wielka moda w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: moda » 17 lut 2011, o 17:10

ja tam jestem dumna z tomaszowianki jak ogladałam "mkas" super i chocia Cię nie znam zycze dalszego zapału Moniko i powodzenia ..jestesmy z Ciebie dumni....jestes prawdziwą artystkka z pasja.pozdawiam
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2011, o 17:15

Moniczko gratuluje :))Super stylizacja...Może ktoś wie gdzie Monika pracuje...Bo mówiła że w jakimś ciuchlandzie :)
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2011, o 17:18

no i fajnie gratuluję odwagi, miło coś fajnego usłyszeć o swoim mieście tu moda to wygrana w RMF - Tomaszów górą
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2011, o 17:32

egipskie turystki i tak przyslonily wszystko hehehe to dopiero slawa i wybicie sie :) a co to za laska wygrala w rmfce? Podobno jakas Ania
Na górę

Postautor: cherrycolla » 20 kwie 2011, o 19:50

Wow, dopiero dzisiaj dowiedziałam się że jest taki temat . Co do słów wyżej, Jacyków nie powiedział mi w co mam się ubrać a w nawiasie , nie było go w programie z powodu rodzinnych spraw, zestawy w które byłam ubrana pojawiły się już na blogu. Nie słucham opinii jakiegoś stylisty, tylko ubieram się według własnych zasad ;)
Jeżeli jeszcze ktoś nie widział mojego bloga, zapraszam http://divanaurlopie.blogspot.com

a co do mojej fotografii, fotografuję nie całe 3 lata, i tym chcę się zajmować w przyszłości, nie każdy ma taki sam gust do zdjęć jak ja, myślę że krytyka jest mi wskazana bo sama się o nią proszę wystawiając zdjęcia w internet.

może i mało powiedziałam w programie ale byłam pod wielkim stresem aby jakiejś gafy nie wywinąć, dziękuję za nie miłe a także za miłe komentarze, myślę że powinniście przemyśleć to o czym pisaliście. pozdrawiam serdecznie Monika Krawczyk
Na górę

Postautor: ogg » 21 kwie 2011, o 00:02

napisze tak chcialbym widziec w Tomaszowie tak ubranych ludzi masz TALENT kobieto
AAAA te kiepeskie komentarze OLAC bo jak ktos moze znac sie na modzie gdzie ma tylko dres i jenasy ehh TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI
Na górę

Postautor: JaCent » 21 kwie 2011, o 08:27

Będzie krótko.Dobrze,że młoda sie wybija powoli.Ktoś musi.W większości te kreacje co prezentuje na blogu nie podobaja mi się kompletnie(przeładowanie,tandeciarstwo),a Jacykow to jej chłopak :D standart jeansy,bluza i jakieś fiołkowe skoki (??)
pzdr
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2011, o 11:02

Widziałam właśnie ktoregos razu jak ogladałam dzien dobry tvn. No fajnie w sumie, tylko jak dla mnie to tam niezabardzo bylo z czego wybierac wiec dobrze ze jej sie pofarcilo. Jak ktos poswieca czas na to by zaistniec w mediach to za ktoryms razem mu sie uda. Mnóstwo moich kolezanek ma lepszy gust niz ona ale zajmuja sie wazniejszymi rzeczami. Jak sie laska skupila na dobijaniu do drzwi tv to i w koncu sie dobila. Tak to juz jest jak ktos chce to moze, czemu nie. Ale zeby to jakis wyczyn byl to nie powiem, bo nie jest.
Tylko nie piszcie mi tu ze jestem zazdrosna czy jakies inne bzdury bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania i tyle.
Nikt nie zauwazyl nawet ze byla w tv wiec sama zalozyla temat zapewne.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2011, o 16:12

Ludzie wiecie może w którym ciuchlandzie ona pracuje ? :D
Na górę

Postautor: cherrycolla » 21 kwie 2011, o 17:02

śmieszne są wasze komentarze, nie miałam co robić więc założyłam wątek o tym żer byłam, w tv, fju fjuuu haha,

niestety nie pracuję już w ciucholandzie, pracowałam w lubyczy królewskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2011, o 17:35

Ludzie weźcie na wstrzymanie laska mignęła w tv w badziewiastym programie tvn a wy sie grzejecie i najeżdżając na nią leczycie swoje kompleksy. Zamiast to zlać to wy się napinacie ehhhh cały Tomaszów
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2011, o 22:13

bo w tomaszowie jak sie nie ma co sie lubi to sie NIE LUBI TYCH CO MAJĄ hahaha to was [***] buraki boli .
Na górę

Postautor: sestian » 21 kwie 2011, o 22:35

Monika to dziewczyna z pasja i jeśli ma możliwość pokazania jej szerszemu gronu to tylko na Plus :).Wielki szacunek za ta barwę kolorów jakie masz na sobie Monika ;) ,nasze szare miasteczko na pewno lepiej z tym wygląda:)
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2011, o 22:36

Dziewczyna zaistniala! i dobrze!...mi sie moze nie podobac.....a jej bardzo!.....nie musze wkladac takich ciuchow jak ona.....ide swoim stylem...a ona swoim......i wara wam od tego!!!!!...a glupie wpisy typu "cos tam".....zawsze beda!....Panienko z wielka podrozna torba mojej babci .....urozmaicaj nasz Tomaszow :)
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2011, o 10:39

jak ktoś odstaje od społeczenstwa i jest orginalny to zaraz uchodzi za dziwaka itd dziewczyna ma w dupie co o niej piszecie bo jak by sie tym przyjmowała to by zmieniła styl na jaki psuje społeczenstwó.Tak to jest na prowincjach(taką prowincja jest Tl) kazdy sie zaraz dziwi jak ktos wygląda itd ludzie nieraz nie po to chodzą do kościoła by sie modlic tylko po to byzobaczyc kto z kim przyszedł na msze i jak sie ubrał a potem po wyjsciu takiemu tyłek obsmarować.Ludzie tu wypowiadający sie negatywnie na tym forum chyba mało widzieli w zyciu skoro ich dziwi taki ubiór!Są mało tolerancyjni a to przypadłość ludzi z wiaosek gdzie wyróznaianie się czymś lub odstawania a jakiś inny sposób od lokalnej społeczności jest czymś dziwnym,złym i niezrozumiałym dla innych i takiego trzeba jak najszybciej ustawić a jak to nie wyjdzie bynajmniej dobrze obgadać.Ludzie za takie zachowanie to by was wysmieli w wiekszych miastach lub za granicą tam wieksze dziwaki chodzą i nikt z tego powodu nie robi afery bo ludzie sa tolerancyjni i kulturalni a nie tak jak tu w Tomaszowie chamy(w dodatku biedaki co mysla ze h...j wie kim są)któzy sami siebie nie widzą.Pozdrawiam ta dziewczyne i ludzi pozytywnie nastawionych do zycia a nie maruderów
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”