Afera z wibratorem

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: WicePrezes » 16 cze 2011, o 10:51

CAŁY TOMASZÓW JEST [***]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dość że tamci ludzie są jacyś nienormalni to jeszcze koleś z tego miasta wsadził se do dupy zabawkę dziadostwo w tym zasranym tomaszowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 11:12

WicePrezes pisze:CAŁY TOMASZÓW JEST [***]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dość że tamci ludzie są jacyś nienormalni to jeszcze koleś z tego miasta wsadził se do dupy zabawkę dziadostwo w tym zasranym tomaszowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ciekawe co ty wkładasz,że się tak napinasz.
Na górę

Postautor: SMERF » 16 cze 2011, o 11:24

Gość pisze:[to na pewno nie jechalbym sobie go wyciagac w tomaszowskim szpitalu tylko gdzies indziej. A dlaczego? Wlasnie dlatego.

Ksiądz -czy co?[/quote]



NO , CÓŻ , TEN Z WIBRATOREM W TYŁECZKU BYĆ MOŻE CHCIAŁ SPRAWDZIĆ KOMPETENCJE I MOZLIWOŚCI NASZYCH TOMASZOWSKICH CHIRURGÓW. NIE CIESZĄ SIĘ ONI NAJLEPSZĄ REPUTACJĄ W POWIECIE TOMASZOWSKIM. A TU TAKA EKSTREMALNA SYTUACJA Z WIBRATOREM W ROLI GŁÓWNEJ. CHOCIAŻ LOKALNA PRASA POCHWALIŁA MEDYKÓW ZA SKUTECZNIE PRZEPROWADZONY ZABIEG . DO RZADKOŚCI NALEŻY ZALICZYĆ TAKIE PRZYPADKI. CHOCIAŻ JEDEN MIAŁ JUŻ TAKIE MIEJSCE W HRUBIESZOWIE. PAN PEWIEN ZAKŁADAJĄC SIĘ Z KOLEGAMI O SKRZYNKĘ PIWA , ZAŁOŻYŁ SOBIE METALOWĄ NAKRĘTKĘ PRZY NARZĄDZIE DO SIUSIANIA. CYK , PYK , ZOSTAŁ PRZYCIŚNIĘTY DO MURU. ZAŁOŻYŁ I NIE ZDJĄŁ. PRÓBY UWOLNIENIA SIĘ Z METALOWEGO UCISKU NIE PRZYNIOSŁY OCZEKIWANYCH REZULTATÓW. JAK METALOWA NAKRĘTKA UWIĄDŁA NA KINDYBALE , TAK UWIĄDŁA. I TRZEBA BYŁO INTERWENCJI LEKARZY HRUBIESZOWSKICH , ABY NIESZCZĘŚNIKA UWOLNIĆ Z TARAPATÓW , KTÓRE TAK NIESPODZIEWANIE GO SPOTKAŁY. OJ WYCIERPIAŁ ZAPEWNE BIEDACZYSKO WYCIERPIAŁ. NASTĘPNY ,, MĄDRY''Z ZAMOJSZCZYZNY MIAŁ PRZYGODĘ Z POJEMNIKIEM PO DEZODORANCIE. TEŻ POMAGANO MU WYJĄĆ Z TYLNEJ CZĘŚCI CIAŁA. NO , CÓŻ , KRETYNÓW, DEBILÓW , SADOMASOCHISTÓW , NIEDOROBIONYCH I NIEDOROZWINIĘTYCH NIE BRAKUJE. JEST CI ICH U NAS DOSTATEK. LEKARZ MOGĄ BYĆ Z SIEBIE DUMNI. JAK TAK SKUTECZNIE UPORALI SIĘ Z WIBRATOREM , METALOWĄ NAKRĘTKĄ I POJEMNIKIEM PO DEZODORANCIE , TO NALEŻY MIEĆ NADZIEJĘ , ZE TAK DOSKONALE BĘDĄ SOBIE RADZIĆ ZE SKOMPLIKOWANYMI ZŁAMANIAMI KOŃCZYN GÓRNYCH , DOLNYCH. BO Z DOŚWIADCZENIA WYNIKA , ZE NIE ZAWSZE NAJLEPIEJ SOBIE Z TYM W PRZESZŁOŚCI RADZILI. A , ZE BIZNESMEN TAKI CZY INNY CHCE SIĘ SIĘ ZABAWIĆ , I ROBI TO W TAKI NIE PRZEMYŚLANY SPOSÓB , TO POTEM PONOSI TEGO KONSEKWENCJE. TAKŻE PRZED KAŻDĄ ZABAWĄ Z TAK ,, NIEBEZPIECZNĄ'' ZABAWKĄ , OBLIGATORYJNIE NALEŻY PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI. NAPRAWDĘ WARTO. NIBY TAKIE PRZYJEMNE URZĄDZONKO , A ILE DO CHOROBY NAROBIŁO NIESZCZĘSCIA. DROGĄ TOMASZOWSKIEGO FORUM , PRZYŁĄCZAJĄC SIĘ DO REDAKTORÓW Z TYGODNIKA ZAMOJSKIEGO I KRONIKI TYGODNIA ZASYŁAM POZDROWIENIA , UDANEJ REHABILITACJI . A ZAPOMNIAŁEM , RÓWNIEŻ PANU WSPÓŁCZUJĘ. NASZYM RADNYM TAKŻE NA WYPOSAŻENIU PRZYDAŁY BY SIĘ TAKIE WIBRATORKI ,ALE Z ZABEZPIECZENIEM. PRZED KAŻDĄ SESJĄ RACZĄC SIĘ TAKIM MASAŻEM ZACZĘLI BY PRACOWAĆ NA PEŁNYCH OBROTACH. I JAKA WÓWCZAS BYŁA BY WYDAJNOŚĆ. OBWODNICA ZBUDOWANA DO KOŃCA ROKU , WYSYPISKO REAKTYWOWANE , SORTOWNIA PRZENIESIONA DO KOŃCA LIPCA. A TAK NUDY Z BUDY. NO , CIEMNOGRODZIANIE TOMASZOWSCY , ZRZUTA NA WIBRATORY?A MOŻE NOWE , DODATKOWE PODATKI ZA KTÓRE ZAKUPILIBYŚMY TAKIE NIEZBĘDNE APARATY.
Na górę

Postautor: ala » 16 cze 2011, o 12:41

o rany w tygodniku zamojskim też o tym piszą,haha
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 15:08

ja myślę że jak promocja miasta już poszła to trzeba herb "Jelit" zmienić na herb Wibratora w jelitach !! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 15:19

dajcie człowiekowi spokój, co robi w sypialni jego sprawa, a że zdarzył się "wypadek" to nie oznacza że musicie się natrząsać, pomyślał ktoś co on może czuć? Wyśmiewany, poniżany - mentalność wiochy, pilnujcie swoich brudów
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 15:32

wy tam wszyscy świętojebliwi
Na górę

Postautor: BS » 16 cze 2011, o 16:51

Gość pisze:dajcie człowiekowi spokój, co robi w sypialni jego sprawa, a że zdarzył się "wypadek" to nie oznacza że musicie się natrząsać, pomyślał ktoś co on może czuć? Wyśmiewany, poniżany - mentalność wiochy, pilnujcie swoich brudów


Popieram :!:

Niektórzy ludzie jeśli można ich tak nazwać,dowartościowują się w ten lub w temu podobny sposób.
Mając używanie,zapominają o własnych brudach ....
Na górę

Postautor: ojjj » 16 cze 2011, o 18:01

fajny facet pracowity...a się go przyjebali!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 18:54

Ci co go bronią pewnie sami sobie takowe urządzenia wkładają w odbyt.Fakt to jego prywatna sprawa ale odbyt do czego innego służy i dorosły mężczyzna powinien to wiedzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 19:45

aferą nie jest to co ktoś sobie wsadza do dupy , tylko to że takie informacje wyciekają ze szpitala , i tym powinna zająć sie Prokuratura
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 21:09

ktoś napisał że ten pan działa w lokalnych organizacjach i promuje miasto, no chyba nikomu nie udało sie aż tak "wypromować" naszego miasteczka, nikt go nie przebije chociaż.... ludzie maja teraz ta.....kie pomysły że może....się uda
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 22:28

Gość pisze:Ci co go bronią pewnie sami sobie takowe urządzenia wkładają w odbyt.Fakt to jego prywatna sprawa ale odbyt do czego innego służy i dorosły mężczyzna powinien to wiedzieć.


Z całym szacunkiem ,ale co ja sobie wkładam w d**e to jest tylko moja prywatna sprawa i nic nikomu do tego!!! Radze zając się swoimi problemami ,bo każdy je ma ,a jesli jeszcze ich nie ma,to życie długie... :evil:

Pozdrawiam i więcej wstrzemięźliwości w ocenie innych życzę :!:
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 22:36

U spowiedzi:
-Proszę księdza wsadziłem sobie wibrator w tyłek.
-Piekło.
-Jak cholera...
:D
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2011, o 10:55

Gość pisze:U spowiedzi:
-Proszę księdza wsadziłem sobie wibrator w tyłek.
-Piekło.
-Jak cholera...
:D


hehe :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”