Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 gru 2016, o 20:14

to ja12 pisze:nikt tu nie zagląda? :|


Nie...
Na górę

Postautor: Alinka » 5 gru 2016, o 20:34

ja byłam i wywrużyła mi że spotkam ksiencia i spotkałam może nie ksionże ale złoty łancuch ma i bryke też ,jest z Albani ma ciemnom karnacje skury i dobry jest w te klocki
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2016, o 21:05

Byłem. Wszedłem a ona od razu: wiedziałam , że przyjedziesz. Siadłem z wrażenia :shock:
Na górę

Postautor: MeAndMe » 5 gru 2016, o 22:24

Gość pisze:Byłem. Wszedłem a ona od razu: wiedziałam , że przyjedziesz. Siadłem z wrażenia :shock:


Napisz jak do niej dojechać proszę.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2016, o 10:13

Trzeba być niedorozwiniętym żeby wierzyć w takie zabobony.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2016, o 11:44

osobiście uważam, że osoby korzystające z usług wróżek i wróżbitów są najbardziej naiwną częścią społeczeństwa, umiejętnie wykorzystywaną przez cwane osoby które nie chcą zająć się normalną ucziwą robotą, szukają jeleni a co najgorsze, że znajdują i to co raz więcej.
Na górę

Postautor: ann » 6 gru 2016, o 13:21

MeAndMe pisze:
Gość pisze:Byłem. Wszedłem a ona od razu: wiedziałam , że przyjedziesz. Siadłem z wrażenia :shock:


Napisz jak do niej dojechać proszę.


tel. do Pani Alicji- 692 761 661 ona wytłumaczy dokładnie.
Na górę

Postautor: to ja 17 » 7 gru 2016, o 10:48

Witam:) może ktoś ma namiary na wróżkę z Hostynnego (adres, telefon), i w Tomaszowie jest jakaś cyganka może ktoś był tam i jakieś namiary poproszę z góry dziękuję. A odnośnie Pani Alicji wróżki z Tworyczowa złego słowa nie powiem, wręcz przeciwnie korzystałam z usług 3 razy na przestrzeni kilku lat, ostatnio byłam w listopadzie i zobaczymy jak będzie, na razie czekam... Ale dodam, że to co mi powiedziała kilka lat temu to prawie wszystko się sprawdziło. A na resztę czekam :)
Na górę

Postautor: sedes » 7 gru 2016, o 17:43

Magia, okultyzm,bioenergoterapia, horoskopy, wróżbiarstwo, joga, wschodnie sztuki walki to wszystko powiązane jest ze złymi mocami, demonami lepiej tego unikać bo można mieć problemy, to nie są żarty szatan istnieje, dowodem na niego istnienie są świadectwa ludzi
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2016, o 17:42

warto obejrzeć cały materiał, jak nie masz czasu obejrzyj od 3 minuty i 40 sekundy https://www.youtube.com/watch?v=SgjZbLTfY0Y
Na górę

Postautor: madamm » 18 gru 2016, o 20:06

Nikt tu nie zagląda? życie mi się posypało... chciałabym skorzystać z rady wrózki, niech ktoś napisze namiary na jakąś skuteczną. i co się sprawdza. dziekuję!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2016, o 22:22

na życiowe zakręty, kiedy człowiek myśli, że już gorzej nie może być, to naprawdę dobry pomysł. Dla mnie najlepsza wróżka to ta w Turzyńcu k. Zwierzyńca. Byłam 10 lat temu i bardzo mi się wszystko sprawdza, na 'tak'.
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2016, o 22:29

madamm pisze:Nikt tu nie zagląda? życie mi się posypało... chciałabym skorzystać z rady wrózki, niech ktoś napisze namiary na jakąś skuteczną. i co się sprawdza. dziekuję!!

Podaj mail
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2016, o 22:04

Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2016, o 13:56

Gość pisze:na życiowe zakręty, kiedy człowiek myśli, że już gorzej nie może być, to naprawdę dobry pomysł. Dla mnie najlepsza wróżka to ta w Turzyńcu k. Zwierzyńca. Byłam 10 lat temu i bardzo mi się wszystko sprawdza, na 'tak'.

wytłumacz mnie jedną rzecz bo osobiście nie jestem w stanie ogarnąć tematu, co wspólnego z poprawą życiowej sytuacji ma jedna wizyta u jakiejś kobiety która rozłoży jakieś kartki albo zerknie na dłoń i powie, (widzę problemy w twoim, życiu ale już nie długo czeka Cię odmiana) - jakiś grosik się należy najlepiej powyżej 50 złotych.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”