tapety ścienne

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 mar 2012, o 13:21

witam , czy Ktoś jest zorientowany gdzie w Tomaszowie jest duży wybór tapet ściennych do pokoju ???
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2012, o 15:05

W Tomaszowie nie ma.Parę tapet widziałam na zamojskiej , naprzeciw Media.Na allegro duży wybór ja bynajmniej tam kupuję.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2012, o 22:19

tam na przeciwo mediaexpert, mają katalogi z których można sobie wybrać tapety, więc aż taki mały wybór tam nie jest :D
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2012, o 09:07

Na Matejki koll malej trojki maja super wybor , sprowadzane na zamowienie
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2012, o 09:14

W Radmarku na Łaszczowieckiej widziałem sporo tapet.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 07:03

Najwiekszy wybor maja na Matejki.Warto porzadne kupic bo maja wyglad przez lata.Z allegro często ladnie wygladaja na zdjęciu tylko
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 20:18

a ja na krzywe ściany proponuję raufazę jest to tapeta naturalna z drobinkami drewna zatopionymi w papierze do wielokrotnego malowania, malujesz czym chcesz i na każdy kolor
Na górę

Postautor: Tapetka » 5 mar 2015, o 22:20

Trochę orientuję się w temacie tapet, bo sama rok temu kupowałam.
Po pierwsze tapeta każda, nie ważne czy jest to zwykła czy fototapeta musi mieć prostą ścianę. Nie wystarczy położyć pod nią gładź, ale najlepiej przyklejać na płytę. Na nierównych ścianach będzie to wyglądać koszmarnie (wiem bo spraktykowałam). Niestety, ale nie jest to tak łatwe jakby się wydawało.
Co do wyboru tapet to faktycznie, na ul. Matejki jest duży wybór, ale niestety jest tam drogo (jeździłam po różnych sklepach to wiem). W większości sklepów tapety są na zamówienie, a próbki są w segregatorach. Duży wybór jest także w Castoramie czy Merkurym. Polecam pooglądać sobie w katalogach, zanotować numery seryjne i zakupić w internecie. Bardzo dobre tapety, ale droższe są z firmy Rasch. Jest to chyba jeden z największych producentów tapet i są na prawdę świetnej jakości. Ja zamawiałam przez internet nie widząc jej wcześniej na żywo, bo akurat tego wzoru nie było i jestem bardzo zadowolona, do tego ekipa, która ją świetnie położyła i efekt wyszedł super 8)
Dobra rada dla klejących tapetę: najlepiej dać więcej kleju niź jest to napisane np. gdy na opakowaniu piszą, że 1 saszetka wystarcza na 30 m kw. to trzeba kupić 2. Też to sprawdziłam.
Na górę

Postautor: adamwa » 29 wrz 2015, o 12:38

Skoro masz w sieci i pewnie jeszcze sporo taniej niż na mieście, to po co kombinować z szukaniem po sklepach? Tapet również dotyczy opcja zwrotu bez podawania przyczyny? Kiedy robiliśmy remont to w zasadzie wszystko zamawialiśmy z netu. Bywało, że niektóre materiały zamawialiśmy dwa razy taniej - tego samego producenta!
Na górę

Postautor: preszek » 30 wrz 2015, o 12:37

Dla mnie to wcale nie jest takie oczywiste - chcieliśmy sprawdzić czy może da się kupić taką samą taniej. W sumie to przerobiliśmy w ostatnim czasie kilka sklepów budowlanych i dokładnie takiego wzoru nigdzie nie mieli, były tylko jakieś podobne. Tylko w taki sposób strasznie trudno jest porównać jakość tych tapet, grubość, dotyk. Jak to przeskoczyć kupując w sieci?
Na górę

Postautor: tola » 5 paź 2015, o 14:49

Proponuję z wł. szklanego. Dobrze się kładą, maluje się na dowolne kolory.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2016, o 15:05

Gość pisze:W Tomaszowie nie ma.Parę tapet widziałam na zamojskiej , naprzeciw Media.Na allegro duży wybór ja bynajmniej tam kupuję.


A wiesz chociaż co oznacza słowo "bynajmniej"?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2016, o 23:30

szukaj na allegro
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2016, o 21:19

w tomaszowie nie ma ładnych
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2017, o 08:08

Tapety scienne a czy sa jakies inne?Reklama klamie , fototapety czesto sa zadrukowanym papierem toaletowym a takie tapety na odleglosc beda lipne.Trzeba dotknac i zobaczyc co sie kupuje.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”