Nowa siłownia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gośćFajowyyyy » 8 lut 2011, o 20:56

Polecam nową siłownie za DAVOLO tam jest fajnie czysto i wszystkie maszyny działają jak trzeba,pomoc profesjonalna a nie taka jak na kamiennym pfff bez urazy ale tam nie maja pojęcia o czym mówią,np ta dziewczyna co ona może tam wiedzieć o ćwiczeniu???NIC!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2011, o 21:14

jest już temat o silowniach w TL
Na górę

Postautor: llll » 8 lut 2011, o 21:53

gośćFajowyyyy pisze:Polecam nową siłownie za DAVOLO tam jest fajnie czysto i wszystkie maszyny działają jak trzeba,pomoc profesjonalna a nie taka jak na kamiennym pfff bez urazy ale tam nie maja pojęcia o czym mówią,np ta dziewczyna co ona może tam wiedzieć o ćwiczeniu???NIC!!!

Czemu uważasz ze dziewczyna która tam pracuje nie ma pojęcia o ćwiczeniach? czy pomoc za DIAVOLO jest naprawdę tak profesjonalna jak piszesz?? uzasadnij to...
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2011, o 22:27

Po raz kolejny REKLAMA wstyd i koniec.
Na górę

Postautor: Agnieszka W. » 9 lut 2011, o 12:11

ja uzasadnię

Nie wiem kto pracuje w "kamiennym kręgu", nigdy tam nie ćwiczyłam, nie wypowiem się więc na temat tego miejsca.

Mogę natomiast uzasadnić dlaczego pomoc "za Diavolo" uważam za profesjonalną. Po pierwsze pani Ola jest po AWF-ie, po drugie posiada OLBRZYMIĄ wiedzę praktyczną z zakresu ćwiczeń siłowych (sama przez wiele lat trenowała), posiada też jakieś tam certyfikaty instruktorskie (nie wiem dokłądnie jakie bo to już nie jest dla mnie takie istotne). Ułożyła mi profesjonalny plan ćwiczeń, uwzględniający różny stopień kondycyjny (dość rozbieżny), różnych partii moich mięśni, niektóre partie mam wypracowane na rowerze, inne słabe. Układanie planu poprzedziła dokładną obserwacją mojego pierwszego treningu, na którym oceniła moją ogólną kondycję i siłę poszczególnych mięśni. Plan jak się okazuje jest rewelacyjnie dopasowany do moich możliwości bo po treningu czuję się owszem, bardzo zmęczona ale nie przetrenowana, nie zmagam się z palącymi przez kilka dni zakwasami acz czuję, że porządnie poćwiczyłam. To moim zdaniem dobrze świadczy o jej profesjonaliźmie. Można też liczyć na porady dotyczące diety czy suplementacji.

I również napiszę (bo cholernie mnie to irytuje), że pochlebne opinie na tym forum nie muszą być równoznaczne z kryptoreklamą. Tak, ludzie, którzy potrafią docenić pracę/kwalifikacje innych to nie ufoludki, w Tomaszowie też mieszkają.

Proponuję, żeby moderator scalił te dwa tematy o siłowniach w TL
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”