Szukam protetyka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ursula » 13 gru 2010, o 15:47

Szukam dobrego protetyka w Tomaszowie. Nie wiem kogo możecie polecić ? Byłam u Darłowskich na Orzeszkowej dwa i takiego chamstwa w życiu nie widziałam. Proteza nie pasowała jeszcze mi powiedzieli,że taniej będzie na lewo bez rachunku. Zdarli jak za zboże a jak przyszłam do poprawki to powedzieli,że jak nie mam rachunku to nie będzie. Do kogo mogę się zgłosić ?
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2010, o 16:28

polecam MediDent Wańkowicza 8 Tomaszów Lubelski
Na górę

Postautor: poinformowany » 13 gru 2010, o 16:39

o,odezwal sie jakis Kurzepa!!!
Na górę

Postautor: hoho » 13 gru 2010, o 16:50

Wolę Kurzępów niż tych z Orzeszkowej
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2010, o 17:45

Pani Majewska jest chyba dobra. Gabinet ma w Centrum Zdrowia, ale tam raczej ciągle zamknięte. Może w książce jest jakiś nr telefonu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2010, o 17:49

Chciałem zapytać czy istnieje możliwość pobrania wycisków na protezę w domu pacjenta - osoba starsza, mająca problemy z poruszaniem się? Oczywiście nie w ramach NFZ.
Proszę nie odpisywać głupot.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2010, o 23:57

Protetyk wykonuje protezę od strony technicznej nie powinien mieć kontaktu nie powinien i nie może mieć kontaktu z pancjentem (technik który wykonuje tak protezy łamie wiele przepisów) nie mają wiedzy ku temu aby to robić (pomijając sanepid, sterylizacje strach mówić ................. ). Polecam udać się do stomatologa najlepiej specjalisty protetyka.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2011, o 10:03

Gość pisze:Chciałem zapytać czy istnieje możliwość pobrania wycisków na protezę w domu pacjenta - osoba starsza, mająca problemy z poruszaniem się? Oczywiście nie w ramach NFZ.
Proszę nie odpisywać głupot.


Witam.
Ja też miałem podobny problem i właśnie jestem po wykonaniu takiej usługi.
Zajrzyj na tę stronę, może to będzie to czego szukasz.
www.protoakryl.co.cc
Jestem zadowolony zarówno z jakości protezy jak i jej ceny.
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: klara » 22 kwie 2015, o 11:45

Teraz i ja szukam dobrego protetyka, więc liczę na Waszą pomoc i odświeżenie wątku na temat dentystów godnych polecenia. Będę wdzięczna za każde wskazówki, strony i adresy.
Na górę

Postautor: muppet » 25 kwie 2015, o 09:17

W zeszłym roku robiłam w Katowicach implanty stomatologiczne u Tomasza Śmigiel i z tego co wiem mają też tam świetnych protetyków. Jest to co prawda trochę daleko, ale według wiele osób jest to najlepszy gabinet robiący implanty, dlatego się na nich zdecydowałam.
Na górę

Postautor: TL123 » 7 kwie 2016, o 11:41

Ja rozumiem, że każdy chce zarobic i reklamuje swoje usługi ale polecanie protetyka/dentysty, który jest w mieście oddalonym o kilkaset kilometrów jest już kretyństwem. Nikt z Tomaszowa nie pojedzie secjalnie do Katowic żeby zrobic protezę czy wyleczyć zęba! To nie są zabiegi ratujące zycie, żeby sie fatygować przez pół Polski.
Na górę

Postautor: cemin » 27 cze 2016, o 17:23

W tym miejscu http://artodonto.eu/oferta/protetyka/ znajduje się ciekawa oferta. Nie wie jakie jest wasze zdanie na ten temat, ale w mojej ocenie warto iść do sprawdzonej osoby z doświadczeniem. Wtedy będziemy mieli pewność, że wszystko będzie naprawdę ok. Poza tym należy porównać ceny usług.
Na górę

Postautor: leo001 » 4 lip 2016, o 23:51

Na pewno ciekawe rozwiązania znajdziecie w tym miejscu. W Tomaszowie niestety nie ma dobrych specjalistów, ponieważ nie dokształcają się i nie mają fachowej praktyki. Warto wziąć to pod uwagę i poszukać gabinetu w innym mieście. Wyjdzie to wam na dobre.
Na górę

Postautor: Erickned » 2 cze 2017, o 12:49

wh0cd1584526 buying fluoxetine
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”