Która siłownia w Tomaszowie jest najlepsza?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gdzie » 3 lut 2011, o 16:16

Gdzie w Tomaszowie najlepiej zapisać się na siłownię?

Chciałabym zacząć regularnie ćwiczyć. Możecie polecić mi miłe i przyzwoicie wyposażone miejsce? Przydałaby się też fachowa pomoc przy doborze ćwiczeć, planu itd. Jakie są ceny?

Może ktoś chodził w klka miejsc i posida takie "przeglądowe" zdanie ?

Proszę o opinie!
Na górę

Postautor: korba » 3 lut 2011, o 16:34

polecam lara fit chodzilam na silownie na kosciuszki duzo facetow tam chodzi czulam sie skrepowana i wogole proponuje zapisac sie na fitness bardzo ciekawe zajecia Pani Larysa dobiera odpowiednie cwiczenia do wieku wagi itp ceny normalne jak na fitnessclub
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2011, o 17:50

na TKS nie przychodźcie bo tam same koksy chodzą i nie ma miejsca dla żadnych leszczy a jak ktos mnie wku rwi to liscia dostanie
Na górę

Postautor: B.S. » 3 lut 2011, o 18:22

korba pisze:polecam lara fit chodzilam na silownie na kosciuszki duzo facetow tam chodzi czulam sie skrepowana i wogole proponuje zapisac sie na fitness bardzo ciekawe zajecia Pani Larysa dobiera odpowiednie cwiczenia do wieku wagi itp ceny normalne jak na fitnessclub



Gdzie odbywają się te zajęcia, prowadzone przez P.Larysę?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 14:41

Polecam nową siłownię na placu Tomspinu, brama za Diavolo :!:

Byłam tam pierwszy raz i zostaję!

Jest tam czyściutko, wszystko świeżo odmalowane, są nowe maszyny, z głośników leci zagrzewająca do ćwiczeń ale nieprzeszkadzająca muzyczka. Bardzo miła Pani Ola pomogła mi zapoznać się z maszynami i służyła profesjonalną wiedzą, razem ze mną i innymi początkującymi ćwiczyła na matach. Plan treningów dla początkujących jest w cenie karnetu a ten jest tańszy niż np na TKSie. Nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą na trening wody do picia (co mi się często zdarzało jak ćwiczyłam wcześniej) bo jest pełna kulturka i stoi dystrybutor z wodą i jednorazowymi kubeczkami do dyspozycji ćwiczących.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 18:01

Gość pisze:Polecam nową siłownię na placu Tomspinu, brama za Diavolo :!:

Byłam tam pierwszy raz i zostaję!

Jest tam czyściutko, wszystko świeżo odmalowane, są nowe maszyny, z głośników leci zagrzewająca do ćwiczeń ale nieprzeszkadzająca muzyczka. Bardzo miła Pani Ola pomogła mi zapoznać się z maszynami i służyła profesjonalną wiedzą, razem ze mną i innymi początkującymi ćwiczyła na matach. Plan treningów dla początkujących jest w cenie karnetu a ten jest tańszy niż np na TKSie. Nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą na trening wody do picia (co mi się często zdarzało jak ćwiczyłam wcześniej) bo jest pełna kulturka i stoi dystrybutor z wodą i jednorazowymi kubeczkami do dyspozycji ćwiczących.





Tu nie miejsce na reklamę biedacy!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 18:01

Gość pisze:Polecam nową siłownię na placu Tomspinu, brama za Diavolo :!:

Byłam tam pierwszy raz i zostaję!

Jest tam czyściutko, wszystko świeżo odmalowane, są nowe maszyny, z głośników leci zagrzewająca do ćwiczeń ale nieprzeszkadzająca muzyczka. Bardzo miła Pani Ola pomogła mi zapoznać się z maszynami i służyła profesjonalną wiedzą, razem ze mną i innymi początkującymi ćwiczyła na matach. Plan treningów dla początkujących jest w cenie karnetu a ten jest tańszy niż np na TKSie. Nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą na trening wody do picia (co mi się często zdarzało jak ćwiczyłam wcześniej) bo jest pełna kulturka i stoi dystrybutor z wodą i jednorazowymi kubeczkami do dyspozycji ćwiczących.





Tu nie miejsce na reklamę biedacy!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 18:48

Gość pisze:Polecam nową siłownię na placu Tomspinu, brama za Diavolo :!:

Byłam tam pierwszy raz i zostaję!

Jest tam czyściutko, wszystko świeżo odmalowane, są nowe maszyny, z głośników leci zagrzewająca do ćwiczeń ale nieprzeszkadzająca muzyczka. Bardzo miła Pani Ola pomogła mi zapoznać się z maszynami i służyła profesjonalną wiedzą, razem ze mną i innymi początkującymi ćwiczyła na matach. Plan treningów dla początkujących jest w cenie karnetu a ten jest tańszy niż np na TKSie. Nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą na trening wody do picia (co mi się często zdarzało jak ćwiczyłam wcześniej) bo jest pełna kulturka i stoi dystrybutor z wodą i jednorazowymi kubeczkami do dyspozycji ćwiczących.

zes se reklame ladnie od.j.e.bala smiech na sali, kubki tez wyciagasz z kosza i je myjesz tak jak na kamiennym kregu ? czy nowe kupujesz?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 20:19

    na TKS nie przychodźcie bo tam same koksy chodzą i nie ma miejsca dla żadnych leszczy a jak ktos mnie wku rwi to liscia dostanie

najgłośniej szczeka największy leszcz :lol:

polecam TKS fajna siłownia
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 21:26

Gość pisze:
Gość pisze:Polecam nową siłownię na placu Tomspinu, brama za Diavolo :!:

Byłam tam pierwszy raz i zostaję!

Jest tam czyściutko, wszystko świeżo odmalowane, są nowe maszyny, z głośników leci zagrzewająca do ćwiczeń ale nieprzeszkadzająca muzyczka. Bardzo miła Pani Ola pomogła mi zapoznać się z maszynami i służyła profesjonalną wiedzą, razem ze mną i innymi początkującymi ćwiczyła na matach. Plan treningów dla początkujących jest w cenie karnetu a ten jest tańszy niż np na TKSie. Nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą na trening wody do picia (co mi się często zdarzało jak ćwiczyłam wcześniej) bo jest pełna kulturka i stoi dystrybutor z wodą i jednorazowymi kubeczkami do dyspozycji ćwiczących.

zes se reklame ladnie od.j.e.bala smiech na sali, kubki tez wyciagasz z kosza i je myjesz tak jak na kamiennym kregu ? czy nowe kupujesz?





POCHWAL SIĘ JESZCZE KTO TAK ŁADNIE WYREMONTOWAŁ BO JA TO ZROBIĘ?
Na górę

Postautor: gdzie » 4 lut 2011, o 21:40

Dziękuję za odpowiedzi!

TKS chyba jednak ominę bo kobiety, jak sądzę, zaliczają się do grupy "leszcze" :lol:

korbo, dzięki, sama nie skorzystam bo nie lubię wszelkich "podskoków" ale polecę znajomym to miejsce

Gościu z 14.41, dzięki za te informacje! Odwiedzę zatem tę siłownię, właśnie na fachowej pomocy mi zależy.

Gościu z 18.48, może zatem polecisz lepsze Twoim zdaniem miejsce? Pochlebne opinie o czymkolwiek na tym forum o to od razu musi być kryptoreklama? Chwalić cokolwiek to takie nietomaszowskie? Może, żeby się wstrzelić w tomaszowską mentalność powinnam była dać tytuł "Najgorsza siłownia w Tomaszowie"?
Na górę

Postautor: gdzie » 8 lut 2011, o 10:16

Byłam w tej nowej siłowni, wszystko co napisała polecajaca to miejsce osoba się potwierdziło! Bardzo mile mnie zaskoczyło, ze dużo kobitek tam ćwiczy, klimacik jest przyjemny :)
Na górę

Postautor: dddf » 8 lut 2011, o 10:23

jak by źłe tak było w" siłowni za diavolo"

to by tyle ludzi tam nie chodzilo ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi tam sie podoba:)
Na górę

Postautor: gość... » 8 lut 2011, o 19:39

Ile lat trzeba ćwiczyć aby wyglądać jak właścicielka? :D :D
Na górę

Postautor: nnn... » 8 lut 2011, o 20:31

Może i ta siłownia fajna a wiecie może czy ma też otwarty kontener na śmieci??
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”