazdu do wrozki z miejscowosci Hostynne. E-mail: marisa.kirei@gmail.com. Z gory dziekuje.
Na górę

Postautor: laska » 27 gru 2015, o 18:28

byla moja kolezanka nic sie nie sprawdzilo glupoty mowila
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2015, o 18:52

A w Kościele była na Boże Narodzenie? A wie, że to grzech iść do wróżki?
Na górę

Postautor: Migotka » 4 sty 2016, o 00:28

Gość pisze:Pamiętam, że w Tworyczowie skręca się w prawo na Kitów



Hej czy możesz dać mi namiary do tej wróżki z kitowa czy tam obok kitowa z góry dziękuje moj adres e mail mariasobkow@buziaczek.pl
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 22:41

Zapomniałem dodać link:
https://www.youtube.com/watch?v=vCJP-nZq3lM[/quote]
swietne, dzięki
Na górę

Postautor: HaniaL » 7 sty 2016, o 10:35

Wolę spotkanie z wróżką aniżeli z zakłamanym, oszustem klechą. Ten dopiero ściemnia. No i konkurencja dla wróżki!
Na górę

Postautor: weryfany » 10 maja 2016, o 21:45

Najlepiej podejść do tematu z dystansem, osobiście kilka razy byłem u pani z Hostynnego,
złego słowa nie powiem, wie co robi i to się ceni. Jedno wiem ... bajek nie opowiada.
A w życiu to różnie bywa, jeśli można sobie pomóc to czemu nie spróbować. POLECAM ;)
Na górę

Postautor: estera17 » 28 lis 2016, o 10:07

Witam, był ktoś u tej wróżki alicji w tworyczowie? sprawdzaja się wróżby? warto tam pojechać?
Na górę

Postautor: jahuuuuu » 28 lis 2016, o 10:23

Hej. ja byłam w tworyczowie u wróżki Alicji 6 lat temu prawie wszystko mi sie sprawdziło. teraz w październiku byłam i powiedziała to co się nie sprawdziło dalej , że będzie i inne rzeczy, które od miesiąca też się sprawdziły, warto tam pojechać. a ma może namiary na wróżkę z hostynnego? proszę o wiadomosci na adres jahuuuuu@interia.pl.
Na górę

Postautor: to ja12 » 5 gru 2016, o 19:33

nikt tu nie zagląda? :|
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2016, o 20:14

to ja12 pisze:nikt tu nie zagląda? :|


Nie...
Na górę

Postautor: Alinka » 5 gru 2016, o 20:34

ja byłam i wywrużyła mi że spotkam ksiencia i spotkałam może nie ksionże ale złoty łancuch ma i bryke też ,jest z Albani ma ciemnom karnacje skury i dobry jest w te klocki
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2016, o 21:05

Byłem. Wszedłem a ona od razu: wiedziałam , że przyjedziesz. Siadłem z wrażenia :shock:
Na górę

Postautor: MeAndMe » 5 gru 2016, o 22:24

Gość pisze:Byłem. Wszedłem a ona od razu: wiedziałam , że przyjedziesz. Siadłem z wrażenia :shock:


Napisz jak do niej dojechać proszę.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2016, o 10:13

Trzeba być niedorozwiniętym żeby wierzyć w takie zabobony.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”