Intermarche

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: berta » 16 sie 2012, o 21:13

Czy ktoś wie coś na temat nowego marketu Intermarche w Tomaszowie? To jest sklep franczyzowy? Właścicielem jest jakiś lokalny przedsiębiorca? Chodzi mi o pracę i nie wiem już do kogo mam się udać. W siedzibie Intermarche odsyłają bezpośrednio do placówki lub lokalnego Urzędu Pracy. A w urzędzie o niczym nie wiedzą.. Czyżby wszystkie miejsca już były obsadzone?
Wie ktoś kto jest właścicielem?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 09:40

W październiku ma być nabór do pracy także wszystko przed Tobą jeszcze niewiadomo czy przez Urząd Pracy to bedzie a w grudniu ma byc otwarcie ....
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2012, o 12:29

W Urzędzie Pracy wiedzą, może nie w tym pokoju pytałaś. W internecie jak dobrze poszukasz, to też można znaleźć kontakt - tomaszow.lubelski@intermarche.pl
Na górę

Postautor: berta » 18 sie 2012, o 00:44

dzięki za kontakt
A w Urzędzie pracy mi powiedziano, że... nie maja oficjalnego zgłoszenia. Dużo ludzi pyta i zbierają CV do takiej "specjalnej teczki" A jesli pracodawca do nich wystąpi, (co nie jest pewne) to wtedy dadzą mu tę teczkę.... Powiedziały mi tak dziewczyny z tej sali obsługi na dole, gdyż tam mnie odesłano. Na czas remontu wszystko poprzenoszone mają i pomieszane
Na górę

Postautor: dekarz » 22 sie 2012, o 08:52

13 grudnia ma być otwarcie 8)
Na górę

Postautor: Rial » 7 wrz 2012, o 17:27

Czyli mam wysłać, jeśli chce tam pracować, na ten adres swoje CV i listo motywacyjny? Czy jest jeszcze jakiś kwestionariusz który trzeba wysłać?
Na górę

Postautor: doksd » 7 wrz 2012, o 18:32

Wszystkie miejsca już dawno obsadzone. A płace są dość wysokie jak na okolice.
Info z pewnego zródła
Na górę

Postautor: Gosciu » 7 wrz 2012, o 20:27

Nie trolluj kolego, nie ładnie.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2012, o 20:46

ech...wiem, że franczyzobiorca jest z Rzeszowa... i płaci bardzo marnie! :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2012, o 11:37

doksd pisze:Wszystkie miejsca już dawno obsadzone. A płace są dość wysokie jak na okolice.
Info z pewnego zródła



To jest właśnie taka tomaszowska mentalność. Zawiść i zazdrość , ktoś coś napisze w rzeczywistości się okaże że to jest nieprawdą i nie chodzi tylko o ten temat.
Na górę

Postautor: sas » 15 wrz 2012, o 21:55

chyba niedlugo beda zbierac pracownikow
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 18:51

kiedy otwarcie?
Na górę

Postautor: waw » 28 wrz 2012, o 17:52

6 grudnia
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2012, o 20:39

w październiku jest oficjalny nabór otwierają na przełomie listopad grudzień . Tymi osobami którymi Intermarche jest zainteresowane wysyłali bądź nadal wysyłają maile a z tego co wiem umowa będzie umowa-zlecenie
Na górę

Postautor: lkldrlej » 2 paź 2012, o 22:58

a ja wiem,którego będą prowadzone rozmowy,bo mi Pan dzisiaj na maila odpisał i mnie zaprosił :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”