Gastroskopia-gdzie robią?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: goscjk » 30 wrz 2011, o 13:22

Gdzie można zrobić gastroskopię w Tomaszowie lub Zamościu nie czekając rok w kolejce?
Na górę

Postautor: Marta » 30 wrz 2011, o 16:35

Jeżeli masz skierowanie od lekarza rodzinnego to robią na terenie szpitala w Tomaszowie Lubelskim.Polecam Dr.Łysiaka;)
Na górę

Postautor: GONZO » 30 wrz 2011, o 18:29

DR. PIASECKI ZAMOŚĆ ALE PRYWATNIE
Na górę

Postautor: Marta » 30 wrz 2011, o 18:35

Byłam parę razy u Piaseckiego i osobiście nie polecam-jest nie przyjemny w stosunku do pacjentów.Drogie leki wypisuje.
Na górę

Postautor: Latte » 30 wrz 2011, o 21:05

Marta pisze:Jeżeli masz skierowanie od lekarza rodzinnego to robią na terenie szpitala w Tomaszowie Lubelskim.Polecam Dr.Łysiaka;)



Również polecam. Poproś od razu o pobranie wycinka, jeśli bardzo Ci dokucza żołądek czy np. dwunastnica. Poprzedni chirurg nawet o tym nie pomyślał i musiałam iść drugi raz.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2011, o 22:09

Omijaj Zamość i Tomaszów, jak chcesz raz a porządnie i z dobrą diagnozą zainwestuj i pojedz do Warszawy lub Krakowa. U nas ci wszyscy pseudo gastrolodzy nie szkolą się w ogóle itp, robią standard i nie zauważają ważnych szczegółów i mają do dupy sprzęt mało dokładny bez nagrywania, gruba rura itp.
Na górę

Postautor: goscnn » 2 paź 2011, o 10:34

Prawdopodobnie dr Hałasa robi w Tomspinie
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2011, o 14:16

w Zamościu u Piaseckiego - Ośrodek PULS przy obwodnicy do Lublina po lewej stronie, naprzeciwko Szpitala Wojewódzkiego- robią codziennie Tel: 84 5303743
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2012, o 16:59

Czy na gastroskopię w Tomaszowie Lub.długo się czeka w kolejce na badanie???
Na górę

Postautor: Eve » 21 paź 2012, o 17:12

Gość pisze:Czy na gastroskopię w Tomaszowie Lub.długo się czeka w kolejce na badanie???



Byłam po skierownanie 2 miesiace temu i mówili, ze w Tomaszowie już nie robią, więc Zamość lub prywatnie. Ja nie zrobiłam nadal. Raczej uzbieram trochę i zrobię sobie w Krakowie, bo dosyć często tam bywam. Miałam już 3 gastroskopie w TL. Leczenie nie przyniosło skutków. W Krakowie polecają Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "MEDICINA", ale trzeba rochę wydać.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2012, o 06:44

A jaka cena w Tomaszowie prywatnie,może ktoś wie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2012, o 09:41

Gastroskopie mozna wykonać w Szpitalu Jana Pawła w Zamosciu . Należy mieć tylko skierowanie od lekarza rodzinnego. Należy zadzwonić do pracowni endoskopowej i umówić się na badanie . Można też wykonać kolonoskopię w ramach badań przesiewowych bez skierowania . Badania te wykonuje się w tej samej pracowni . telefon 846773742lub 846773748
Na górę

Postautor: natalii » 9 sty 2013, o 15:30

Jeśli chodzi o dr. Łysiaka którego polecacie, gdzie on przyjmuje?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2013, o 15:52

Polecam dr Paseckiego z Zamościa z czystym sumieniem. Gastroskopię miałam robioną w Tomaszowie w szpitalu, natomiast kolonoskopię na oddziale w szpitalu JP właśnie u Piaseckiego. Po co jechać na badanie do Warszawy?! nie widzę sensu...Wszędzie badanie będzie równie nieprzyjemne czy w Warszawie czy w Zamościu i tak samo wygląda. Podczas przebywania na jego oddziale (wziął mnie z marszu na oddział ze względu na zły stan zdrowia) zlecił mi wiele różnych badań i przypisał leki po których po 2 tyg. przyjmowania w domu była wielka poprawa. Lekarze w Tomaszowie przypisywali mi siatkę leków, on przypisał 1 antybiotyk (6 tabletek) w prawdzie za 60 zł ale jestem wyleczona i już nie łykam leków a minęły 2 lata od pobytu w szpitalu. Podczas kolonoskopii jak i gastroskopii dostaje się zastrzyk jeśli się chce. W sumie kolono po zastrzyku w ogóle nie odczuwałam, byłam tylko później senna po znieczuleniu a na gastro trzeba coś wziąć uspokajającego i się nie denerwować podczas badania to też znośnie choć nie przyjemnie.
Piasecki robi też badania prywatnie w Pulsie, mąż robił kolonoskopię.
W moim przypadku postawił trafną diagnozę i mnie wyleczył, do tego jest miły i nie zbywa pacjentów nawet na oddziale gdzie leży masa ludzi też na korytarzu. Dodam do tego że nie "dałam" ani grosza.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2013, o 17:38

Witam! W Zamościu w przychodni Sonologistic również robią gastroskopię. W Tomaszowie miałam robione już 3 badania. Dopiero przy trzecim pobrano mi wycinek. Leczenie bez efektów. W Sonologistic można prywatnie lub na NFZ. Jestem umówiona na 25 stycznia. Znalazłam tylko jedną opinię, że dają dokładny opis przy badaniu, więc to mnie skusiło. Z wynikiem jednak pójdę do kilku lekarzy. Sama już nie wiem czy konsultować się z lekarzami z Tomaszowa. Może wybiorę dr Piaseckiego i lek. med. Mariana Zając. Byłam u niego raz jakieś półtora roku temu i w sumie przedłużył mi tylko leczenie i kazał się zjawić, gdy wszytko mi wróci. Wszystko wróciło ze zdwojoną siłą. Poniżej podaję do niego kontakt, gdyby ktoś chciał.


Gastroenterolog lek. med. Marian Zając. Ordynator Oddziału Gastrologicznego w Lublinie. Przyjmuje w Przychodni w Zamościu ul. Św. Piątka 49. Jak dobrze pamiętam w każdą środę (choć mogę się mylić, może to być co 2 tygodnie). Wizyta 90 zł. Tel. do przychodni w Zamościu: (084)639-99-99, 601-385-431.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”