Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 lis 2010, o 11:35

ja byłam...
Na górę

Postautor: Tara1 » 28 lis 2010, o 21:02

To napisz jak bylo?
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2010, o 16:14

Tara1 pisze:To napisz jak bylo?
Na górę

Postautor: Biłgoraj » 28 gru 2010, o 21:00

Ja byłem kilka lat temu. Mówiła o sytuacjach które byly rzeczywistością. Byłem tak zakręcony, że nie pytałem o konkrety ale myślę, że kobieta zna się na tym i to bardzo dobrze. Pamiętam, że w Tworyczowie skręca się w prawo na Kitów i za takim dosyć ostrym zakrętem mieszka ta wróżka. Jakoś tak, dawno byłem ale jakbym zobaczył to pewnie bym poznał. Swoją drogą zastanawiałem się nad ponownym wyjazdem do niej.
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2010, o 22:02

tl -> zmc->trasa na hrubieszów .ok 20 km przed hrubieszowem kolonia hostynne :-wrózka ..gdzie jest > pytaj miejscowych
Na górę

Postautor: zguba » 3 sty 2011, o 11:57

Kurde pogubiłam się to ile jest tych wróżek ? jedna bo nie wiem czy to ta sama kolo Tworczyna ,Hostynnej ? piszecie o tej samej ,bardzo zależny mi na wiarygodnej ,chce się wybrać a mieszkam daleko wiec poszukuje konkretnej do której mogę pojechać
Na górę

Postautor: Katolik » 3 sty 2011, o 14:04

Po co wy tam jeździcie??? chcecie być skarcone przez Boga??
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2011, o 14:08

poddawanie się wróżeniu otwiera bramy przed szatanem, możecie sobie odrazu egzorcystów szukać :panzielony:
Na górę

Postautor: zguba » 3 sty 2011, o 16:52

to po co to czytacie ,skoro tacy zgorszeni jesteście.każdego sprawa indywidualna czy che jechać czy nie . chce tam pojechać to pojadę ,poproszę tylko o namiary i konkretna odpowiedz ,a nie umoralnianie :D
Na górę

Postautor: jak to » 4 sty 2011, o 11:18

temat umilkli .Może ktoś poda namiary na wróżkę ,lub prześle na e-mejla
niebieskooka0@onet.eu dziękuje
Na górę

Postautor: Tara1 » 4 sty 2011, o 17:09

A wiec Wrozki sa dwie jedna w Hostynnej, tej nie znam , a druga w Kitowie kolo tworyczowa, tam bylam.
Na górę

Postautor: Tara1 » 4 sty 2011, o 17:12

Biłgoraj pisze:Ja byłem kilka lat temu. Mówiła o sytuacjach które byly rzeczywistością. Byłem tak zakręcony, że nie pytałem o konkrety ale myślę, że kobieta zna się na tym i to bardzo dobrze. Pamiętam, że w Tworyczowie skręca się w prawo na Kitów i za takim dosyć ostrym zakrętem mieszka ta wróżka. Jakoś tak, dawno byłem ale jakbym zobaczył to pewnie bym poznał. Swoją drogą zastanawiałem się nad ponownym wyjazdem do niej.

Hej ja tez jestem z Bilgoraja, mozesz mi podac swoj email, to wymienimy informacje, bo ja tam tez bylam. Abyles u tej starej kobiety co juz nie zyje czy u jej corki?
Na górę

Postautor: engineer » 4 sty 2011, o 17:19

W Tomaszowie na Traugutta jest kilka dobrych wróżek, moge dać namiary :)
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2011, o 17:29

engineer pisze:W Tomaszowie na Traugutta jest kilka dobrych wróżek, moge dać namiary :)

A znasz je osobiscie, czy sie sprawdza idlaczego kilka?
Na górę

Postautor: jak to » 4 sty 2011, o 19:38

niebieskooka0@onet.eu napisz coś więcej o tej wróżce jak dojechać telefon .jestem z daleka wiec nie chce jechać w ciemno .napisz na mejla
dziękuje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”