PRDM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 lip 2011, o 20:04

Witam mam pytanie na temat firmy PRDM a mianowicie jak wyglądają zarobki w tej firmie ile godzin dziennie się pracuje i najważniejsze czy trudno jest się załapać tam do pracy ...
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2011, o 21:30

chcesz robolić czy nadzorować?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2011, o 21:39

im cięższa praca, tym mniejsze wynagrodzenie
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2011, o 22:05

wiesz mi to wszystko jedno aby jak najwięcej płacili
Na górę

Postautor: q » 12 lip 2011, o 23:58

żeby dostać to po rodzinie
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2012, o 14:09

Jak masz znajomości to zarobisz, jak nie to nie zarobisz :) 99% ludzi po znajomości. Firma wydaje kasę na podwykonawców, a swoich ma gdzieś, (oczywiście nie licząc ludzi po znajomości).
Na górę

Postautor: elo » 28 lis 2012, o 17:03

zarobki zalezy u jakiego kierownika robisz i ile masz nadgodzin tak w granicach 1400-1600 w zaleznosci jaki miesiac ( przynajmniej pare lat temu tak było ) no i nadgodziny kwartalnie to 2 razy wezmiesz troszkę ponad 2000
pracuje sie przecietnie 10 h dziennie plus sobota 8
ale jak nie masz znajomosci to powodzenia :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2012, o 17:59

lepiej zapytać robotników co robią w godzinach pracy ( ci co remontują i kładą nawierzchnie) :lol: . Oczywiście nie wszyscy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2012, o 18:02

EHHHHH
do czego to doszło żeby iść do łopaty trzeba mieć znajomości :(
Na górę

Postautor: ropa » 1 gru 2012, o 08:56

najlepsza robota tam to być kierowcą jakiejś ciężarówki wiem co mówie... :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2012, o 09:07

ropa pisze:najlepsza robota tam to być kierowcą jakiejś ciężarówki wiem co mówie... :wink:

tak ty przynajmniej nie będziesz chlał jak ci co robią nawierzchnię :lol: a też wiem z pewnego źródła że robotnicy chleją ci sezonowi bynajmniej :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2012, o 10:08

Gość pisze:
ropa pisze:najlepsza robota tam to być kierowcą jakiejś ciężarówki wiem co mówie... :wink:

tak ty przynajmniej nie będziesz chlał jak ci co robią nawierzchnię :lol: a też wiem z pewnego źródła że robotnicy chleją ci sezonowi bynajmniej :panzielony:


I tak powstaja plotki w Tomaszówku ciekawe ce to za pewne źródło tam za chlanie można stracic premie, w gorszym przypadku prace a na następny sezon pomarzyć o robocie wiadomo jak jest z pracą a podan co roku setki więc gratuluje zrodla informacji.
Na górę

Postautor: krara » 1 gru 2012, o 12:49

niedaleko mnie robia nawierzchnie i wcale nie widziałam żeby pili a już dłuższy czas tu pracują
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2012, o 14:34

krara pisze:niedaleko mnie robia nawierzchnie i wcale nie widziałam żeby pili a już dłuższy czas tu pracują


nie mówiłem że wszyscy!!! a poza tym byli by głupi gdyby pili tak by inni widzieli> Nie czepiajcie się słówek
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2012, o 15:59

co Ty bredzisz!??Żeby wypić-mogą to zrobić tak żeby nikt nie widział ale nie powiesz mi że pózniej nie widać tych efektów picia(chwiejny krok,bełkot,brak refleksu).To się rzuca w oczy :roll: Fakt że duuużo ludzi dostało tam pracę ,,po rodzinie lub znajomości".Pracuje tata,syn.Pracuje mama,córka i inne,,pociotki"Trochę się nie dziwię bo gdybym mógł to też w pierwszej kolejności dałbym pracę rodzinie(oczywiście jeżeli mieliby ku temu predyspozycje)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”