Firma Przewozowa Big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 kwie 2012, o 15:57

i u nas więcej tych kontroli by się przydało we wszystkich firmach może było by bezpieczniej
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2012, o 23:45

Przed każdą szkolną wycieczką dobrze by było poprosić policję o sprawdzenie trzeźwości kierowcy i stanu technicznego pojazdu, choć niekoniecznie "młodzicy policyjni" wiedzą co do czego, ale zawsze to coś (np. opony też warto sprawdzić czy np. nie mają żadnych rozcięć). Policja nie ma obowiązku sama z siebie sprawdzać autokary przed wycieczką. Zresztą skąd by miała takie informacje? Dlatego to już jest zależne od nas. Skoro mamy dbać o nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo dzieci to zacznijmy od tego. Ja już zaczęłam. Kierowca bynajmniej po takiej interwencji być może bardziej skupi się na bezpiecznym dowiezieniu pasażerów z punktu A do punktu B.
Na górę

Postautor: mimi » 13 kwie 2012, o 13:30

Ostatnio pojechałam pierwszy i ostatni raz z tą firmą przewozową . Starszy Pan jechał ile maszyna dała i na łuku w Krynicach próbował wyprzedzić tira , z naprzeciwka wyskoczył samochód i jakimś cudem uniknęliśmy wypadku . Myślicie że po tym się uspokoił ? nie , dalej jechał bardzo szybko i nieostrożnie pomimo zmroku .
Na górę

Postautor: contessa » 14 kwie 2012, o 22:09

Kojarze typa , mialam zarezerwowany busdo Warszawy z dowozem na lotnisko, facet śmignąl mi spod nosa mówiąc ,że nie ma mojej rezerwacji. Dopadłam typa w Zamościu, musiałam gonić go samochodem inaczej spózniłabym się na samolot i wycieczkę za 4 tyś szlak by trafił. Dałam mu w Zamościu porządny opieprz. W Lublinie zrobił przerwę , jeden gość wyszedł na papierosa , zostawiając torbę w busie , kierowca nie czekając ruszył , mimo ,że wołaliśmy ,że gość właśnie biegnie do busa .Zostawił go w Lublinie ,a walizkę zawióżł do Warszawy psychol jeden ,popierdzieleniec.Po powrocie złożyłam skargę do firmy , ale jak widać trzymają typa!!!! :evil:
Na górę

Postautor: synio » 14 kwie 2012, o 22:13

ale macie problemy....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: passager » 15 kwie 2012, o 07:27

Ludzie, nie potraficie sobie nic sami zorganizować, jeżdzie bardzo długo z tą firmą i widze jak zachowują się ludzie, kierowcy mają czasy przejazdów których muszą się trzymać,za których nie przestrzeganie dostają mandaty, na postojach mówią że 10 czy 15 min przerwy każdy ma zegarek ile macie lat????? jak nie jedzie na lotnisko weź taksówkę, wcale nie jest droga. Kazdy narzeka zacznijcie od siebie, ostatnio po świętach babka nie miała rezerwacji i nie chciała wyjsc z busa! sick!!! bo ona będzie jechała na stojaka, weź sie nie [***] jak tłumaczysz że nie masz miejsca, ze na stojaka nie mozna, ze niebezpieczne itd,a tu ci stoi..taka i opoźnia wszystko, jakby nie pomoc pasażerów to nie wiem czy by ten bus odjechał...żal... później przez takich ludzi sa porblemy. A jak jest coś ważnego to żzdnym wysiłkiem nie jest zadzwonienie dzień przed wyjazdem żeby potwierdzić rezerwacje? żeby te 4 tys, za wycieczke nie przeoadły. Bądźcie bardziej ludzcy postawcie sie na ich mijescu,i nie każcie zwalniać ludzi za własną głupotę bo takie 4 tys na wycieczkę to dla nich 3 m-ce pracy....a nie kierowca odpoiwada za rezerwacje i waszą głupotę.
Na górę

Postautor: maxim » 18 kwie 2012, o 19:44

Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomógł? co za brednie.
Na górę

Postautor: 31585 » 19 kwie 2012, o 19:14

Ale ten stary siwak dalej jeździ;/
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2012, o 12:44

Wszyscy jesteśmy chamami bo to chamskie miasto, chamstwo wszędzie :) w sklepach, w busach, w urzędach, na forum chamstwo. Nawet jak się nie jest chamem to i tak można schamieć w tym chamskim mieście. Więc jeździmy chamskimi busami dla chamów...proste
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2012, o 21:03

zgadzam się z Tobą jeżdżę tymi busami niestety i mam tego chamstwa po wyżej uszu
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2012, o 08:33

[quote="gobus1"]Niska jakość usługi i brak kultury to ogólna cechca współczesnych Polaków - niestety także w branży przewozowej mamy tę chorobę :( Trzeba pracować nad sobą i pouczać innych.

_____________
A śmiejecie się z Ukraińców i ich marszrutek. be konkurencji nie ma poprawy jakości, nie ma spadku cen. jedyną realną konkurencją cenową dla BB jest kolej
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2012, o 10:07

Kierowca świadczy o wizerunku firmy , ale cóż jakie miasto takie firmy. To dotyczy tego siwego starca z Big Busa i na żelowanego buraka z convoya.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2012, o 19:26

Gość pisze:Wszyscy jesteśmy chamami bo to chamskie miasto, chamstwo wszędzie :) w sklepach, w busach, w urzędach, na forum chamstwo. Nawet jak się nie jest chamem to i tak można schamieć w tym chamskim mieście. Więc jeździmy chamskimi busami dla chamów...proste


"Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać godnościom i kulturom osobistom"!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2012, o 20:53

Gość pisze:
Gość pisze:Wszyscy jesteśmy chamami bo to chamskie miasto, chamstwo wszędzie :) w sklepach, w busach, w urzędach, na forum chamstwo. Nawet jak się nie jest chamem to i tak można schamieć w tym chamskim mieście. Więc jeździmy chamskimi busami dla chamów...proste


"Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać godnościom i kulturom osobistom"!!!!!!!!

- Wężykiem Panie Majster ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2012, o 19:23

No Panowie. Nie wysłanie busa w sobotę o 3.30 gdy ludzie czekają bo mają swoje sprawy do załatwienia to już lekkie przegięcie. tym bardziej że przy rezerwacji nikt nie ostrzegał.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”