droga Tomaszów- Narol

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 lis 2012, o 16:39

Witam.wybieram się na święta w stare rejony i mam pytanie(a):
1- podobno droga pomiędzy Narolem a Tomaszowem była zamknięta,czy tak jest nadal?
2- czy od strony Krakowa lepiej jechać "dołem" przez Rzeszów (mają podobno otworzyć a4 do Tarnowa, dalej Tarnów, Pilzno, Dębica, Ropczyce- te miasta mają już obwodnice) , czy lepiej z a 4 na Sandomierz, następnie :Stalowa, Biłgoraj, Józefów
Pozdrawiam ziomków. Z góry dzięki za odpowiedź
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2012, o 17:10

Jeśli chcesz szybko dotrzeć to autostradą A4, a jeżeli nie masz kasy to na Józefów i z Józefowa jedziesz drogą nr 863 w kierunku Cieszanowa. W Starym Lublińcu skręcasz na tzw. Obwodnicę Cieszanowa (DK864) Stary Lubliniec - Żuków - Kowalówka i wyjeżdżasz w Kowalówce i skręcasz na DK865 w kierunku Bełżca.

Droga Bełżec - Narol jest otwarta już od 2 miesięcy.
Na górę

Postautor: peter » 23 lis 2012, o 19:20

Gość pisze:Witam.wybieram się na święta w stare rejony i mam pytanie(a):
1- podobno droga pomiędzy Narolem a Tomaszowem była zamknięta,czy tak jest nadal?
2- czy od strony Krakowa lepiej jechać "dołem" przez Rzeszów (mają podobno otworzyć a4 do Tarnowa, dalej Tarnów, Pilzno, Dębica, Ropczyce- te miasta mają już obwodnice) , czy lepiej z a 4 na Sandomierz, następnie :Stalowa, Biłgoraj, Józefów
Pozdrawiam ziomków. Z góry dzięki za odpowiedź

1. Droga jest już gotowa. Znacznie bezpieczniej się teraz tam jedzie.
2. Jasne, że lepiej dołem. Tym bardziej, że najbardziej newralgiczne miejsca do czasu świąt będą już "ulepszone". Czyli m.in. niesławna Łapczyca oraz Jarosław. Co do autostrady, to nie podobno, tylko na pewno. Już za około tydzień będzie otwarta. Częściowo ruch będzie się przez jakiś czas odbywał po jednej jezdni (to oznacza ograniczenia prędkości), ale w porównaniu do starej DK4 - teraz będzie już niemal idealnie. Żadnych skrzyżowań, terenów zabudowanych, itd.
Już wkrótce zostanie też otwarta obwodnica Jarosławia. Premier 2 tygodnie temu mówił o 15. grudnia, ale całkiem możliwe, że będzie szybciej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”