Firma Przewozowa Big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Pasarzer » 26 mar 2012, o 14:46

Chciałbym poruszyć temat niekulturalnego kierowcy w wieku 50-60 lat starszy siwy niekulturalny kierowca. Jadąc dziś busem o 7.02 rano było następujące zajscie kierowca nabrał ludzi jak bydła jakiegoś i jadąc myślał o swojej wczorajszej nocy i przed nami zahamowało auto ponieważ skręcało ten sie zagapił i tak zahamował busem że wszyscy którzy stali polecieli w taki sposób do przodu że chłopak stojący z przodu uderzył głową w szybe i szyba pękła uderzyły jeszcze jakieś dwie osoby najprawdopodobniej ponieważ szyba była w wielu miejscach popękana w ,,słoneczko'' a kierowca z pretensjami do chłopaka ze zobacz co mi z szybą zrobiłeś i gdzie tu kultura zamiast martwić się o jego zdrowie życie to jeszcze naskoczył na niego. potem ktos zadzwonił na policje gdy policja przyjechała kierowca był miły jak nie wiem co okazało sie ze miał nadkomplet 18-osób... brak słów mi do tego kolesia kto go przyjął do tej pracy i dlaczego on jeszcze jezdzi...
Na górę

Postautor: jol » 26 mar 2012, o 14:50

prawda co najlepsze jest w tym to ze u jakiś czas temu tłumaczył kobiecie ,,ja nigdy parasolki u siebie w aucie nie worze ponieważ gdy zahamuje to siła tej parasolki wzrasta 5 krotnie i jest to niebezpieczne '' ! a tutaj co nabierze ludzi i jedzie jeszcze z pretensjami jak by tu za kare jeździł ..
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2012, o 14:52

Też kojarzę tego zgreda u niego z kulturą na bakier. Dotychczas jak jeździłam bb to ten pan zawsze miał jakieś , ale do któregoś pasażerów. Podobnie jak ten nażelowany covoya.
Na górę

Postautor: csdg » 26 mar 2012, o 15:54

ten "na-żelowany" i jego kochane nietykalne firaneczki ;) (wtajemniczeni z Gim.) wiedzą o co chodzi:P
Na górę

Postautor: Buka » 26 mar 2012, o 17:20

co do wrednego starego kierowcy- jak zacznie pluć jadem niech mu ktoś nawrzuca słownych "garści", pusci pod jego adresem kilka konkretnych uwag i epitetów to sie staruszek moment uspokoi jak zobaczy ze swoim chamstwem nie wygra bo na swiecie są gorsi od niego-uwierzcie sposób sprawdzony :)
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2012, o 17:21

http://www.mmzamosc.pl/artykul/na-trasi ... k-sardynki



Czy to chodzi o tego samego siwego pana z BB? Chociaż swoją drogą jak ludzie widzą że jest bus przeładowany to nie powinno się do niego pchać a kierowca nie powinien im na to pozwalać wina leży mniej więcej po środku.
Na górę

Postautor: Drako » 26 mar 2012, o 18:26

Czy to chodzi o tego samego siwego pana z BB? Chociaż swoją drogą jak ludzie widzą że jest bus przeładowany to nie powinno się do niego pchać a kierowca nie powinien im na to pozwalać wina leży mniej więcej po środku.[/quote]


Wiesz jak czytam takie posty to Krew mnie zalewa ...
Kilka dni temu pan ok 16.50 w dąbrowie tomaszowskiej w stanie wskazującym wjechał w przepust- mostek...
Teraz rusz makówką lub wysil swoje półkule mózgowe jak nie daj boże wjechał by w busa który ma 18 osób nad stan.......
teraz,, tylko,, się zagapił i chłopaczyna rozbił głową szybę....
a jeżeli wbiegł by pies, sarna itd..... Pozabijał by stojących ludzi w busie ....
bo według niego i jego darcia gęby rano (byłem wdziałem słyszałem) wina była młodzieży bo się nie cofnęli do tyłu !!!!!! Jakoś inni kierowcy też biorą nad stan wcale mnie to nie dziwi ale jadą wolno ostrożnie i od Polanówki nie dobierają ludzi WIEDZĄC ŻE BIORĄ TO NA SIEBIE I SWÓJ GARB......
Firma wie ile sprzedaje biletów miesięcznych i tak powinna wystawiać busy......
A ludzie jak bus zatrzymuje się i otwiera drzwi wsiadają, jest to pewnego rodzaju zaproszenie WSIADAJCIE DOWIOZĘ WAS BEZPIECZNIE ... I pasażerowie wsiadają ..
Co do tego Pana kierowcy uważa się za najmądrzejszego i najlepszego kierowce na świecie....
a jak podłapie słuchacza całe życie opowie jak wychowuje córki jak bez sprzęgła jeździ.....itd itd itd ....... Wszystkich pouczając
Nie mam do niego pretensji szef każe pracownik musi ALE JAK DOJDZIE DO TRAGEDII Szef powie człowieku wiedziałeś co robisz .....
Ciekawe gdy by tego pana córka rozbiła głową szybę w autobusie co pan by zrobił ???? Na pewno nie pozwolił by na to żeby taki facet woził dalej jego dziecko
Zamiast przepraszam to chłopak usłyszał PATRZ COŚ MI NAROBIŁ PATRZ NA SZYBĘ ITD..... ITD.... a MOŻE BY TAK OKULARKI ZAŁOŻYĆ I NÓŻKĘ Z GAZU PANIE STARSZY ???? A NAJLEPIEJ TROSZKĘ KULTURY I ZDROWEGO ROZSĄDKU !!!!!! PRZECIEŻ SŁUCHAJĄC PANA OPOWIEŚCI JEST PAN NAJLEPSZYM I NAJROZSĄDNIEJSZYM KIEROWCĄ FIRMY BIG BUS
Na górę

Postautor: pasarzer » 26 mar 2012, o 19:10

dobrze to powiedziałeś no taka prawda jak mówisz bo ostatnio jakies dwa miesiace temu jak chłopak w suminie delikatnie trzasnął drzwiami wydarł sie na niego a chłopak słyszałem sam z tyłu mowi ale ja mu kur*wa trzasne to zobaczy jak sie trzaska i tak strzelił drzwiami ze odpadły to ten mało go nie pobił
Na górę

Postautor: Gosc3 » 26 mar 2012, o 23:04

Zaskakujący jest fakt że owy staruszek (emeryt) który daje popis swojej kultury od dawna, wciąż pracuje w tej firmie chociaż przepuszczam że pewnie nie raz były skargi na niego. Świadczy to zle o firmie która go zatrudnia że klienci muszą się użerać z jakimś "Chamem".
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2012, o 23:21

Podobno został zatrzymany przez zamojską policje?
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2012, o 00:09

..już sama zwątpiłam w pisownię...pasaRZer :lol: ..przEpuszczam(kogoś przodem np.) że winno być-PASAŻER
Na górę

Postautor: CZR » 31 mar 2012, o 11:21

Witam
tak policja zamojska...
znam tego kolesia od paru lat bo z nim jezdze codziennie do ZMC jest tak głupi ze szok
do przodu bierze tylko dziewczyny i tylko młode w wieku 14-22 lata nikogo starszego nie..
nawet starszej pani czy coś albo chlopaka. Pan Janusz- bo tak ma na imie nie powinien tu
pracować... wywalili ostatnio najlepszego kierowce Pana Tomasza za co ?? ze nie nie sprzedał
biletu babce a akurat kontrola było i juz go wywalili.. to niech wywalą Janka za to... juz 4
wypadek w ciągu roku 2011/12... ale co tam dostał mandat 1800 ( 100zł za 1 os nad komplet..)
i za szybe zapłaci i luz.. wszystko załatwione...
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2012, o 02:18

..właśnie za to że nie sprzedał(a powinien!) to go wyrzucili.Niechby nie kombinował
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2012, o 08:27

Gosc3 pisze:Zaskakujący jest fakt że owy staruszek (emeryt) który daje popis swojej kultury od dawna, wciąż pracuje w tej firmie chociaż przepuszczam że pewnie nie raz były skargi na niego. Świadczy to zle o firmie która go zatrudnia że klienci muszą się użerać z jakimś "Chamem".


Mnie to nie dziwi, bo nikt normalny nie będzie tyrał za takie marne grosze, więc pozostają proste chamy. Póki jeździ tyle ludzi to firma ma gdzieś jakość obsługi upychanych do busa sardynek.
Na górę

Postautor: maxim » 5 kwie 2012, o 01:23

ITD prowadzi systematyczne kontrole autokarów i busów. Tylko w 2011 roku inspektorzy skontrolowali ponad 20,5 tys. tego typu pojazdów. Wyniki tych działań pokazują jednoznacznie, że w niebezpiecznym wyścigu przodują busy. Średnio co szósty po zatrzymaniu, z powodu fatalnego stanu technicznego, nie nadaje się do wypuszczenia go z powrotem na drogę, a co dopiero do przewożenia w nim pasażerów - w tym również dzieci!

trochę lepiej ma się sytuacja w przypadku autokarów. Dowód rejestracyjny w 2011 roku stracił kierowca co dwunastego zatrzymanego do kontroli pojazdu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”