Wymiana okien

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: PCV » 19 cze 2012, o 14:29

Którą firmę byście polecili do wymiany okien w bloku na PCV?
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2012, o 19:13

uwazaj bo mozna sie naciac, sprawdz gdzie montuja wczesniej i co montuja.Na rolniczej po lewej za biblioteka kupowalem i dobra jakosc.Ojciec kupil u innych i badziewie
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2012, o 20:15

ARS na zamkiem tanio i sie trzymaja bez poprawek juz 3 lata
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2012, o 20:22

PIASECKI Łaszczów w dwóch mieszkaniach wymieniłem tanio i z okien jestem zadowolony
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2012, o 06:06

Co do jakości i parametrów okien najlepsze są z oknoplast Kraków -salon jest na rogu Rolniczej.Mam te okna od kilku lat i lepszych,dokładniej wykonanych nie widziałem.Jedyny minus ,to monterzy,których trzeba było nadzorować by wstawili dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2012, o 09:52

ja równiez nie polecam tej firmy tez nam pękła szyba i nie mozna było doprosic sie o wymiane
Na górę

Postautor: okna » 20 cze 2012, o 12:10

Wymiana okien w Firmie Piasecki. wymieniałem sam i poleciłem sąsiadom.Okna bardzo dobrej jakości szeroki profil.doradcy w firmie bardzo mili profesjonalni.Okna zamontowane przez prawdziwych fachowców nie mam żadnych zastrzeżeń,na okna czekałem 2tygodnie.Zdecydowanie polecam tą firmę.
Na górę

Postautor: Piotr » 20 cze 2012, o 13:54

Piasecki to firma z wieloletnim doświadczeniem chyba najstarsza w Tomaszowie rzetelna i fachowa zdecydowanie warta polecenia.wymieniałem u nich okna w 2004 roku było i jest wszystko w porządku.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2012, o 14:59

śmieszą mnie te polecenia, niema ruchu bida co, a będzie jeszcze wieksza jak bricho się otworzy, i ci tandeciarze co mają firme po lewej na rolniczej i na leśnej to mam nadzieje ze im się hyknie,a najbardziej to mnie śmieszy ten frajer za biurkiem chyba z lubyczy on jest ,ja nie polecam tej firmy tzn miksoru, wiem że vemat robi dobre okna,natura jeśli chodzi o drewno w kalinowicach facet też ponoć sie przykłada
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2012, o 16:55

K.... kolo? Natura robi dobre okna? Kiedyś robiła dobre okna to fakt ale teraz to tandeta jakiej na rynku mało i wszyscy o tym dobrze wiedzą.
Zresztą już nie długo........
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2012, o 17:16

A ja nie polecam firmy z ul.Szylinga.Właściciel potraktował mnie po chamsku.Nie dotrzymał warunków umowy i krzykiem chciał na mnie wymusic strach i posłuszeństwo.ale nie zgodziłem się.wWem,że w innych miejscach było podobnie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2012, o 23:21

Ja wymieniłem okna 6lat temu i juz siadają mi uszczelki gumowe
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2013, o 20:49

Jeżeli ktoś szuka dobrej firmy wymieniającej okna to polecam firmę okna u pana Piaseckiego.zamawiałam na ul łaszczowieckiej w Tomaszowie tam jest bardzo miła pani ktora doradzi.Jestem zadowolona z montażu ,przyjechali fachowcy bardzo szybko się uwineli i wszysko jest jak do tej pory w porządku.jak dla mnie firma godna polecenia.
Na górę

Postautor: Ja11 » 2 sty 2013, o 08:51

Ja mam okna z Mixoru firmy Salamander. Gwarancja na okucia 15 lat. Okna są solidne. Szybka i fachowa obsługa, mili monterzy.
Polecam :)
Na górę

Postautor: klient » 2 sty 2013, o 11:20

Potwierdzam, też mam okna Salamandry z Mixoru przy Rolniczej i nie mam z nimi najmniejszego problemu. W TL tylko Mixor ma okna tej marki, zamawiaja je nawet ludzie z Zamościa, bo żadna firma nie ma ich w ofercie. Monterzy są b. solidni i co ważne nie pozostawiaja po sobie bałaganu. Polecam
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”