Najlepsza pizza?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: pizza » 23 sie 2011, o 00:25

Gdzie w Tomaszowie mogę zjeść najlepszą pizzę?
Dotychczas słyszałam, że w Diavolo, jednak po degustacji uważam że jest sucha i okropna.
Może jakaś inna knajpa?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 01:12

pizza pisze:Gdzie w Tomaszowie mogę zjeść najlepszą pizzę?
Dotychczas słyszałam, że w Diavolo, jednak po degustacji uważam że jest sucha i okropna.
Może jakaś inna knajpa?


Kto dzisiaj jada pizzę to było modne po transformacji z PRL jak frytki w papierowych torebkach ale teraz ? Ludzie dajcie spokój z tymi emocjami nad śmieciowym jedzeniem. (Sorki nie zauważyłem że teraz miała pujść rekalama :) )
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 09:01

Prawdę mówiąc kiedyś w Diavolo była naprawdę dobra, ale albo przestali płacić kucharzom albo zatrudniają debili.

Na tą chwilę mogę polecić Euro-pizzę (koło dworca).
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 09:35

ludzie nie jedzcie śmieci
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 09:40

Najlepsza pizza własnego wypieku .
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 09:54

ale kebaby to najlepsze w Europejskiej
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 10:04

Gość pisze:Najlepsza pizza własnego wypieku .




Popieram. Zrobiłam pierwszy raz i niebo w gębie. Żadna się nie równała.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 10:29

euro pizza najlepsza? chyba zartujesz, kiedys jak zamowilem pizze z slami to w domu calym smierdzialo jak cholera, jakimis zygami prosze nie jedz tam i inni ludzie,

Wczoraj jadlem z diavolo nawet dobra pizza dobrze ze na cienkim ciescie, wiecej nic z diavolo nie polecam :)
A co do kebabow to chyba sobie zartujecie ze dobre sa, teraz daja jaka bulke gowniana ze zygac sie chce,
kiedys byly dobre kebaby w europejskiej trraz juz nie :)
Na górę

Postautor: pizza » 23 sie 2011, o 18:30

a Valentino? smaczna?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 18:57

polecam pizze w Gracji na rynku (w drewnianym budynki z materialami budowlanymi) pizza smaczna, jak domowa i cenowo dobra!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 21:06

Gość pisze:Prawdę mówiąc kiedyś w Diavolo była naprawdę dobra, ale albo przestali płacić kucharzom albo zatrudniają debili.

Na tą chwilę mogę polecić Euro-pizzę (koło dworca).


ja bym się bała że mi tam szczura podadzą na placku...
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 21:51

ja jadam u znajomych czyli w valentino mozna powiedziec ze mniej sie obawiam ze tam "coś" mi podadza...ale kto tam ich wie hehe. Moja zonka najlepsza w domku robi mniam :)
Na górę

Postautor: pizza » 23 sie 2011, o 22:51

a pizzeria Capri na Kościuszki? Znalazłam ich strone internetową, całkiem przyzwoita.
http://www.capritomaszow.pl/index.html
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 22:55

Gość pisze:
pizza pisze:Gdzie w Tomaszowie mogę zjeść najlepszą pizzę?
Dotychczas słyszałam, że w Diavolo, jednak po degustacji uważam że jest sucha i okropna.
Może jakaś inna knajpa?


Kto dzisiaj jada pizzę to było modne po transformacji z PRL jak frytki w papierowych torebkach ale teraz ? Ludzie dajcie spokój z tymi emocjami nad śmieciowym jedzeniem. (Sorki nie zauważyłem że teraz miała pujść rekalama :) )

Ty masz gościu jakiś problem ze sobą, jak tak czytam to forum to mogę wskazać które komentarze są Twoje, nuda masz? nie staje ci czy zona ci nie daje, załóż sobie fotkę i tam wyraź siebię!!!!!!!!!!!!1
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2011, o 22:58

Gość pisze:ale kebaby to najlepsze w Europejskiej

chyba kebaba nie jadłeś prawdziwego.... to co tam podają ma nie wiele wspólnego z tzw. kebabem.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”