pomysł na własną działalność???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 sty 2013, o 22:39

Chciałabym otworzyć własny sklep, mam już kilka pomysłów ale może ktoś podpowie co można by otworzyć w naszym małym mieście??? Czego nie ma??? Widzę że co się otworzy to zaraz upada, nie chciałabym tak skończyć dlatego liczę na opinie, takie małe badanie rynku :-) Ciuchland odpada, jest tego masa!!!!
Na górę

Postautor: wp00 » 9 sty 2013, o 22:50

Na pewno brakuje klubu dla ludzi w wieku 30 - 45 lat, którzy maja chęć się pobawić!!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2013, o 22:51

burdel i mowie calkiem powaznie tylko do tego trzeba kupe kasy
Na górę

Postautor: Roy » 10 sty 2013, o 07:49

Do czego kasa ,lokal to np.zamknięta szkoła gdzieś w pobliskiej wsi kilka łóżek z pościelą no i panienki ,a kasa potrzebna będzie jedynie klientom korzystającym z tego typu przybytku no chyba że jakaś mafia haracz zechce bo ci w sutannach w natórze raczj go odbiorą ,chyba że jakiś się trafi kochający inaczej.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 09:33

burdel to Ty w głowie masz. pójdzie jeden z drugim do burdelu a wkrótce jego żona do ginekologa,choroby weneryczne leczyc.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 09:47

wp00 pisze:Na pewno brakuje klubu dla ludzi w wieku 30 - 45 lat, którzy maja chęć się pobawić!!!

Też myślę że z tym klubem to dobry pomysł bo więcej to nie ma co otwierać w tej małej mieścinie.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 10:01

Gość pisze:burdel to Ty w głowie masz. pójdzie jeden z drugim do burdelu a wkrótce jego żona do ginekologa,choroby weneryczne leczyc.

Kolega zajmie się ofertą dla Panów. A ja otworzę miejsce rozkoszy dla PAŃ. Wszyscy będą zadowoleni :)
Na górę

Postautor: RIJ » 10 sty 2013, o 11:55

To nie lepiej spiknąć potencjalnych klientów z klientkami i tylko pokoje wynajmować i viagrę sprzedawać?
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 13:08

RIJ pisze:To nie lepiej spiknąć potencjalnych klientów z klientkami i tylko pokoje wynajmować i viagrę sprzedawać?

eee ...idziesz na łatwiznę. Ale jest to dość dobry pomysł aby zarobić na Laueracie :) Za jakiś czas będzie na sprzedaż za milion to się zrzucimy i podziałamy ;)
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 13:19

Ja pytałam poważnie a wy tutaj takie żarty urządzacie ;-)
Na górę

Postautor: fgdfghd » 10 sty 2013, o 13:28

Może nie burdel ale jakiś fajny klub go go czemu nie , bardzo brakuje w tl takiego miejsca
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 15:01

Zapomnij o jakimkolwiek biznesie w tym miejscu za mały i za biedny rynek na wszystko jak by coś tu miało wyjsć to tomaszowscy biznesmeni już dawno by w to zainwestowali
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2013, o 15:25

Gość pisze:Zapomnij o jakimkolwiek biznesie w tym miejscu za mały i za biedny rynek na wszystko jak by coś tu miało wyjsć to tomaszowscy biznesmeni już dawno by w to zainwestowali

to prawda daj se siana z biznesem już jest wszystko.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2013, o 00:17

Gość pisze:
wp00 pisze:Na pewno brakuje klubu dla ludzi w wieku 30 - 45 lat, którzy maja chęć się pobawić!!!

Też myślę że z tym klubem to dobry pomysł bo więcej to nie ma co otwierać w tej małej mieścinie.

A klub w hotelu Antoni?
Na górę

Postautor: cabba » 2 wrz 2015, o 14:20

Ale co niektórzy z Was to jajcarze. Czytając Wasze posty uśmiałem się za wszystkie czasy. Ktoś tu pisał o firmie sprzątającej. Pomysł nie zły. Tylko rynek zbyt mały. Bardziej to może się sprawdzić w dużym mieście. Chociaż z drugiej strony Sąd Rejonowy ogłosił przetarg na sprzątanie. Przetarg chyba ciągle aktualny. A swoją drogą chciałbym mieć takie problemy : na co wydać zgromadzoną forsę?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”