Obsługa w TOP SECRET

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 08:21

Przyznam ,że fajny pomysł z tym sklepem w galerii, ciuszki dla kobiet i nastolatek fajne w przyzwoitych cenach, ale... obsługa a zwłaszcza przy płaceniu koszmarna.Pięć dziewczyn przy kasie , wszystkie próbują wbijać kody i stojąc , czekając aż za którymś razem im się uda dla mnie osobiście trwa to wieki.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 09:52

Gość pisze:Przyznam ,że fajny pomysł z tym sklepem w galerii, ciuszki dla kobiet i nastolatek fajne w przyzwoitych cenach, ale... obsługa a zwłaszcza przy płaceniu koszmarna.Pięć dziewczyn przy kasie , wszystkie próbują wbijać kody i stojąc , czekając aż za którymś razem im się uda dla mnie osobiście trwa to wieki.

Niestety też przeszłam przez ten koszmar - poszłam raz do tego sklepu i więcej nie zamierzam. Wolę pojechać do Zamościa w Tomaszu jest również ta marka i zakupy są bez dodatkowych atrakcji - dlaczego właściciel TOP SECRET w galerii nie zainwestował w szkolenie pracowników ?Zakupy dla kobiety są przyjemnością a nie "drogą przez mękę".
Nie wróży to dobrze...
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 10:54

a nie przyszło Wam do głowy że może dopiero się uczą> jak innym sposobem jak nie na klientach ?
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 11:28

Gość pisze:a nie przyszło Wam do głowy że może dopiero się uczą> jak innym sposobem jak nie na klientach ?

To nie jest tłumaczenie takie sieciówki jak TOP SECRET zapewne przeprowadzają szkolenia - ale za nie trzeba zapewne zapłacić - lepiej taniej a klient i tak przyjdzie!
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 11:37

Gość pisze:a nie przyszło Wam do głowy że może dopiero się uczą> jak innym sposobem jak nie na klientach ?

Zgoda , ale niech chociaż jedna umie szybko podliczyć. Ucząc międzyczasie koleżankę. .Pozostałe pomagają klientkom.A nie stoi ich 3-5 i żadna nie potrafi zrobić tego jak należy :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 11:55

Szkolenie to jedno a przyjmowanie wiedzy to drugie. Jak ktoś jest upośledzony to nie wchłonie takich skomplikowanych rzeczy.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 12:06

... nie musicie po pannach tak jechać ... czepcie się właściciela, że nie zainwestował w szkolenie ... a bez szkolenia to niestety potrzebują troszeczkę czasu zanim wszystko opanują tak jak to byście wy chcieli, nikt nie umie wszystkiego od razu ... wykażcie kapkę wyrozumiałości. Wystarczy im jeden problem jaki mają ich szef ... sami wiecie jaki to biznesmen :P
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 13:50

Gość pisze:... nie musicie po pannach tak jechać ... czepcie się właściciela, że nie zainwestował w szkolenie ... a bez szkolenia to niestety potrzebują troszeczkę czasu zanim wszystko opanują tak jak to byście wy chcieli, nikt nie umie wszystkiego od razu ... wykażcie kapkę wyrozumiałości. Wystarczy im jeden problem jaki mają ich szef ... sami wiecie jaki to biznesmen :P

Ja niestety nie wiem kim jest właściciel, dziewczyny ogólnie spoko , ale jak to jest .. przeważnie przyjmują do pracy z umiejętnościami obsługi kasy, komputera.I nikt nikogo nie szkoli, przcownik ma umieć.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 13:51

Gdyby panny miały trochę w głowie to by sobie dawały radę- pewnie ze 2 tylko maturę zdały
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 14:05

Gość pisze:
Gość pisze:Przyznam ,że fajny pomysł z tym sklepem w galerii, ciuszki dla kobiet i nastolatek fajne w przyzwoitych cenach, ale... obsługa a zwłaszcza przy płaceniu koszmarna.Pięć dziewczyn przy kasie , wszystkie próbują wbijać kody i stojąc , czekając aż za którymś razem im się uda dla mnie osobiście trwa to wieki.

Niestety też przeszłam przez ten koszmar - poszłam raz do tego sklepu i więcej nie zamierzam. Wolę pojechać do Zamościa w Tomaszu jest również ta marka i zakupy są bez dodatkowych atrakcji - dlaczego właściciel TOP SECRET w galerii nie zainwestował w szkolenie pracowników ?Zakupy dla kobiety są przyjemnością a nie "drogą przez mękę".
Nie wróży to dobrze...


Dziwna jesteś. Wolisz dwie godziny jechać do Zamościa, stracić dużo czasu i pieniędzy, niż poczekać cierpliwie 10 minut na miejscu. A gdzie minimum ludzkiej wyrozumiałości. Sklep jest otwarty dopiero kilka dni, dziewczyny na pewno bardzo się starają. Popracują jeszcze trochę i wszystko będzie szło sprawnie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 14:57

Gość pisze:Gdyby panny miały trochę w głowie to by sobie dawały radę- pewnie ze 2 tylko maturę zdały

oooooooooooooooo doktoratem z j.polskiego zaleciało :panzielony:
co Ci przeszkadza że ktoś nie ma matury ( jeśli tak jest ) ??? jest innym człowiekiem niż Ty ??? gorszym ??? weź sobie te swoją maturę i się nią pier............. w ten pusty ŁEB !
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 21:22

WIECIE CO PRACUJE W TEJ BRANŻY JUŻ 5LAT I UWIERZCIE CZASAMI NIE JEST LATWO CZY TO SIE ZACZYNA PRACĘ CZY JUZ DLUZEJ PRACUJE KLIENCI BĄDZCIE CZASAMI WYROZUMIALI A NIE TEZ STRZELACIE FOCHY NIE UMIECIE SIE SAMI ZACHOWAĆ A WYMAGACIE NIE WIADOMO CZEGO JAK TO MÓWIĄ UPRZEJMOŚĆ ZA UPRZEJMOŚĆ,NAWET NIE WIECIE ILE MY EKSPEDIENTKI MUSIMY MIEC CZASAMI CIERPLIWOŚĆI,KAZDY SIE UCZY LITOŚCI....
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2011, o 10:02

Gość pisze:Szkolenie to jedno a przyjmowanie wiedzy to drugie. Jak ktoś jest upośledzony to nie wchłonie takich skomplikowanych rzeczy.

upokarzanie ludzi na forum to stara zasada w Tomaszowie - czyżby to pisała jedna z bystrych sprzedających czy ktoś jeszcze bardziej wtajemniczony?
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2011, o 10:12

na tym forum to same burki z podtomaszowskich wioch i zrozumcie takiego bo jak mu sie na pks śpieszy to jak ma chwile przy kasie poczekać on sie z pługiem w ręku urodził i swoja robote wykonuje perfekcyjnie
Na górę

Postautor: Agma » 31 gru 2011, o 17:23

.. pewnie Twoja koleżanka tam zaczęła pracę i żal Ci d..pę ściska i oczywiście musiałąś pojechać po niej....ahhh te zazdrosne dziołchy .....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”