Firma Przewozowa Big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 lis 2012, o 14:46

Wypowiedź na poziomie Was wszystkich Big Bydłowozów ...
Na górę

Postautor: maxim » 11 lis 2012, o 19:35

Może nie wszyscy ale 30 procent jeżdżących z tomaszowa i 70 procent jezdzących z zamościa
Na górę


Postautor: Gość » 13 lis 2012, o 21:55

To teraz Neć ze Ściegiennego lotnisko sobie zrobi i będzie BIG LOT he he ;)
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2012, o 23:59

Gość pisze:ludzie sami sobie pozwalacie na takie traktowanie- jak jest chamski kierowca, to go trzeba "zgasic" a nie leb spuscic i potem sie na forum zalic, to nic nie da, trzeba od razu prostaka usadzic, jak biletow nie daja, to od razu poinformowac, kogo trzeba, itd, itd, nie pozwalajcie , zeby chamstwo was przygniotlo, w busach, w sklepach, na ulicy, po sasiedzku, badzcie asertywni
nic by sie tez nie stalo, gdybyscie tak od czasu do czasu staneli w czyjejs obronie, np kiedy taki busiarz drze morde na jakas babcie, dziadka , czy inna osobe, ktora nie potrafi sama sie "odszczeknac", czasami wynika to z tego, ze taka starsza osoba jest zaskoczona tym, ze jakis nażelowany gowniarz nie ma wstydu i nie szanuje starszego
zdarzylo sie wam juz na pewno byc swiadkiem, jak kierowca pyszczy na emerytke a pasazerowie za nim uchachani, ze on taki dowcipny i potem taki buc szuka poklasku i mysli, ze jest najpiekniejszy w calej wsi


Czysta brudna prawda bez kropek i zbędnej kurtuazji i chamstwa - to lubię. Prosta rzecz, że dostajesz to czego chcesz i umiesz o to powalczyć.
Na górę

Postautor: Driver » 19 lis 2012, o 12:32

Powiem jedno sami wy ludzie jako pasażerowie jesteście niewporządku kierowca się lituje żeby wszystkich zabrać bo każdy chce dojechać na czas a pożniej macie pretensje i nasyłacie policje i wymyślacie jaki kierowca jest niepoukładany i bez kultury. Nawet jak zwraca komuś uwagę to już wielki bunt bo szlachte wiezie nie wolno nic mówic a robicie syf w autobusie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2012, o 16:51

O,tak..Czasami pasażerowie są jak świnie(nie obrażając Tych naprawdę kulturalnych pasażerów).Wiem to z autopsji bo sprzątałam takowe auta.Poprzyklejane gumy do żucia pod siedzenia,wdeptane w podłogę(jak to poodklejać!?)puste butelki i kartony,tudzież puszki po piwie powpychane między siedzenia,pozostałości po kanapkach,jakiś lepiący się cukierek :roll: To wszystko pozostawiają po Sobie..pasażerowie.A jakby tak jeden z drugim wziął to ze Sobą i wyrzucił do najbliższego kosza(są takowe na każdym przystanku),ręka chyba by mu nie odpadła ale po co!?On już jazdę zakończył :wink: Także nie narzekajcie na kulturę jazdy.Dawniej było w modzie...ŻĄDASZ CZYSTOŚCI-ZACHOWAJ JĄ SAM!! i wsiadając do busa czy autobusu staraj się o tym pamiętać.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2012, o 22:29

Gość pisze:
Gość pisze:ludzie sami sobie pozwalacie na takie traktowanie- jak jest chamski kierowca, to go trzeba "zgasic" a nie leb spuscic i potem sie na forum zalic, to nic nie da, trzeba od razu prostaka usadzic, jak biletow nie daja, to od razu poinformowac, kogo trzeba, itd, itd, nie pozwalajcie , zeby chamstwo was przygniotlo, w busach, w sklepach, na ulicy, po sasiedzku, badzcie asertywni
nic by sie tez nie stalo, gdybyscie tak od czasu do czasu staneli w czyjejs obronie, np kiedy taki busiarz drze morde na jakas babcie, dziadka , czy inna osobe, ktora nie potrafi sama sie "odszczeknac", czasami wynika to z tego, ze taka starsza osoba jest zaskoczona tym, ze jakis nażelowany gowniarz nie ma wstydu i nie szanuje starszego
zdarzylo sie wam juz na pewno byc swiadkiem, jak kierowca pyszczy na emerytke a pasazerowie za nim uchachani, ze on taki dowcipny i potem taki buc szuka poklasku i mysli, ze jest najpiekniejszy w calej wsi


Czysta brudna prawda bez kropek i zbędnej kurtuazji i chamstwa - to lubię. Prosta rzecz, że dostajesz to czego chcesz i umiesz o to powalczyć.


Dokładnie, dostajecie to, czego sami chcecie - nie udawaj, że deszcz pada, kiedy ktoś ci w gębę pluje.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2012, o 23:33

Driver pisze:Powiem jedno sami wy ludzie jako pasażerowie jesteście niewporządku kierowca się lituje żeby wszystkich zabrać bo każdy chce dojechać na czas a pożniej macie pretensje i nasyłacie policje i wymyślacie jaki kierowca jest niepoukładany i bez kultury. Nawet jak zwraca komuś uwagę to już wielki bunt bo szlachte wiezie nie wolno nic mówic a robicie syf w autobusie.

Dzisaj moja wiedza jest taka....to nie kierowca sie lituje...tylko kierowca robi ptrzekret aby przewoznik mial wiecej kasy! Z jednej strony rozumie a z drugiej......nie. i wiem glupio na mnie patrza jak nie chce jechac na stojaka......wole siedziec i az mnie korci gdy bus jest zapchany po dach...i jedzie! ...jeden odpowiedni numerek i kierowca ma bubu....bo nie przewoznik......i kierowca nastepnym razem wezmie tylko komplet...ale dostanie od szefa ! czy na to nie ma kija?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2012, o 02:28

każdy wie jak dzisiaj jest z pracą...Pan każe-sługa musi,tylko jak co do czego to wszystko wina ,,sługi" :roll: Wniosek z tego taki że z pretensjami i zażaleniami NIE DO KIEROWCY TYLKO DO...PANÓW KIEROWNIKÓW tzn.WŁAŚCICIELI!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2012, o 16:17

Powiedziałeś co wiedziałeś tylko że właściciele mają Twoje skargi za przeproszeniem w...poważaniu :roll: Oni wiedzą że bezpośrednio skropli się wszystko na kierowcach.Także szanowni podróżni,trochę więcej szacunku dla kierowców :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2012, o 18:38

tak-szacun dla kierowców ale nie dla niektórych chamów za kierownicą!
Na górę

Postautor: uzytkowa » 22 lut 2013, o 11:34

1. z tego co wiem, ten pan o którym piszecie zmarł jakiś czas temu. Powód? %.
2. każdy kierowca w big busie uważa pasażerów za bydło, chamów, idiotów którzy rzucają 100zł za bilet w ceny zamiany na drobne.
3. jeden kierowca, ok 35 lat uważa się za mega super ekstra fantastycznego przystojniaka. Bajeruje każdą możliwą dziewczynę, która wpadnie mu w oko.
4. rezerwacja telefoniczna - owszem, może i zapisza na kartce ale gdy trzeba dorzucić znajomego, Twoje nazwisko zostanie zamazane. i o co ci chodzi? nie masz rezerwacji, nara.
5. nie dają biletów - co gdy będzie kontrola? zgubiłeś. twoja wina.
tak, według big busa pasażer to najgorsza maszkara na świecie.

między kierowcą zawodowym a chamem za kierownicą jest duża różnica.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2013, o 15:39

Często bywam pasażerem na trasie Tom-Wa-wa.Owszem zauważyłem że kierowcy się złoszczą jak z samego rana pasażer jeden,drugi i..następny daje 100,200 zł za bilet ale też ich rozumiem.Jednemu,drugiemu może wydać ale co z resztą(on dopiero zaczyna pracę i ,,kasy" z sobą nie wozi :roll: Pasażerowie też powinni o tym pomyśleć!Jeżeli cho dzi o bilety to nie zauważyłem żeby ktoś dał pieniądze i nie otrzymał biletu(czasami kierowca mówi że odda resztę pózniej ale bilet zawsze dają)Nigdy też nie widziałem aby jakieś osoby stały bo zawsze jest tylu pasażerów ile miejsc siedzących.Może Twoje spostrzeżenia są wiarygodne,może jezdzisz na krótszych trasach ale na dalekich takiego czegoś nie zauważyłem a kierowcy...no cóż są mili i..mniej mili jak wszędzie.Pozdrawiam kierowców,,dalekobieżnych".Do zobaczenia w poniedziałek(postaram się mieć ,,drobne")
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2013, o 17:04

kierowcy sa rozni, tak, jak i pasazerowie
sami dajecie przyzwolenie na chamstwo w domu, na ulicy, w sklepie itd. wiec macie, czego chcieliscie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”