gdzie w tomaszowie przyjmuje dentysta za darmo

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lip 2012, o 15:35

wiecie może gdzie w tomaszowie za leczenie zębów nie trzeba płacić?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2012, o 17:37

Gość pisze:wiecie może gdzie w tomaszowie za leczenie zębów nie trzeba płacić?

za darmo nawet w ryj nie dostaniesz 50zł od wizyty tak czy siak się należy czy jest umowa czy nie
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2012, o 19:49

pod zamkiem, usuwanie problemu do samego korzenia
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2012, o 21:10

ja tez chcę przeprowadzić remont generalny uzębienia i chciałabym to zrobić w miarę dobrze i mieć nadzieję,że nie będę musiała brac na to pożyczki- kogo radzicie?
Na górę

Postautor: dentysta » 19 lip 2012, o 07:01

Gość pisze:ja tez chcę przeprowadzić remont generalny uzębienia i chciałabym to zrobić w miarę dobrze i mieć nadzieję,że nie będę musiała brac na to pożyczki- kogo radzicie?

Trzeba bylo myc zeby i o nie dbac,a nie rozpaczac teraz ze nie ma za co.A co do kosztow,to teraz zdjecie rtg u Zderkiewiczow kosztuje 50zl.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2012, o 09:07

dentysta za darmo brzmi równie nie prawdopodobnie co , która kur.. daje du..y za darmo.
- zapisz się w kolejkę w przychodni może za 2 lata wyleczysz zęby:D, prywatnie i od zaraz trzeba bulić niestety i tanio nie jest i nie będzie. amen
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2012, o 14:29

Gość pisze:dentysta za darmo brzmi równie nie prawdopodobnie co , która kur.. daje du..y za darmo.
- zapisz się w kolejkę w przychodni może za 2 lata wyleczysz zęby:D, prywatnie i od zaraz trzeba bulić niestety i tanio nie jest i nie będzie. amen



Ja trafiłam na osobę do której mam zaufanie , mało tego.. właśnie leczy za darmo! Sabaudia.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2012, o 16:17

kto napisał że chcę przegląd zrobić za darmo, dbałam o uzębienie i korzystałam z wielu tomaszowskich fachowców / jedni drugich krytykowali/ miałam trochę przerwy i potrzebuję teraz połatać, powymieniać plomby i zrobić ubytki biezące tylko w rozsądnej cenie nie unijnej / niektórzy już nie wiedzą ile brać byłoby to w porządku jak dawaliby rachunki a my odliczalibyśmy sobie to z podatku/
Na górę

Postautor: ggg » 20 lip 2012, o 18:29

Pani na Sabaudii leczy na nfz.Czeka sie około tygodnia , lub dwóch.Płatne jest leczenie kanałowe po 18 tym roku życia bo tego niestety nfz nie refunduje(około 30-40 za kanał) no i białe plomby po 50 zł.Polecam tą dentystkę.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2012, o 18:38

ggg pisze:Pani na Sabaudii leczy na nfz.Czeka sie około tygodnia , lub dwóch.Płatne jest leczenie kanałowe po 18 tym roku życia bo tego niestety nfz nie refunduje(około 30-40 za kanał) no i białe plomby po 50 zł.Polecam tą dentystkę.

Poproszę adres tej Pani dentystki.
Na górę

Postautor: kil » 20 lip 2012, o 19:07

ggg pisze:Pani na Sabaudii leczy na nfz.Czeka sie około tygodnia , lub dwóch.Płatne jest leczenie kanałowe po 18 tym roku życia bo tego niestety nfz nie refunduje(około 30-40 za kanał) no i białe plomby po 50 zł.Polecam tą dentystkę.

Tanie mieso psy jedza
Ile kosztuje dobre leczenie ,to sobie poczytaj w internecie.na zdrowiu nie warto oszczedzac!
30 zl za kanal to sa metody rodem z PRL-u
Daje Ci to pod rozwage!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2012, o 20:23

kil pisze:
ggg pisze:Pani na Sabaudii leczy na nfz.Czeka sie około tygodnia , lub dwóch.Płatne jest leczenie kanałowe po 18 tym roku życia bo tego niestety nfz nie refunduje(około 30-40 za kanał) no i białe plomby po 50 zł.Polecam tą dentystkę.

Tanie mieso psy jedza
Ile kosztuje dobre leczenie ,to sobie poczytaj w internecie.na zdrowiu nie warto oszczedzac!
30 zl za kanal to sa metody rodem z PRL-u
Daje Ci to pod rozwage!

I tu się mylisz.Miałam robioną plombę za spore pieniążki, wypadła po 3 miesiącach.Potem robioną właśnie u P.z Sabaudi i mam ją do dziś.Czasami nie warto przepłacać, liczy się dokładność i staranność.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2012, o 22:49

Gość pisze:kto napisał że chcę przegląd zrobić za darmo, dbałam o uzębienie i korzystałam z wielu tomaszowskich fachowców / jedni drugich krytykowali/ miałam trochę przerwy i potrzebuję teraz połatać, powymieniać plomby i zrobić ubytki biezące tylko w rozsądnej cenie nie unijnej / niektórzy już nie wiedzą ile brać byłoby to w porządku jak dawaliby rachunki a my odliczalibyśmy sobie to z podatku/


100 % popieram tą wypowiedź - tylu w Tomaszowie stomatologów a jakoś konkurencji cenowej nie widać. Przecież nie każdy jest bogaty.... Nasuwa mi się taka refleksja , że niestety ale dla stomatologa stomatologia jest bardziej ,,powołaniem" do obfitej mamony niż do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi... Niestety ale wygląda na to , że chciwość przewyższa tutaj człowieczeństwo.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2012, o 12:19

stomatologia się nie opłaca... dlaczego?
widziałem ostatnio ewidencję sprzedaży w gabinecie działającym już więcej niż rok... co to znaczy?
że biedny rok po roku nie osiągnął przychodu 40 tys zł a gdzie koszty? pewnie dochód jak z umowy śmieciowej...
przypominam że dochód to przychody - koszty
baaardzo nieopłacalny zawód ;)
Na górę

Postautor: ggg » 21 lip 2012, o 14:43

Wszędzie biorą ok. 30 za wypełnienie kanału w Tomaszowie.Jeśli masz najmniej 2 to płacisz 60zł ,dodaj 50 za plombę , 10 za znieczulenie ,30 za trucizne i kilka dyszek za robotę przez co najmniej 2 wizyty to wyjdzie Ci prywatnie tak ok.200 zł.A przy leczeniu na nfz płacisz tylko za wypełnienia tj.kanałów i plombę.
Ja w każdym bądż razie nie narzekam na p.z Sabaudii.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”