Marcin Janos Krawczyk

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: jozef » 21 wrz 2012, o 20:08

Stowarzyszenie Promowania Polski na Arenie Międzynarodowej Firmy „Ministry of Poland” " Moje Miasto Tomaszów Lubelski"
Panie Marcinie jako wielki fachowiec zrób Pan warsztaty na poziomie Gminy Józefów. Zapewne koszt produkcji filmu o Józefowie jest mniejszy od pana DOKUMENTU. Nazwa stowarzyszenia do czegoś zobowiązuje.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... HMpZdAI8Tk
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 21:03

Aż się chce tam pojechać oglądając ten film promocyjny;P Piękny! Ten Józefów Roztoczański!
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 21:08

no i właśnie Józef pokazał film fabularyzowany, promocyjny chyba potraficie wskazać różnice, film o TL przede wszystkim nie jest promocją , jest dokumentem i z tego co wiem to nie pan Krawczyk dobierał materiały,kręcili uczestnicy warsztatów i to nie miała być laurka a wieszając na nim psy znowu mieszkańcy naszego miasta pokazują ,że nie zrozumieli o co chodzi jego autorom, moze obejrzyjcie jeszcze raz ten film ale z innym nastawieniem a tak szczerze mówiąc gdyby jego autorzy chcieli ośmieszyć nasze miasto to tematów do nakręcenia jest wiele a warsztaty chyba za krótkie
Na górę

Postautor: jaga » 21 wrz 2012, o 21:10

a ten piekarz trzymający chleb to niemowa ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 21:21

Gość pisze:no i właśnie Józef pokazał film fabularyzowany, promocyjny chyba potraficie wskazać różnice, film o TL przede wszystkim nie jest promocją , jest dokumentem i z tego co wiem to nie pan Krawczyk dobierał materiały,kręcili uczestnicy warsztatów i to nie miała być laurka a wieszając na nim psy znowu mieszkańcy naszego miasta pokazują ,że nie zrozumieli o co chodzi jego autorom, moze obejrzyjcie jeszcze raz ten film ale z innym nastawieniem a tak szczerze mówiąc gdyby jego autorzy chcieli ośmieszyć nasze miasto to tematów do nakręcenia jest wiele a warsztaty chyba za krótkie

Józefów to" ladrynki" :panzielony: ale takie słodziutkie,że chce się tam pojechac aby choc na dwa dni poczuc się jak u Pana Boga za piecem :panzielony:


a "nasz" filmik ile razy go nie ogladać :? raczej nie ma "duszy"to taki zlepek obrazów bo nawet nie ludzkich historii.
A jesli wolno zapytac kto dobierał materiały a kto kręcił ?
Szkoda,że pan Krawczyk wykazał pewna nonszalancję i pozwolił żółtodziobom na zbyt wiele :panzielony: zaliczenie tej wpadki jest tylko i wyłącznie Pana zasługą niestety :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 21:31

Film zobaczylam. To cala prawda o naszym miescie. ...wiersz recytowany przez nawiedzona pania L.. zelazka i taleze....tak samo , chorek tez....nie znam faceta w czerwonej marynarce...ale nie obracam sie na rondzie...babcia i dziadek "dali czadu".....ale to obraz naszego miasta ..tu sie tak dzieje...nicosc i juz
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 21:37

Gość pisze:Film zobaczylam. To cala prawda o naszym miescie. ...wiersz recytowany przez nawiedzona pania L.. zelazka i taleze....tak samo , chorek tez....nie znam faceta w czerwonej marynarce...ale nie obracam sie na rondzie...babcia i dziadek "dali czadu".....ale to obraz naszego miasta ..tu sie tak dzieje...nicosc i juz

hmmm...jak wszyscy wiedza ,że tak jest to po co kręcić takie filmy? :lol:
dla innych?
aby pokiwali głowami i pijąc korporacyjną kawę zawstydzili sie swoim pochodzeniem?
W końcu pytanie zasadnicze
jak zmieniło się zycie uczestników tych warsztatów?
Na górę

Postautor: fell » 21 wrz 2012, o 21:48

jaga pisze:a ten piekarz trzymający chleb to niemowa ?

nie to właściciel piekarni w Rabinówce normalny gość ......tylko zrobiono z niego niemowę :D
Na górę

Postautor: AAaa » 21 wrz 2012, o 22:01

W taki sposób można zrobić z największego biznesmena OFIARĘ FILMU KRAWCZYKA.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2012, o 22:09

AAaa pisze:W taki sposób można zrobić z największego biznesmena OFIARĘ FILMU KRAWCZYKA.


kim Ty gościu jesteś nie wiem ale rozbiłeś mnie w pył tym tekstem :lol:

i spoko nic nie mam do Pana P.
Na górę

Postautor: lexx » 22 wrz 2012, o 07:42

Stowarzyszenie Promowania Polski na Arenie Międzynarodowej Firmy „Ministry of Poland” " Moje Miasto Tomaszów Lubelski"
Panie Marcinie jako wielki fachowiec zrób Pan warsztaty na poziomie Gminy Józefów. Zapewne koszt produkcji filmu o Józefowie jest mniejszy od pana DOKUMENTU. Nazwa stowarzyszenia do czegoś zobowiązuje.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... HMpZdAI8Tk

Nie da się porównać narratorki z filmu do smerfa :lol: i całej reszty też NIESTETY :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2012, o 08:31

po obejrzeniu..urywka z piekarni w Rabinówce pytam..GDZIE JEST SANEPID!?? Te gołe,spocone cielska,granatowe bokserki(majtki? :roll: ),ten pot kapiący do chleba,buuee,już nie kupię tego chleba(ja wiem że jakbyśmy wszystko zobacztli jak produkują i z czego :roll: to byśmy nic nie jedli ale..co oczy nie widzą..PANOWIE PIEKARZE!! WSTYYYD!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2012, o 09:53

Nie ,no bez przesady proszę...ta dyskusja zaczyna zbaczać na przyziemnie tory i zapachniało niezdrową konkurencją.

:twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2012, o 12:10

Wiadomośći



Stowarzyszenie Promowania Polski na Arenie Międzynarodowej Firmy "Ministry of Poland", którego jednym z głównych celów jest pozytywna promocja Polski na arenie międzynarodowej zainicjowała kolejny projekt integrujący społeczność lokalną w województwie lubelskim. Projekt nosi nazwę „JA I MOJE MIASTO” .



W swojej działalności Stowarzyszenie realizowało sukcesywnie zadania związane z organizacją imprez i wydarzeń o charakterze kulturalnym i historycznym, kładąc przede wszystkim nacisk na zagadnienia integracji społecznej mieszkańców powiatu Tomaszowskiego. W 2011 r. Stowarzyszenie było organizatorem trzech koncertów. Pierwsze dwa koncerty: „Dzień Matki” (12 maj) i „Koncert dla 50 +” (16 październik) odbyły się w Tomaszowskim Domu Kultury. Koncert „Wakacje z Sonatą miał miejsce 12 sierpnia na Rynku Głównym w Tomaszowie Lubelskim.



Tym razem inicjatywą lokalną, integrującą społeczność Tomaszowa Lubelskiego będą Warsztaty Filmowe skierowane do: młodzieży szkolnej w wieku 15-16 lat oraz osób nieaktywnych zawodowo (w tym osób niepełnosprawnych) w wieku 18-64 lat.Jakogłówny cel, stowarzyszenie założyło sobie kształtowanie świadomości społecznej mieszkańców Miasta Tomaszów Lubelski. Inicjatywa ta przyczyni się bowiem do większej aktywności społecznej poprzez popularyzację regionu i tym samym zachęci uczestników projektu do rozwijania własnych pasji i zainteresowań.



Warsztaty Filmowe rozpoczną się pod koniec lipca. W programie warsztatów przewidziano m.in. analizę filmów dokumentalnych, docenionych na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych, montaż własnego materiału czy zajęcia z obsługi kamery (sposób filmowania, dźwięk na planie). Należy nadmienić, iż warsztaty filmowe prowadzone będą przez absolwentów Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej im. Andrzeja Wajdy. Głównym prowadzącym będzie Marcin Janos Krawczyk.



Osoby zainteresowane rozbudzeniem aktywności twórczego myślenia oraz rozwijaniem zainteresowań filmowych proszone są o składanie swoich kandydatur do końca czerwca 2012 r. w siedzibie Stowarzyszenia w każdy wtorek i czwartek w godz. od 9.00 - 15.00 (lub u Partnera Projektu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem telefonu: 84 665 02 24 lub 663 852 433.


tak było :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2012, o 12:43

A filmik 'Moje Roztocze' też byl sponsorowany? Autorką przypadkiem nie jest siostra naszego Janosa?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”