ktora apteka jest najtansza w TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kaka » 2 sty 2013, o 15:14

jesli ktos sie orientuje to podajcie tania apteke i czy w niej przy doborze leków doradzaja :roll:
Na górę

Postautor: Mama » 2 sty 2013, o 15:47

Osobiście jestem zadowolona z apteki Bratek przy ul. Lwowskiej i z apteki na rondzie(fioletowy budynek).
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 16:55

Kościuszki obok groszka.Miły pan zawsze doradzi :)
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 18:33

rowniez polecam ta sama na Kosciuszki
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 18:50

Mama pisze:Osobiście jestem zadowolona z apteki Bratek przy ul. Lwowskiej i z apteki na rondzie(fioletowy budynek).

A ja jestem zadowolona z apteki obok Bratka. Akurat tam było taniej i panie dobrze doradzają. Ale najlepiej jak każdy sobie sam sprawdzi gdzie mu bardziej odpowiada.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 18:54

Gość pisze:Kościuszki obok groszka.Miły pan zawsze doradzi :)

Miła obsługa i doradzają dużo tańsze zamienniki
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 19:31

Gość pisze:
Gość pisze:Kościuszki obok groszka.Miły pan zawsze doradzi :)

Miła obsługa i doradzają dużo tańsze zamienniki

A ja kupuje zawsze w aptece przy Kościuszki gdzie obsługuje m-dzy innymi taka urocza czarnula.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 19:43

a ja zawsze kupuję w aptece za Tomspinem.Bardzo miłe panie i też jak o coś zapytam to doradzą lub..odradzą i polecą tańszy zamiennik.
Na górę

Postautor: kut » 2 sty 2013, o 19:52

o, widzę,że sami pigularze na rorum!!!
Na górę

Postautor: marcin_rom » 2 sty 2013, o 21:14

nie ma takiej apteki w której wszystkie leki są tańsze, jeden lek tańszy a reszta w różnych cenach w zależności od leku
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 22:11

marcin_rom pisze:nie ma takiej apteki w której wszystkie leki są tańsze, jeden lek tańszy a reszta w różnych cenach w zależności od leku


i tu się mylisz dużo taniej wszystkie leki www.doz.pl - odbierasz po zamówieniu w 1 z 3 aptek w tomaszowie jak ktoś przewlekle się leczy kolosalna różnica
Na górę

Postautor: lekoman » 3 sty 2013, o 09:39

Gość pisze:
marcin_rom pisze:nie ma takiej apteki w której wszystkie leki są tańsze, jeden lek tańszy a reszta w różnych cenach w zależności od leku


i tu się mylisz dużo taniej wszystkie leki http://www.doz.pl - odbierasz po zamówieniu w 1 z 3 aptek w tomaszowie jak ktoś przewlekle się leczy kolosalna różnica



To najdroższe apteki jakie są nie dajcie się nabrać !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2014, o 07:53

W której atpece można dostać taniej izotek?
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2014, o 12:25

lekoman pisze:
To najdroższe apteki jakie są nie dajcie się nabrać !!!


Przy moich lekach oszczędzam na zakupie około 300 zł przy rachunku 1200 więc około 25 % taniej trzeba porównywać - jednak nie ma tańszej apteki ....
Na górę

Postautor: Mary » 31 paź 2014, o 18:33

Najtaniej na pewno kupisz leki w aptece internetowej. Ja choć na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do kupowania leków w sieci, to zdecydowanie zmieniłam zdanie, gdy zobaczyłam ile można w ten sposób zaoszczędzić ;). Teraz robię regularne zamówienia. Ostatnio, gdy kupiłam hydrovag, witaminy dla dzieci i kilka leków przeciwdziałających grypie i przeziębieniu to zaoszczędziłam kilkanaście złotych w porównaniu do tego, ile musiałabym zapłacić w którejś aptece w Tomaszowie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”