wielka moda w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Balbina » 22 kwie 2011, o 11:07

Super Monika! Dzielna młoda osóbka z pasją!Moje gratulacje. 3mam kciuki za Ciebie! :!:
Na górę

Postautor: subaru » 22 kwie 2011, o 12:37

Dopiero dzisiaj zobaczyłem jej prace.

Super pomysły , ciekawe wizje i tak trzeba.

Ma oryginalne spojrzenie i rozjaśnia szarzyznę dnia codziennego ...

Moje gratulacje
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2011, o 16:55

Ciekawe ze pozytywy sypia sie minuta po minucie hmmm...jakgdyby jedna osoba je pisała :lol:
Kogos wyroznic musieli w tv, padlo na nia.
Na górę

Postautor: latka » 25 kwie 2011, o 23:04

Widzę że każdy ma inną opinię, wydaję mi się że każdy ma swój styl i tyle, zaistnieć w świecie mody, lub innej branży jest ciężko ktoś wyżej napisał że wysyła ciągle zdjęcia itp. i bardzo dobrze dziewczyna chce coś w życiu osiągnąć i wybrała ten kierunek. Pewnie najlepiej jak by była już matroną z dziećmi mężulkiem, który by krzyczał podaj mi piwo kobieto. Wtedy była by wartościową ,, normalną ,, kobietą.
Czasami przeraża mnie, że jak w naszym mieście ktoś się wyróżni naprawdę czym kol-wiek jest nie wspierany lecz poniżany.
Pomyślcie czasami nad tym że, ,,inny,, nie znaczy głupi i gorszy.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2011, o 08:50

Masz racje , to tylko ta zazdrosc. takie piekne uczucie dla nieudacznikow. Sami NIC to jak i po co ktos moze zaistniec -trzeba zgnoic , zaszczuc -a do tego w TV -to dla wielu juz szczyt osiagniec- a to jest calkiem normalny program dla normalnych ludzi z fantazja i wyczuciem smaku w swerze ubioru , dla ludzi ktorzy cos potrafia. !!
Na górę

Postautor: Arson » 26 kwie 2011, o 13:14

Bardzo fajnie wypadłaś, podziwiam odwagę i gratuluje wygranej ;] oby tak dalej, grunt to pasja. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2011, o 11:18

Szkoda tylko, że znają cię przez tą 'modę' a nie przez fotografię. Chcesz być sławna i jesteś.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2011, o 15:44

jej fotografie są denne, nie ma w nich sensu, widziałem je i jestem totalnie rozczarowany, ona coś tam pisze że jest 'fotografem' ale takich fotografów na NK jest miliony. Nie ma żadnego portfolio, tylko zdjecia przerabiane w 80% i wyciągane, więc ja tutaj nie widzę talentu, sam nie jestem mistrezm świata, ale jednak pracuję a tym zawodzie, niexle zarabiam i jednak mam jakies pojęcie. W warszawie takich ludzi jest na pęczki, ona nie reprezentuje nic sobą, dla mnie to typowa osoba, która czymś mało istotnym chce zabsłynąć, ja sie nie ma telentu to sie pokazuje co sie ma, a w tym wypadku to głupota.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2011, o 17:05

Gość pisze:Szkoda tylko, że znają cię przez tą 'modę' a nie przez fotografię. Chcesz być sławna i jesteś.


bahahahahaha..sławna...? Sławna jest Sophia Loren, Grażyna Torbicka albo Marek Kondrat a nie dama z ciuchlandu, ludzie!!! olej w glowie sięliczy a nie ubieranki i focie na portalach
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2011, o 22:34

Dla mnie jest ok :panzielony:
Na górę

Postautor: ber » 29 kwie 2011, o 23:09

z gustem jak z dupą.. każdy ma swoją!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 12:11

ja lubie bloga moniki, jest bardzo pozytywną osobą a nie jakąś zadufaną w sobie lalą
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 23:32

cherrycolla pisze:Wow, dopiero dzisiaj dowiedziałam się że jest taki temat . Co do słów wyżej, Jacyków nie powiedział mi w co mam się ubrać a w nawiasie , nie było go w programie z powodu rodzinnych spraw, zestawy w które byłam ubrana pojawiły się już na blogu. Nie słucham opinii jakiegoś stylisty, tylko ubieram się według własnych zasad ;)
Jeżeli jeszcze ktoś nie widział mojego bloga, zapraszam http://divanaurlopie.blogspot.com

a co do mojej fotografii, fotografuję nie całe 3 lata, i tym chcę się zajmować w przyszłości, nie każdy ma taki sam gust do zdjęć jak ja, myślę że krytyka jest mi wskazana bo sama się o nią proszę wystawiając zdjęcia w internet.

może i mało powiedziałam w programie ale byłam pod wielkim stresem aby jakiejś gafy nie wywinąć, dziękuję za nie miłe a także za miłe komentarze, myślę że powinniście przemyśleć to o czym pisaliście. pozdrawiam serdecznie Monika Krawczyk


polska języka trudna języka
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 11:23

Gość pisze:
cherrycolla pisze:Wow, dopiero dzisiaj dowiedziałam się że jest taki temat . Co do słów wyżej, Jacyków nie powiedział mi w co mam się ubrać a w nawiasie , nie było go w programie z powodu rodzinnych spraw, zestawy w które byłam ubrana pojawiły się już na blogu. Nie słucham opinii jakiegoś stylisty, tylko ubieram się według własnych zasad ;)
Jeżeli jeszcze ktoś nie widział mojego bloga, zapraszam http://divanaurlopie.blogspot.com

a co do mojej fotografii, fotografuję nie całe 3 lata, i tym chcę się zajmować w przyszłości, nie każdy ma taki sam gust do zdjęć jak ja, myślę że krytyka jest mi wskazana bo sama się o nią proszę wystawiając zdjęcia w internet.

może i mało powiedziałam w programie ale byłam pod wielkim stresem aby jakiejś gafy nie wywinąć, dziękuję za nie miłe a także za miłe komentarze, myślę że powinniście przemyśleć to o czym pisaliście. pozdrawiam serdecznie Monika Krawczyk


polska języka trudna języka



Tak jasne dopiero teraz dowiedziala sie ze taki temat istnieje :lol:
jak go zakladala byla w amoku czy jak???
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 11:27

cherrycolla pisze:Wow, dopiero dzisiaj dowiedziałam się że jest taki temat . Co do słów wyżej, Jacyków nie powiedział mi w co mam się ubrać a w nawiasie , nie było go w programie z powodu rodzinnych spraw, zestawy w które byłam ubrana pojawiły się już na blogu. Nie słucham opinii jakiegoś stylisty, tylko ubieram się według własnych zasad ;)
Jeżeli jeszcze ktoś nie widział mojego bloga, zapraszam http://divanaurlopie.blogspot.com

a co do mojej fotografii, fotografuję nie całe 3 lata, i tym chcę się zajmować w przyszłości, nie każdy ma taki sam gust do zdjęć jak ja, myślę że krytyka jest mi wskazana bo sama się o nią proszę wystawiając zdjęcia w internet.

może i mało powiedziałam w programie ale byłam pod wielkim stresem aby jakiejś gafy nie wywinąć, dziękuję za nie miłe a także za miłe komentarze, myślę że powinniście przemyśleć to o czym pisaliście. pozdrawiam serdecznie Monika Krawczyk



A co mnie to interesuje czym chcesz sie zajmować. Zakladasz temat i piszesz o sobie, nie rozumiem. Może i ja zaloże narcystyczny temat i zaczne pisac o swoich planach??? Co wy na to?? Dziewczyny kogo to obchodzi czym ty sie zajmujesz?? Chcesz zaistniec?? To nie na tym forum.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”