Nauka jazdy na nartach

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 gru 2012, o 07:44

Wypowien się na temat stawek za lekcję bo zauważyłem że został poruszony temat stawek za lekcje. Stawki są ogólnopolskie czyli 60zł za godzinę tekże my nie mamy na to wpływu tak jest i koniec. A jeżeli chodzi o lość wjazdów orczykiem na górę to tak jak ktoś z was powiedział trzeba przyjezżać w porach gdzie nie ma kolejek czyli rano i około godziny 16. my instruktorzy jak mamylekcje to wchodzimy bez kolejki takkże nie ma problemu klient nie traci czasu na oczekiwanie w kolejkach. I ponownie zapraszam na naukę
Na górę

Postautor: markis » 27 lis 2015, o 10:45

Oj, zaczyna się od najmniejszych stoków, a nawet bardziej od płaskiego podłoża. Z czasem przechodzi się na coś bardziej wymagającego, by trafić na normalne stoki - klasyczna droga. W istocie jednak wszystko zależy od tego, jakie macie umiejętności. Pamiętajcie również o pakiecie ubezpieczenia, zerknijcie - http://elvia.pl/ubezpieczenia-na-narty/ To kosztuje śmieszne grosze, a daje jednak święty spokój.
Na górę

Postautor: gary » 2 sty 2016, o 12:03

Z całym szacunkiem, ale uważam, że człowiek piszący, że w Jacni można jeździć tylko "na krechę" i że uczący się na tym stoku nie poradzą sobie w prawdziwych górskich ośrodkach nie ma pojęcia ani o tym stoku, ani o samej technice jazdy.
Ja właśnie w Jacni stawiałem pierwsze kroki na nartach, a mój syn i żona na desce. Po kilku godzinach spędzonych w Jacni pojechaliśmy we Włoskie Dolomity. Po dwóch dniach zjeżdżaliśmy już z najwyższych punktów, nawet na czarnych trasach.
Jacnia to idealne miejsce na naukę (oczywiście dobry instruktor na początek, a potem praktyka).
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”