Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: MISS » 23 maja 2007, o 12:27

Niedługo wracam z Londynu i chcę pójść do dobrego fryzjera?czy tu jeszcze jest dobry fryzjer czy wszyscy są w Londynie?
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2007, o 12:48

proponuję La cośtam - nie pamiętam nazwy. Od ronda na początku lwowskiej wejście przez salon orange lub od tyłu. Ja mimo że jestem facetem uważam iż pracują tam dobrzy fachowcy - młode kobitki strzygą jak się patrzy i z obserwacji wiem, że panie też są zadowolone ze swoich fryzur.

Pozdrawiam :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2007, o 12:57

A czy ktoś wie jak strzyże ta była MISS z lat 90 -tych? Ciochowa?
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2007, o 10:09

Anonymous pisze:A czy ktoś wie jak strzyże ta była MISS z lat 90 -tych? Ciochowa?

podobno kaszana
Na górę

Postautor: aa » 24 maja 2007, o 14:20

jesli chodzi o la costam, tzn La Beauty to polecam makijaz, jesli chodzi o fryzurki to może dziewczynki robią fajne, ale moje osobiste doświadczenia są złe. umawiam sie w sobotę przed weselem na 10 a siadam na fotel za 2 godziny (lekka przesada). czesza 2 fryzjerki, a okazuje sie,że umówionych osób 4. dziwne uwagi właścicielki, ze na 16-sta zdąże na ślub doprowadziły mnie wściekłości. fryzurka nawet nawet ale po godzinie zaczeła sie rozpadac, robiona na sztukę a nie imprezę całonocna. wiecej tam nie pójdę. :twisted:
Na górę

Postautor: podgarlana » 24 maja 2007, o 20:23

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:A czy ktoś wie jak strzyże ta była MISS z lat 90 -tych? Ciochowa?

podobno kaszana



Kaszana to Ty jesteś.

Zawsze strzygę się u Pani Cioch.
Może dlatego , że nie ma tam galerii (hahahaha). To płacę tylko 10 zł.
Usługa wykonana fachowo i na wysokim poziomie. No i tanio.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2007, o 21:16

A gdzie to jest ??
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2007, o 22:57

A wiecie coś na temat zakładu fryzjerskiego AGATA na królewskiej.Jak tam obsługa i czy jest fachowa robota.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2007, o 23:12

Nie polecam zakładu fryzjerskiego KLAUDIA na kościelnej.Byłam tam 1 i ostatni raz.Obrzydziło mnie jak cała ekipa szepce sobie na ucho , niech sami przyjżą się sobie.Niewiem jak p.DOROTA może pozwolić na coś takiego.Nie rozumię również tego żeby dziewczyny mogły tak sobie wyjść na miasto,zostawiaąc nie umyte włosy klientce.ŚMIESZNE
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2007, o 11:02

Anonymous pisze:A gdzie to jest ??



Na Traugutta. Naprzeciw bazaru
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2007, o 12:27

MISS pisze:Niedługo wracam z Londynu i chcę pójść do dobrego fryzjera?czy tu jeszcze jest dobry fryzjer czy wszyscy są w Londynie?

jasna cholera - w Londynie nie możesz, czy cie nie stać????
Na górę

Postautor: aska » 25 maja 2007, o 19:51

nie stać cie na fryzjera w londynie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2007, o 20:05

Tylko nie KLUCZYKOWA
Na górę

Postautor: gośćk1 » 30 maja 2007, o 14:13

O dobrego fryzjera w mieście trudno, ale od lat korzystam z usług pani Joasi z salonu ,,Joanna". Zaklad mieści sie w budynku prywatnym za posterunkiem policji. Miła obsługa, ewentualne zapisy na godzinę i cena na tomaszowskie pobory.
Na górę

Postautor: ANA » 30 maja 2007, o 17:18

POLECAM SALON Claudia!!!!!!!!! SUPERRRRRRRRRR Superrrr zawsze jestem zadowolona!!!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”