wielka moda w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 11:56

Przedstaw się, załóż temat, chętnie poczytam. O ile będzie o czym.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 14:35

szo wy tu biadolicie tomaszowskie zazdrosniki
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 16:50

ber pisze:z gustem jak z dupą.. każdy ma swoją!


prawda :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 17:43

a dzisiaj w najnowszym tygodniku tomaszowskim przeczytałam o niej
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2011, o 17:18

dziewczynie sie wiedzie i dobrze!!
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 09:37

widzieliście artykuł w tygodniku Zamojskim o niej ?
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 13:50

Gość pisze:Też mi się podoba jej styl, ale miałam okazję rozmawiać kilka razy z nią i hehe no jest nieco specyficznie, powalającego wrażenia na mnie nie zrobiła. Ona robi też niby jakieś zdjęcia, sam od około 8 lat zajmuję się fotografią i nie widzę powodu by mówić o sobie że jestem fotografem tak jak robi to ta mała modnisia, jej fotografie to w większości obrazy bez pomysłu poprzerabiane w bardzo nienaturalny sposób. Jaka tutaj sztuka ?




zgodzę się z Tobą w stu procentach ponadto Monika i te jej kolorowe skarpety to była porażka... Wszyscy się z tego brechtali... Monika udaje wielką modnisię przy czym strasznie jest nietolerancyjna dla Tomaszowa.


Kochanie wyliczę Ci na palcach dziewczyny ze świetnym stylem które nie musiały uciekać do Rzeszowa żeby być sobą ;) Wystąpiła w TV i wielka bloggerka.


Wątpię żebyś osiągnęła taki sukces jak Denny Rose, Maffa czy Alice Point ;)

One są sympatyczne i mają dużo do powiedzenia ty tylko krytykujesz i zadzierasz swojego nochala
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 17:57

Moze znacie jakies blogi o modzie tomaszowskich dziewczyn ?
Chetnie zajrze, bo jakos nie widze, zeby ten cyrkowo-choinkowy styl, ktory prezentuje nasza "artystka" tak usilnie lansowana , byl ciekawy, czy tez oryginalny, fakt ze parcie na szklo ma ogromne- ale to tak jak z wyborami miss- zglaszaja sie jakies pasztety z parciem i zaparciem, a naprawde sliczne dziewczyny nie zawracaja sobie takimi konkursami doopy, bo nie musza sie dowartosciowywac na sile.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 22:14

Gość pisze:Moze znacie jakies blogi o modzie tomaszowskich dziewczyn ?
Chetnie zajrze, bo jakos nie widze, zeby ten cyrkowo-choinkowy styl, ktory prezentuje nasza "artystka" tak usilnie lansowana , byl ciekawy, czy tez oryginalny, fakt ze parcie na szklo ma ogromne- ale to tak jak z wyborami miss- zglaszaja sie jakies pasztety z parciem i zaparciem, a naprawde sliczne dziewczyny nie zawracaja sobie takimi konkursami doopy, bo nie musza sie dowartosciowywac na sile.




jest jeszcze jedna laska z tomaszowa pokazuje modę w rozmiarze xxl ale bloga nie podam bo i tak trzeba byc zalogowanym ;)

Po za tym jest jeszcze kilka dziewczyn z pobliskich wsi i na serio mają fajny styl i maja blogi
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 23:18

no fakt, lepiej promować tomaszów tomasoviakami i zapchlonymi klubami niż jakąś duszą artystyczna.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2011, o 11:09

Jest jeszcze jedna, czasami Diva linkuje ją w swoich postach.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2011, o 19:52

Gość pisze:Jest jeszcze jedna, czasami Diva linkuje ją w swoich postach.




jest ich więcej lalalalalalaa :P


Monika jak Monika od zawsze parcie na popularność ale fakt styl ma niezły
Na górę

Postautor: pfff » 20 sie 2011, o 20:26

Gość pisze:Widziałam właśnie ktoregos razu jak ogladałam dzien dobry tvn. No fajnie w sumie, tylko jak dla mnie to tam niezabardzo bylo z czego wybierac wiec dobrze ze jej sie pofarcilo. Jak ktos poswieca czas na to by zaistniec w mediach to za ktoryms razem mu sie uda. Mnóstwo moich kolezanek ma lepszy gust niz ona ale zajmuja sie wazniejszymi rzeczami. Jak sie laska skupila na dobijaniu do drzwi tv to i w koncu sie dobila. Tak to juz jest jak ktos chce to moze, czemu nie. Ale zeby to jakis wyczyn byl to nie powiem, bo nie jest.
Tylko nie piszcie mi tu ze jestem zazdrosna czy jakies inne bzdury bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania i tyle.
Nikt nie zauwazyl nawet ze byla w tv wiec sama zalozyla temat zapewne.




hehee widać kto jest zawistą suką,zazdrosć nie poplaca,wierz mi:)
a co do ty lasek z egiptu to by film wiec sie ogarnij bo widze ze wierzysz we wszystko co pokaze tv,,hahahahaaaa
ale no tak plytkość tępych móżdżkow robi swoje,powodzenia,karma zrobi swoje!jak wiesz co to;p
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2011, o 00:30

wy laski to byście sobie oczy wydrapały z zazdrości...
Na górę



Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”