"Dzieci z monki"

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Tear » 17 sty 2012, o 23:02

Gość pisze:Mam nagrania takich zespołów jak: LT, Kres, Masturbacja, Dzieci Z Mąki, Inxay On The Hombre, Engraved. Zainteresowani, oraz posiadający jakieś nagrania jeszcze innych kapel, proszę pisać i wysyłać na podany niżej adres mailowy. Chętnie posłucham naszej starej sceny, na pewno jest coś, czego jeszcze nie słyszałem, a co jest godne uwagi i godne tego, by nie odeszło w zapomnienie.
nierealnysystem@gmail.com

O ile dobrze pamiętam to w Masturbacji grał obecny doradca burmistrza Tomaszowa Lubelskiego, pan Tomasz Z. Jeżeli jestem w błędzie to przepraszam. :roll:[/quote]

Niestety nie wiem, ale możliwe, że w którymś składzie tej kapeli faktycznie grał.

2305 pisze:
Tear pisze:http://www.youtube.com/watch?v=XIsm3mwkDks
http://www.youtube.com/watch?v=wQtHtMNDJas



drugi link wymiata
masturbacji koncert też niczego sobie

podziękował
pozdrawiam :)


Tak, to prawda, ten perkusista Kruka naprawdę wymiata. :) Ciekawe czy jeszcze gra w jakimś zespole.
Również pozdrawiam. :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2012, o 01:42

Kim są ludzie z kruka?
Co teraz robią? A Engraved? Baphomets Throne, Trzewiki Mojzesza i inne ? Jaka to była muzyka?
Te nazwy obiły mi się o uszy , ale przydałoby się więcej informacji , podzielcie się na youtube, czy wrzucie.
Myślę, że nie tylko mnie to ciekawi, taki lokalny muzyczny patriotyzm.
Na górę

Postautor: Tear » 18 sty 2012, o 15:51

Gość pisze:Kim są ludzie z kruka?
Co teraz robią? A Engraved? Baphomets Throne, Trzewiki Mojzesza i inne ? Jaka to była muzyka?
Te nazwy obiły mi się o uszy , ale przydałoby się więcej informacji , podzielcie się na youtube, czy wrzucie.
Myślę, że nie tylko mnie to ciekawi, taki lokalny muzyczny patriotyzm.


Tak mniej więcej gatunkowo:
Kres, Masturbacja, Dzieci Z Mąki, Trzewiki Mojżesza, Inxay On The Hombre - punk rock
Engraved - death metal
Baphomets Throne (nie wiem czy dokładnie taka pisownia, prawie nic nie wiem o tym zespole, w google znajduje jakiś z Wrocławia o podobnej nazwie, ktoś wie więcej?) - prawdopodobnie black metal, ma ktoś ich nagrania?
LT - taki trochę big-beat
Kruk - ogólnie stwierdzając rock, niewiele wiem o tym zespole.
Tak jak napisałem wcześniej mam nagrania zespołów LT, Kres, Masturbacja, Dzieci Z Mąki, Inxay On The Hombre, Engraved. Chętnych proszę o pisanie na nierealnysystem@gmail.com

A ja z kolei szukam nagrań i informacji na temat Trzewików Mojżesza, Baphomets Throne, Kruka i innych, których było jeszcze więcej, a o których tutaj jeszcze nikt nie wspomniał. Warto to ocalić od zapomnienia, muszę przyznać że całkiem ciekawą scenę mieliśmy kiedyś w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Tear » 18 sty 2012, o 15:54

Także jeśli ktoś coś ma, to proszę o podzielenie się. :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2012, o 22:37

na youtube jest jeszcze Rotting Ways, tez nasi ludzie
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2012, o 19:58

Gość pisze:na youtube jest jeszcze Rotting Ways, tez nasi ludzie


Faktycznie, nie popatrzyłem dokładnie.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=V8l5vCBYLpo
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2012, o 18:11

Może należałoby zmienić temat na "Dzieci z mąki" - wtedy ludzie wiedzieliby o kogo chodzi.
Na górę

Postautor: Tear » 23 sty 2012, o 11:52

Tak, nie zaszkodziłoby zmienić.

To jak? Ma ktoś nagrania wspomnianych wcześniej zespołów?
Jak ktoś chce te, które mam, to pisać na podanego wcześniej maila.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2012, o 16:20

Czy ktokolwiek słyszał i ma nagrania zespołu TEŻ? To były wczesne lata '80.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2012, o 12:59

Był jeszcze kiedyś taki zespół pn. "Gaudi Dragon"
Grali w nim BAS - A.O.
Perkusja - T.O.
Gitara - T.Z.
wokal - J G.

jeszcze nie dawno miałem kasetę z demo jakie im nagrałem. super grali
Na górę

Postautor: Tear » 27 sty 2012, o 19:31

Gość pisze:Czy ktokolwiek słyszał i ma nagrania zespołu TEŻ? To były wczesne lata '80.


Nic nie wiem o tym zespole. Jaki rodzaj muzyki?


Gość pisze:Był jeszcze kiedyś taki zespół pn. "Gaudi Dragon"
Grali w nim BAS - A.O.
Perkusja - T.O.
Gitara - T.Z.
wokal - J G.

jeszcze nie dawno miałem kasetę z demo jakie im nagrałem. super grali


Pierwszy raz słyszę tą nazwę. Jaki to był rodzaj muzyki (tak mniej więcej)? Czy masz może jeszcze tą kasetę (można by było ją zgrać)?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2012, o 19:53

Baphomet's Throne .... nagrali kiedyś fajne Demo ... puźniej zostało ich trzech ... Mazi, Stepuch i Tomek .... Oni to zapier... ali ...... fajne giterki i perfekcyjna perkusja ..... eh! Stare czasy ...
Na górę

Postautor: Tear » 27 sty 2012, o 20:13

Czy to demo Baphomet's Throne jest gdzieś dostępne? Z chęcią posłuchałbym, tym bardziej że nie pierwszy raz słyszę pozytywną opinię na temat tego zespołu.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2012, o 22:35

Gość pisze:Baphomet's Throne .... nagrali kiedyś fajne Demo ... puźniej zostało ich trzech ... Mazi, Stepuch i Tomek .... Oni to zapier... ali ...... fajne giterki i perfekcyjna perkusja ..... eh! Stare czasy ...


a z reszta co sie stalo ?
zaczeli grac gdzie indziej ? zalozyli rodziny i tzw trudy zycia codziennego odsunely ich od muzyki na stale?
ktokolwiek z tych ludzi grajacych we wspomnianych na forum zespolach gra nadal? czy wszyscy juz zdziadzieli ?
Na górę

Postautor: Tear » 28 sty 2012, o 00:08

Jeśli chodzi o inne wspomniane zespoły, to gitarzysta i perkusista Masturbacji założyli zespół Barak:

http://www.youtube.com/watch?v=ng_wgjd_3n8
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”