Gdzie urodziny dla dzieci?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kredka » 11 maja 2012, o 22:46

Czy to prawda, że ma się otworzyć jakieś fajne miejsce rozrywki dla dzieci (kulki, zorganizowane zajęcia itd)? Gdzie robicie dzieciom urodziny i ile to kosztuje? Chce w tym roku pierwszy raz wyprawić swojemu synkowi ale nie wiem gdzie
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2012, o 22:57

[***] i mowia ze ludzie kasy nie maja!!! idioci !!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 07:17

Gość pisze:[***] i mowia ze ludzie kasy nie maja!!! idioci !!!

uważam,że demonizujesz :D

Wiem jak to jest z dziecmi i dlatego warto moze cos takiego otworzyć.To jest pomysł.

Ale może wynajmij(chyba za niewielkie pieniadze np ten lokal po węgierskiej) i mały catering i zabawa na całego
pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 08:51

To jest super lokal na takie komercyjne spotkania.

Tylko zeby zachowac umiar co do kwoty za wynajem.
Na górę

Postautor: go22 » 12 maja 2012, o 10:54

a może nauczcie sie czytac ze zrozumieniem... Kredka pyta o miejsce gdzie może zorganizować chłopcu urodziny... szuka miejsca... pyta o cenę, a wy szukacie jej lokalu !!!
kiedyś pamietam było cos dla dzieci na zamojskiej, nad delikatesami ale nie wiem czy dalej cos tam jest:)
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 11:29

go22 pisze:a może nauczcie sie czytac ze zrozumieniem... Kredka pyta o miejsce gdzie może zorganizować chłopcu urodziny... szuka miejsca... pyta o cenę, a wy szukacie jej lokalu !!!
kiedyś pamietam było cos dla dzieci na zamojskiej, nad delikatesami ale nie wiem czy dalej cos tam jest:)



hmm...mysle ,że Kredka nie chce wyłozyc kupy kasy.Dlatego jesli jest na tyle kreatywna i sprytna to może małym kosztem odstawic taki kinderbal na swego syna.
A lepiej wynajac na 3 godz lokal ( akurat ten po wegierskiej tak mi przyszedł na myśl) bo jest pusty i chyba niedrogo.


A swoja siezką bardzo fajnie byłoby aby tam (znowu ten lokal :lol: )powstał klub dla dzieci Bajka
gdzie maluchy te niechodzace do przedszkoli mogłyby stymulować swoje mózgi poprzez mądre zabawy prowadzone przez kreatywnych nauczycieli :panzielony:

co do kinderbali to super miejsce!
Na górę

Postautor: kredka » 12 maja 2012, o 12:30

Może faktycznie mało precyzyjnie się wyraziłam: mój synek ma niedługo urodziny. Nie mam warunków na zorganizowanie urodzin w domu. Wiem, że można było organizować dzieciom zabawy urodzinowe na kulkach nad fryzjerem (nad "Warszawianką"), ale chyba sa już zlikwidowane. Na zamojskiej też już nie ma. Jest jeszcze jakieś miejsce? Chodzi mi o to, żeby zaprosić powiedzmy 10 dzieci i nie martwić się samemu o organizowanie im czasu, poczęstunek itd. Czy przedszkola prywatne zajmują się organizowaniem przyjęć? Może ktoś ma dziecko w prywatnym i wie coś na ten temat. Pomocy! Zostały mi 3 tygodnie na wymyślenie czegoś. Wiem, że ma powstać coś takiego, chyba na Borkach, ale to jeszcze plany, a ja musze już.
Na górę

Postautor: KIKI » 12 maja 2012, o 12:34

Lokal po węgierskiej to straszna nora i dużo trzeba włożyc
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 12:40

KIKI pisze:Lokal po węgierskiej to straszna nora i dużo trzeba włożyc

na trzy godziny,stoliki są,jednorazowe kubki słomki,talerze,obrusy mozna za grosze kupic.Tort 100zł na przeciwko z cukierni,lemoniada!!!.Balony-duzo,gry i zabawy -z internetu a,ze bez luksusów to i lepiej bo wtedy nie trzeba dzieciaków "ograniczać" :lol:
pestka tylko trzeba chcieć :roll: chociaz troszeczkę :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 12:48

Ludziom nie starcza na podręczniki i wyprawki dla dzieci, tu jakieś PARTY; do lasu -ognisko,dąbrowa,siwa Dolina ,Susiec,................
nie ma gdzie zrobić urodzin:)))))ot problem
dzieciom trzeba przestrzeni ,a nie klatki z przeszkodami z kulkami jak dla KOTÓW>>>>:)
kto za ten snobizm zapłaci,basen i trampolinę ma każde bogate dziecko na podwórku,na biednych nie zarobisz
Na górę

Postautor: kredka » 12 maja 2012, o 12:48

Gość pisze:
KIKI pisze:Lokal po węgierskiej to straszna nora i dużo trzeba włożyc

na trzy godziny,stoliki są,jednorazowe kubki słomki,talerze,obrusy mozna za grosze kupic.Tort 100zł na przeciwko z cukierni,lemoniada!!!.Balony-duzo,gry i zabawy -z internetu a,ze bez luksusów to i lepiej bo wtedy nie trzeba dzieciaków "ograniczać" :lol:
pestka tylko trzeba chcieć :roll: chociaz troszeczkę :panzielony:


Ale jest ktoś, kto to zorganizuje, czy masz na myśli, że każdy może sobie wynająć i organizować we własnym zakresie? Wiesz ile to kosztuje?
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 12:52

trzeba pójść i zapytać?
jak wynajmujesz remize na wesele to mnie musisz tego złaszać do wójta,sanepidu,urzedu skarbowego...chociaz kto wie?
Na górę

Postautor: kredka » 12 maja 2012, o 12:55

A w Tabasco nie robią dzieciom urodzin? Widziałam tam jakieś kąciki dla dzieci
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 12:59

Gość pisze:Ludziom nie starcza na podręczniki i wyprawki dla dzieci, tu jakieś PARTY; do lasu -ognisko,dąbrowa,siwa Dolina ,Susiec,................
nie ma gdzie zrobić urodzin:)))))ot problem
dzieciom trzeba przestrzeni ,a nie klatki z przeszkodami z kulkami jak dla KOTÓW>>>>:)
kto za ten snobizm zapłaci,basen i trampolinę ma każde bogate dziecko na podwórku,na biednych nie zarobisz

masz racje wielu ludziom nie starcza.
o podreczniki akurat sa do zdobycia w szkole albo mopsie.
To często złe zarzadzanie kasą.To patologia i bezradność.
Ale istnieja ludzie,którzy chca dla swoich dzieci czegos lepszego.Taki kinderbal to znowu nie taki wydatek.A w bloku to wiadomo.
Opanuj się.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2012, o 13:04

a i jeszcze moze taez tam powstać klub dla rodziców(mamusiek)dziwi mnie ,ze jeszcze nie ma takiego w tym miescie.
----------------------
Kulki? czy ktoś je czyśći? :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”