"Dzieci z monki"

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 lut 2012, o 09:24

Chyba w Transie ale nie jestem pewien.
Na górę

Postautor: kenny » 11 lut 2012, o 17:58

Tear pisze:Totalny upadek - jeśli ktoś myśli że Bieber to rock...

Co do Gaudi Dragon - sam opis brzmi bardzo ciekawie i zachęcająco. Mam nadzieję, że ta kaseta się znajdzie. Będę naprawdę bardzo wdzięczny za zgranie tego materiału. Że też nigdy nie słyszałem o tym zespole - to mnie najbardziej dziwi...


racja :o
Na górę

Postautor: monek » 11 lut 2012, o 20:21

Trans - a co oni grali ?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2012, o 12:23

na youtube jest jeszcze Rotting Ways, tez nasi ludzie
Na górę

Postautor: eddii » 13 lut 2012, o 16:22

"jedzie dziadek na rowerze hen! przez całą wieś już cholera dziadka bierze do domu śpieszy jeść..jedzie dziadek po całej wsi ludzie słuchajcie jak trąbka brzmi pi pi!!!- jedzie dziadek coraz szybciej ! myśli? zdążę na kolację...lecz za rogu star wyjeżdża jeeeeb i kończy życie staruszek....jadą kółka po całej wsi ludzie słuchajcie jak trąbki brzmi...glyyyy glllyyy" pamiętacie to?? piękne czasy..
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2012, o 17:15

monek pisze:Trans - a co oni grali ?

Oni nie grali oni mleko wozili jako Trans - mlecz
Na górę

Postautor: Tear » 13 lut 2012, o 17:57

monek pisze:Trans - a co oni grali ?


Jeśli dobrze kojarzę, to zespół na imprezy okolicznościowe - wesela itp. Oczywiście mogę się mylić.


Gość pisze:na youtube jest jeszcze Rotting Ways, tez nasi ludzie


Tak, link na stronie 3 tego tematu.


eddii pisze:"jedzie dziadek na rowerze hen! przez całą wieś już cholera dziadka bierze do domu śpieszy jeść..jedzie dziadek po całej wsi ludzie słuchajcie jak trąbka brzmi pi pi!!!- jedzie dziadek coraz szybciej ! myśli? zdążę na kolację...lecz za rogu star wyjeżdża jeeeeb i kończy życie staruszek....jadą kółka po całej wsi ludzie słuchajcie jak trąbki brzmi...glyyyy glllyyy" pamiętacie to?? piękne czasy..


Tak, myślę że sporo ludzi pamięta, a nawet jeśli nie do końca, to przypomni sobie dzięki nagraniom. Fakt, piękne czasy!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2012, o 15:25

podbijam aby temat nie "przepadł"
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2012, o 20:53

......................................
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2012, o 16:30

Gość pisze:na youtube jest jeszcze Rotting Ways, tez nasi ludzie


daj linka
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2012, o 16:35

Gość pisze:
Gość pisze:na youtube jest jeszcze Rotting Ways, tez nasi ludzie


daj linka


http://www.youtube.com/watch?v=V8l5vCBYLpo

wiesz , kto tam grał?
Na górę

Postautor: Tear » 28 lut 2012, o 11:22

Z "nowszych" czasów - był niegdyś taki zespół g.host-project.
Na górę

Postautor: bajkal » 3 mar 2012, o 20:01

a czy pamieta ktos o tym ze zespoly jak KOMBINACJA FIFTY FIFTY TRANS zaczynaly od grania rocka czy znacie L.T. ELF czy LESS FOR z tomaszowa czy wiecie ze w latach 70tych byli u nas zdolni muzycy ktorzy cwiczyli po kilka godzin dziennie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2012, o 21:42

..dlaczego mamy nie pamiętać!?To były czasy naszej młodości...Henio Wybranowski,Maniuś Gardias,Maniuś Janeczko,Janek Zawada,Wiśniewski,Rudy,Wafel,Loda.Młodzi,utalentowani a teraz...postarzali,posiwiali z...oponką piwną(jak ja zresztą bo nie jestem jakiś inny i mnie też dosięgnął ząb czasu :lol: )
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2012, o 10:50

część z nich jeszcze łupi na gitarze
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”