Obsługa w TOP SECRET

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 lut 2012, o 18:54

Pełna obsługa, zapraszamy Top secret
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2012, o 15:31

Gość pisze:Pełna obsługa, zapraszamy Top secret

uuu no nie wiem czy bym chciał skorzytać
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2012, o 18:35

Kto jest włascicielem TS ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2012, o 11:21

Gość pisze:Kto jest włascicielem TS ?


?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2012, o 10:36

na tym forum to same burki z podtomaszowskich wioch
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2012, o 19:02

jakieś tam zwolnienia były podobno
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2012, o 13:53

Jak się tyłka nie chce ruszyć gdy klient potrzebuje pomocy to i zwolnić trzeba- pan właściciel za coś płaci
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2012, o 15:38

Dziwna jesteś. Wolisz dwie godziny jechać do Zamościa, stracić dużo czasu i pieniędzy, niż poczekać cierpliwie 10 minut na miejscu. A gdzie minimum ludzkiej wyrozumiałości. Sklep jest otwarty dopiero kilka dni, dziewczyny na pewno bardzo się starają. Popracują jeszcze trochę i wszystko będzie szło sprawnie.[/quote]




DWIE GODZINY DO ZAMOŚCIA? TY MOŻE TYLE JEDZIESZ(: WSIADASZ NA TĘ SWOJĄ MOTORYNKĘ I POPIKASZ ŻAL CIĘ!!!
Na górę

Postautor: kenji » 6 mar 2012, o 17:46

do zamościa jedzie się 30 minut...czym wy jeździcie w 2 godziny???!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2012, o 10:59

kenji pisze:do zamościa jedzie się 30 minut...czym wy jeździcie w 2 godziny???!!!


jeszcze godzinkę po mieście....
Na górę

Postautor: klientka » 26 paź 2012, o 19:36

tak naprawdę to nikt nie ma pojecia o pracy w sklepie a zwlaszcza w sieciowce. nie ma zadnych szkolen dziwczyny biora" PO" do domu i ucza sie wszystkiego same, marka Top Secret sama nie tworzy renomy firmie tylko robia to wlasnie te dziewczyny, ktore pracuja w tych sklepach. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupow w tym sklepie (Top Secret galeria rynek) dziewczyny tak licza rzeczy klienta zeby wyszlo jak najtaniej, jak jest jakas promocja to nigdy nie musze o nia pytac tylko same mowia jak mozna najkorzystniej kupic jakis ciuch. Ten kto nie jest zadowolony z obslugi w tym sklepie to poprostu zawsze bedzie marudzil czy to bedzie sklep z odzieza czy warzywniak.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”