Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: halina71 » 18 cze 2018, o 15:04

nie polecam salonu P.Iskierki usuwa negatywne komentarze włosy zrobiła nie tak jak chciałam chyba kolezanki reklamują jej salon skoro nie kazdemu łade włosy robi
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 21:35

Salon barbara ładnie brzmi a męskie skrócenie 20 zł ostatni raz tam byłem.
Na górę

Postautor: EM123 » 29 lip 2018, o 19:07

Ponawiam temat. Kogo polecacie? :)
Na górę

Postautor: renata » 7 sie 2018, o 13:09

nie polecam zakładu na rejtana kicz ani w tym chodzić ani zgoli c
Na górę

Postautor: Klientka » 31 sie 2018, o 11:28

A ja nie polecam Baśki Cielniak. O matko jak ta kobieta się szarogesi. Zarozumiala, zakompleksiona. Nie słucha co się do niej mówi, robi po swojemu, a potem pretensje jak klientki z niej rezygnują. Znam przynajmniej 10 pań, które tam poszły i powiedziały NIGDY WIĘCEJ.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2018, o 12:51

Ponawiam temat. Kogo polecacie? :)
Kazdy ma swoje negatywne lub pozytywne spostrzezenia o roznych fryzjerach , ich usługach i podejsciu do klienta, ja natomiast mam bardzo dobra opinie o pani Magdzie Kaznowskiej.Od kilku lat u niej scinam wlosy jak jeszcze pracowała w innym zakładzie (teraz pracuje u ,,siebie") i moge powiedziec , ze jest to osoba bardzo elastyczna na sugestie swoich klientek ale tez doradza , slucha i wyraza opinie o twoich potrzebach.Poradziłam ja swojej siostrze a ona tez i swojej kolezance, ktora bała sie osoby nieznanej ale sa bardzo zadowolona z jej usług. Moze warto nie sugerowac sie ,,okrzyczanymi" zakladami a postawic na nowe i nieznane ale profesjonalnie wykonane usługi
Na górę

Postautor: reee » 27 lut 2019, o 11:16

gdzie pracuje pani z rejtana
Na górę

Postautor: Niex » 23 sie 2019, o 11:02

A ja polecam ale OMIJAĆ szerokim łukiem salon crazy head. Strzyżenie damskie to nieporozumienie. Połowa włosów wyrżnięta chyba losowo gdzie popadło. Dramat dramat dramat. Ktoś na górze dał komentarz " ani w tym chodzic, ani zgolić". Pasuje do mnie po wizycie u tym salonie idealnie.
Na górę

Postautor: scarlet » 23 sie 2019, o 12:20

DLA POWRACAJĄCYCH Z LONDYNU POLECAM SALON FRYZJERSKI NA MOŚCIE WIZA-WI PARKU. FRYZJER MAGIC POTRAFI CUDA ZDZIAŁAĆ NA PRZETŁUSZCZONYCH WŁOSACH PO ZMYWAKU, A W MIĘDZYCZASIE SAM ZJE OBIAD I Z KOLEGAMI WYPIJE ĆWIARTKĘ. REWELKA PANIE FRYZJERKI, BIERZCIE PRZYKŁAD Z MISTRZA. GORĄCO POLECAM
zalisz sie czy chwalisz?
do d...... te uslugi a ty reklamujesz !!
ile tobie za to zaplacili ??
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2020, o 20:08

A co sądzicie o zakładzie ELLA na ul. Królewskiej, bo różne opinie krążą ?
Nie jest źle, to jest dramat.
Na górę

Postautor: Lok » 3 sty 2020, o 14:17

W Tomaszowie nie ma żadnego dobrego fryzjera. Ceny mają oczywiście jak z Warszawy ale umiejętności jak z Koziej Wólki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2020, o 16:18

Nie jest źle, to jest dramat.
Na Królewskiej nie ma takiego zakładu 😁
Na górę

Postautor: Mauri » 10 lip 2020, o 18:28

Nie polecam salonu na ul. Kościuszki. Koloryzacja kiepska to mało powiedziane, koloryzacja to dramat. Cena ok 300 zł za krótkie włosy. Nie dajcie się zwieść ładnym zdjęciom bo na żywo to co innego.
Na górę

Postautor: tolusia2 » 16 lip 2020, o 17:32

a dla mnie najlepsze dziewczyny które strzygą to na ul zamojskiej Pani Ania i Magda miłe robią dobrze swoją robotę wystarczy zadzwonić i się umówić zakład mieści się na przeciwko Domu Kombatanta na rogu jest kwiaciarnia i zaraz za kwiaciarnią zakład.
Na górę

Postautor: Mauri » 19 lip 2020, o 17:40

Mauri pisze:
> Nie polecam salonu na ul. Kościuszki. Koloryzacja kiepska to mało
> powiedziane, koloryzacja to dramat. Cena ok 300 zł za krótkie włosy. Nie
> dajcie się zwieść ładnym zdjęciom bo na żywo to co innego.


Nie ul. Kościuszki tylko Matejki. Nie wiem jak mogłam pomylić nazwę ulicy tego gównianego salonu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”