Jaka firma ochroniarska?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 15:57

Jakie są w Tomaszowie firmy ochroniarskie? Jaką byście mogli polecić i powiedzieć coś o tych firmach.
Jacy ludzie tam pracują i czy mają jakiekolwiek pojęcie o tym co robią, czy przechodzą jakieś szkolenia, choćby z posługiwania się bronią, czy techniki interwencji?
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 16:18

Gość pisze:Jakie są w Tomaszowie firmy ochroniarskie? Jaką byście mogli polecić i powiedzieć coś o tych firmach.
Jacy ludzie tam pracują i czy mają jakiekolwiek pojęcie o tym co robią, czy przechodzą jakieś szkolenia, choćby z posługiwania się bronią, czy techniki interwencji?

Posługują się widłami w czasie prac polowych i interweniują w sprawach rozlanego gnoju na polu
Na górę

Postautor: subaru » 8 mar 2011, o 17:27

Powyższa odpowiedź to oczywiście " NIEPOWAŻNA" od jakiegoś rolnika.
Ja natomiast miałem dużo do czynienia z firmami tego typu i uważam że jak na warunki Tomaszowa to najlepiej działa " BAKO" .
I proszę nie podejrzewać mnie o autoreklamę bo nie mam z nimi nic wspólnego.
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 17:46

Posługują się widłami w czasie prac polowych i interweniują w sprawach rozlanego gnoju na polu

ty chłopie masz gnój zamiast mózgu.
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 17:59

Firmy ochroniarskie należą do byłych SBków 85% itak jest w przypadku Baco
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 18:07

A co ścigają Ciebie za włamy i masz do nich pretensje za profesjonalizm ? Rolniku

Bo jakież inne dolegliwości mogą cie spotkać od nich ???
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 18:29

chłoptas wyłapał kilka pał na tylą część ciała i teraz ma urażoną godność
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 18:56

..kiedyś wystarczało MO i ORMO..teraz kupa męśniaków, Straz Miejska , kamery, antyterroryści, jakieś czarnuchy, CBS, BOR, CBA, Policja skarb. a syf jeszcze wieszy kto na to wsz. wyrobi ...a do roboty???? zero ..niedługo sami siebie bedziecie pilnować...
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2011, o 14:02

Mam doczynienia z BSI, pełen profesjonalizm :)
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2011, o 19:37

Gość pisze:Mam doczynienia z BSI, pełen profesjonalizm :)


taa; smiechu warte , BSI i profesja :panzielony: renta albo student.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2011, o 22:14

Gość pisze:
Gość pisze:Mam doczynienia z BSI, pełen profesjonalizm :)


taa; smiechu warte , BSI i profesja :panzielony: renta albo student.


A co jest lepszego od BSI? Wszędzie są takie osoby zatrudniane, a i przy najmniej żadnego wypadku z postrzałem u Nich nie było, tak jak miało to miejsce w innej firmie działającej na naszym terenie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2011, o 08:11

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Mam doczynienia z BSI, pełen profesjonalizm :)


taa; smiechu warte , BSI i profesja :panzielony: renta albo student.


A co jest lepszego od BSI? Wszędzie są takie osoby zatrudniane, a i przy najmniej żadnego wypadku z postrzałem u Nich nie było, tak jak miało to miejsce w innej firmie działającej na naszym terenie.


a to, że kobieta będąca w ciąży jeździła zbierać pieniądze i to sama czasami; czy tak wygląda profesjonalizm??? a dlaczego zostali wywaleni z przetwórni ???? ( proszę nie pisać, że sami zrezygnowali bo znam dokładnie temat).
Na górę

Postautor: soreyamp » 13 lip 2012, o 11:27

Przestrzegam przed Beta Security System i Grom HP. Bardzo przestrzegam!!!! To nieporozumienie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2012, o 11:38

Bo ci ochroniarze powinni nazywać się tak naprawdę stróżami im się wydaje że mogą więcej niż naprawdę mogą,
większość skończyła podstawowy kurs i już myśli że jest jak Chuck Norris .
Na górę

Postautor: biznesm » 13 lip 2012, o 17:55

Gość pisze:Agencja ochrony COMBAT jest najlepsza http://www.ochrona-combat.pl/oferta.html



z tego co mi wiadomo, to ta agencja jakiś czas temu ogłosiła upadłość i jak to w przypadku (kolejnym) bywa...pewien pan chciał szybko i sporo zarobić na ludziach których w tej agencji zatrudniał! Takie cuś krótko trwałego na rynku to niewypał! Jak dla mnie to polecam firmę BAKO. Miałem do czynienia z chłopakami z tej agencji ochrony i wiem że można na nich liczyć. Swoją drogą różnie to jest z szefostwem tych agencji...głównie stara ubecja ale to nie właściciele ochraniają mienie lecz pracownicy! BSI miało swój czas i dobrych pracowników lecz to już przeszłość i na chwilę obecną wyzysk u nich tylko pozostał także tym bym podziękował. Rozsądnego wyboru życzę, a tego rolnika co pisał coś o zwierzęcych fekaliach to proszę zabanować i niech o swoim gnoju jedzie pogadać w czwartek na targowicę 8) :!:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”