Czy warto pójść na studia na KUL w Tomaszowie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 18:57

Witam. Tak jak w temacie. Czy warto pójść na studia na KUL w Tomaszowie? Jaki kierunek wybrać? Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 19:03

to jakaś reklama? faktycznie masz trudny wybór z tymi kierunkami.tyle ich jest
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 19:13

Chodzi mi po prostu o jakieś wiadomości na temat KUL-u, jacy są wykładowcy. Wiele osób mówi że wszyscy nie chcą studiować na naszym Kul-u i uciekają w inne strony Polski. Mówią że na naszym Tomaszowskim Kul-u nie czego się nie nauczy.
Na górę

Postautor: Rer » 28 cze 2012, o 19:24

Napisze Ci tak jeżeli chcesz i masz kase bo wiadomo studia kosztuja uciekaj z Tomaszowa!!! To jedyna słuszna decyzja. Naprawde nie zostawaj w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 20:04

Gość pisze:Witam. Tak jak w temacie. Czy warto pójść na studia na KUL w Tomaszowie? Jaki kierunek wybrać? Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam.

oczywiscie ze warto , kierunek musisz wybrac sam/a/
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 20:08

Gość pisze:Chodzi mi po prostu o jakieś wiadomości na temat KUL-u, jacy są wykładowcy. Wiele osób mówi że wszyscy nie chcą studiować na naszym Kul-u i uciekają w inne strony Polski. Mówią że na naszym Tomaszowskim Kul-u nie czego się nie nauczy.




tak jak poprzednik. jak masz możliwość to jak najdalej stąd. przejrzyj sobie wyniki rekrutacji z poprzednich lat. w miarę się wypełnia grupa przy drugim a chyba nawet trzecim naborze. mało kto od razu kieruje tu swoje kroki. to o czymś świadczy. w dużym mieście ma większą możliwość odbycia ciekawych praktyk,znalezienia pracy itd. w tomaszowie pracy i tak nie znajdziesz. pokażesz we wrocławiu dyplom z jakiegoś tomaszówka?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 21:49

Gość pisze:
Gość pisze:Chodzi mi po prostu o jakieś wiadomości na temat KUL-u, jacy są wykładowcy. Wiele osób mówi że wszyscy nie chcą studiować na naszym Kul-u i uciekają w inne strony Polski. Mówią że na naszym Tomaszowskim Kul-u nie czego się nie nauczy.




tak jak poprzednik. jak masz możliwość to jak najdalej stąd. przejrzyj sobie wyniki rekrutacji z poprzednich lat. w miarę się wypełnia grupa przy drugim a chyba nawet trzecim naborze. mało kto od razu kieruje tu swoje kroki. to o czymś świadczy. w dużym mieście ma większą możliwość odbycia ciekawych praktyk,znalezienia pracy itd. w tomaszowie pracy i tak nie znajdziesz. pokażesz we wrocławiu dyplom z jakiegoś tomaszówka?



Ja pokazałam. Już dwa lata jestem sędzią w sądzie rejonowym w Olsztynie po tych ,, marnych studiach w Tomaszówku" Warto !! Wszystko można osiągnąć w życiu , jeśli się tylko tego chce ! Pozdrawiam wszystkich co we własnym mieście usiłują zniszczyć źródło nadziei na lepsze jutro. Udaje wam się ! Ja osobiście zachęcam do studiowania na KUL-u w Tomaszowie Lubelskim.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 21:52

Gość pisze:Chodzi mi po prostu o jakieś wiadomości na temat KUL-u, jacy są wykładowcy. Wiele osób mówi że wszyscy nie chcą studiować na naszym Kul-u i uciekają w inne strony Polski. Mówią że na naszym Tomaszowskim Kul-u nie czego się nie nauczy.




tak jak poprzednik. jak masz możliwość to jak najdalej stąd. przejrzyj sobie wyniki rekrutacji z poprzednich lat. w miarę się wypełnia grupa przy drugim a chyba nawet trzecim naborze. mało kto od razu kieruje tu swoje kroki. to o czymś świadczy. w dużym mieście ma większą możliwość odbycia ciekawych praktyk,znalezienia pracy itd. w tomaszowie pracy i tak nie znajdziesz. pokażesz we wrocławiu dyplom z jakiegoś tomaszówka?[/quote]


Ja pokazałam. Już dwa lata jestem sędzią w sądzie rejonowym w Olsztynie po tych ,, marnych studiach w Tomaszówku" Warto !! Wszystko można osiągnąć w życiu , jeśli się tylko tego chce ! Pozdrawiam wszystkich co we własnym mieście usiłują zniszczyć źródło nadziei na lepsze jutro. Udaje wam się ! Ja osobiście zachęcam do studiowania na KUL-u w Tomaszowie Lubelskim.[/quote]


I tak szczerze. Nie pochodzisz oczywiście z rodziny prawniczej.
Na górę

Postautor: gov » 28 cze 2012, o 22:31

Na KULu Tomaszowskim studiowali ci co pracowali w urzędach i studia uzupełniali.Ateraz studiują ci co chcą pracować w Biedronkach , Stokrotkach i ciuchlandach.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 22:35

Gość pisze: Ja pokazałam. Już dwa lata jestem sędzią w sądzie rejonowym w Olsztynie po tych ,, marnych studiach w Tomaszówku" Warto !! Wszystko można osiągnąć w życiu , jeśli się tylko tego chce ! Pozdrawiam wszystkich co we własnym mieście usiłują zniszczyć źródło nadziei na lepsze jutro. Udaje wam się ! Ja osobiście zachęcam do studiowania na KUL-u w Tomaszowie Lubelskim.



Od dwóch lat mówisz...a kiedy aplikacje skończyłeś i ile czekałeś na wakat?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2012, o 23:55

To chyba dziewczyna pani sędzina :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2012, o 07:46

Gość pisze:
Gość pisze: Ja pokazałam. Już dwa lata jestem sędzią w sądzie rejonowym w Olsztynie po tych ,, marnych studiach w Tomaszówku" Warto !! Wszystko można osiągnąć w życiu , jeśli się tylko tego chce ! Pozdrawiam wszystkich co we własnym mieście usiłują zniszczyć źródło nadziei na lepsze jutro. Udaje wam się ! Ja osobiście zachęcam do studiowania na KUL-u w Tomaszowie Lubelskim.



Od dwóch lat mówisz...a kiedy aplikacje skończyłeś i ile czekałeś na wakat?


Pani "sędzina nie doczekała lepszego jutra i uciekła z tego pełnego nadziei i perspektyw Tomaszowa L. do Olsztyna.

Po Tomaszowskim KUL się nie czeka pokazujesz Dyplom KUL Tomaszów i od razu cię zatrudniają na najwyższe stanowiska. :lol:
A teraz na serio. KUL w Tomaszowie to ostateczność. Lądują tutaj sami pechowcy którzy nie dostali się nigdzie indziej lub nie stać ich na studia poza Tomaszowem.
Jeśli chodzi tylko o papierek to KUL TL jest dobrym wyborem bo bez wysiłku można taki papierek tutaj zdobyć.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2012, o 08:20

znam zakład w którym na produkcji połowa to absolwenci z mgr
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2012, o 11:02

Ale ty chyba nie masz tego mgr po Kulu i tak krytykujesz Zazdrosc ,oni mają a ty nie . Warto studiować tutaj czy gdzieś indziej i trzeba mieć chęci osiągnąc coś więcej niż tylko maturę . Studia a pózniej w Polskę ,raczej w Europę bo są takie mozliwosci i nalezy je wykorzystywać .
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2012, o 11:47

Wszyscy jesteście zjebani i zawistni... warto się uczyć zawsze i wszędzie, czy to samemu czy pod kierunkiem pedagogów. Jeżeli masz głowę na karku i jesteś wytrwały to i w Tomaszowie zarobisz i będziesz żyć na poziomie. Tomaszów to bardzo fajne miejsce... tylko ludzie zepsuci więc w duupie ich miej i rób swoje, Wrocław czy Tomaszów nikt ci za darmo nic nie da więc praca, praca, praca....KUL to ceniona w Polsce uczelnia jedynie w Tomaszowie jest uważana za stratę czasu. Tacy są tomaszowiacy jeżdżą chociażby 30km żeby coś kupić i często przepłacić... :/ "BO CO TOMASZOWSIE TO: ZŁE, SŁABE, BEZNADZIEJNE" Wiejska mentalność...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”